Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaş kontörü mağduruyum:(

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
böyle bir uygulama var daha önce kullanan varmı güvenilirmi?

Son düzenleyen: Moderatör:
çok araştırma yapmak ve çok okumak gerekır makine ile yapılan kıl tekniği değil bu işin orjinali microblading kalemi ile yapılanmış kendi kaşlarımı paylaştım sizinle dolgu gibi degıl tek tek kılmış gibi duruyor ve istediğim renk oldu gerçekten ucuz peşinde koşmamak lazım sonrası verdiğiniz paranın kat be kat fazlasını odemek zorunda kalıyorsun kullanılan ürünlerin markasını ve uzmanlık diplomanızı görmek istiyorum dedim yaptırdıgım yere tabıkı dedi arzu hanım gıttım gosterdı 16 yıl olmuş sizde oyle yapın yeni mezun mu degıl mı anlamış olursunuz ben bıraz daha fazla onemsıyorum deneyım ve tecrubeyı kullanılan ürünler hepsi bır arada ıyı olmalı 600 tl verdım çokta degıl aslında ama fırsatlarda 300 bile kaş yapanlar var fotoshoplu resimlere aldanmadım acıkcası bızzat gıttım gorustum gordum oyle karar verdım ıyıkı de yaptırmışım tavsiye ederim şişli de arzu hanım arist estetikte bır cok arkadasım da gıttı bır kısıde bıle hata cıkmadı tavsiye ederim
20170208_163253.png

Resimdeki sizmisiniz? Güzel olmuş ama ben yinede korkuyorum, yani yüz bölgesi sonuçta istemedigm bişey olsa saklayamazda insan, cesaret işi gerçekten. İşini iyi yapan çok insan var tabiki deneyerek görüyor insan ama ne bilim yüzümde denemekten korkuyorum

çok araştırma yapmak ve çok okumak gerekır makine ile yapılan kıl tekniği değil bu işin orjinali microblading kalemi ile yapılanmış kendi kaşlarımı paylaştım sizinle dolgu gibi degıl tek tek kılmış gibi duruyor ve istediğim renk oldu gerçekten ucuz peşinde koşmamak lazım sonrası verdiğiniz paranın kat be kat fazlasını odemek zorunda kalıyorsun kullanılan ürünlerin markasını ve uzmanlık diplomanızı görmek istiyorum dedim yaptırdıgım yere tabıkı dedi arzu hanım gıttım gosterdı 16 yıl olmuş sizde oyle yapın yeni mezun mu degıl mı anlamış olursunuz ben bıraz daha fazla onemsıyorum deneyım ve tecrubeyı kullanılan ürünler hepsi bır arada ıyı olmalı 600 tl verdım çokta degıl aslında ama fırsatlarda 300 bile kaş yapanlar var fotoshoplu resimlere aldanmadım acıkcası bızzat gıttım gorustum gordum oyle karar verdım ıyıkı de yaptırmışım tavsiye ederim şişli de arzu hanım arist estetikte bır cok arkadasım da gıttı bır kısıde bıle hata cıkmadı tavsiye ederim Eki Görüntüle 1996295
Bnde 550₺ ödemiştim yolu uzaklığı eziyeti ayrı bir de üstüne bu sorunlar yaşandı iğne ücretni kesip paramı iade etti de ne oldu İki katı masraf ettm sildirmeye,lanet olsun valla ya.. sizin güzel olmş iyi günlerde kullanınız

Murat Akyol'un yaptığı kaşın mağduruyum.

SAKIN SAKIN KALICI KAŞ YAPTIRMAYIN. İlk an güzel gibi duruyor ama zamanla cilt üzerinde boya yayılıyor, kıl gibi olan çizgiler genişliyor ve birleşiyor. Şu an kezban gibi koyu kaşlarım var. 2014 Aralık'ta yaptırdım, 2buçuk sene oldu ve geçmiyor, çünkü kalıcı dövme boyasıyla yapmış. Fiş vermediği için hiçbirşey iddia edemiyorum.

En etkili Pico saniye lazerler ile çıkıyormuş, yaptıran var mı?

SAKIN SAKIN KALICI KAŞ YAPTIRMAYIN. İlk an güzel gibi duruyor ama zamanla cilt üzerinde boya yayılıyor, kıl gibi olan çizgiler genişliyor ve birleşiyor. Şu an kezban gibi koyu kaşlarım var. 2014 Aralık'ta yaptırdım, 2buçuk sene oldu ve geçmiyor, çünkü kalıcı dövme boyasıyla yapmış. Fiş vermediği için hiçbirşey iddia edemiyorum.

Arkadaşlar bende kaş maduruyum. Aman sakın yaptırmayın... en iyisi bile zamanla renk değiştiriyor ya gri ya kırmızı oluyor. Sürekli yenilemek zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca kaş dokunuza da zarar veriyor ve zamanla mevcut kaşlarınızı da kaybediyorsunuz. Sakın bu para tuzaklarına düşmeyin.

Ben yaptirdim ve bununla ilgili detayli bir bilgi olmasi amaciyla tecrubelerimi paylastim insagramda bir profil olusturup. Esyydgn profilini okuyup inceleyebilirsiniz. Ve bir sorunuz olursa cevaplarim. Umarim siz de kurtulusunuz.

ben picosil ile sildirdim. 6 seansta .

Arkadaşlar ben yaşadım kimse yaşamasın,eski kaşlarımı mumla arıyorum
Büyük bir hüsran yaşadım kaş yaptırdım yaptırmaz olaydım
Şekil yok ürün kalitesi yok işçilik yok.. Kabuklandı iyileşti bir hafta bile kullanamadım düşününki o kdr çabuk aktı boyası Halen sildirmeye çalışıyorum sildirmek yaptırmktan zor !! Paramı geri aldım ama Her eğitim aldım kaş yapıyorum diyene aldanmayın derim

X