Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaş kontörü mağduruyum:(

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Dilek8519

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2017
13
7
38
Arkadaşlar ben yaşadım kimse yaşamasın,eski kaşlarımı mumla arıyorum
Büyük bir hüsran yaşadım kaş yaptırdım yaptırmaz olaydım
Şekil yok ürün kalitesi yok işçilik yok.. Kabuklandı iyileşti bir hafta bile kullanamadım düşününki o kdr çabuk aktı boyası Halen sildirmeye çalışıyorum sildirmek yaptırmktan zor !! Paramı geri aldım ama Her eğitim aldım kaş yapıyorum diyene aldanmayın derim

Son düzenleme:
Bana bu kaş kontörü denen şey çok kötü geliyor. Tanıdığım insanların yüzde 60ı aynı kaş şekline sahip ve cidden çok yapay duruyor.
Umarım düzelir kaşlarınız.

Arkadaşlar ben yaşadım kimse yaşamasın,eski kaşlarımı mumla arıyorum
Büyük bir hüsran yaşadım bostancıda fatih sarıkaya diye birine kaş yaptırdım yaptırmaz olaydım
Şekil yok ürün kalitesi yok işçilik yok rezil etti kaşlarımı. Kabuklandı iyileşti bir hafta bile kullanamadım düşününki o kdr çabuk aktı boyası ilk işlemde siyah renk yaptı ivedik gibi oldum ikinci rötuşta da kahverengi kullandı yine de düzeltemedi ne şekli ne rengini. Halen sildirmeye çalışıyorum sildirmek yaptırmktan zor !! Paramı geri aldım ama iğne ücretlerini kesti çok haklıymış çok zarara uğramış gibi Her eğitim aldım kaş yapıyorum diyene aldanmayın derim
Ayy bu sadeECEinan in kuaföru mu?Bildim bildim.Insta fotolari o kadar kotu degildi halbuki

Teşekkür ederm inşlh haftalardır uğraşıyrm araştırıyrum astarı yüzünden pahalıya geldi paramı geri aldım ama psikolojkmen moralmen halen sıkıntı benim için

Ee boyası aktı ise niye sildiriceksiniz ki üzerini siz kalemle boyayin
Olmuyor tam akmış değil gri füme gibi durdu yani silinmiş boya gibi ve sağ kaş kuyruğum kavisten sonra tamamen boya işlemi microblading söZde ama alakası yok iğne ucu bile kalın dehşet fena her gören direk soruyor boyamadan dışarıya bile çıkamıyorum

Iki sene once ayni hataya bende dustum maalesef. O kadar kotu olmustu ki anlatamam. Sildirmeye de korktum ayni aciyi bir daha cekmemek icin. Hala o mavimsi gri boya mevcut kaslarimda tam anlamiyla gitmedi. Ama bana ders oldu tovbe bir sey yaptirmam artik hicbir yerime.

Iki sene once ayni hataya bende dustum maalesef. O kadar kotu olmustu ki anlatamam. Sildirmeye de korktum ayni aciyi bir daha cekmemek icin. Hala o mavimsi gri boya mevcut kaslarimda tam anlamiyla gitmedi. Ama bana ders oldu tovbe bir sey yaptirmam artik hicbir yerime.
Üzüldüm ve çok iyi anlıyrm her yüzüme baktığımda lanet okuyrm halen
Üç milyarı veren eğitim alıyr becerikli olmasa da
Üstüne para verse ne olur nasıl düzeltirki düZeltilemiyor işte

Kaş kontörü veya kıl tekniği yapılırken doğal kaş yapısından çok çıkılmaması lazım. Boyada grileşme varsa muhtemelen siyah renk kullanılmıştır. Benimde bu tarz bir sorunum olmuştu ve çözümü New Elegance firmasında buldum. Tavsiye ederim kızlar.

Merhaba ben dün kaşıma microblading yaptırdım fakat çok pişman oldum aşırı koyu ve keskin geldi ağladım kahroldum. yapan kişi bana 3 gün su değmiycek demişti. pişman olduğumu söylediğimde yıkarsan daha çabuk çıkar zamanla da açılır dedi. ama aynı gün kabuk bağlamaya başlamıştı bir an önce kurtulmak istedim. tanıdık cildiyeciye telefon açtık ama zamanla geçer yada lazerle dedi. annem aile hekimi bana bir karışım yaptı 2dk da oldukça haifledi ve istediğim kıvama geldi kaşlarım. sizinle de paylaşmak istiyorum. 2cc suda yarım koraspin eritilecek, 1 fındık kadar %4lük expigment krem 1 - 1;5 fındık kadar bepantol krem karıştıralacak kulak çubuğuyla kaşlarınızın altını kaşıyın sonra fazla beklemeden gidip yıkayın. sonra aynada inceleyin beğenmediğiniz noktalara biraz daha uygulayabilirsiniz bunu ben öyle yaptım. anında sonuç aldım. inşallah siz de alırsınız. selamlar sevgiler.

Ayy nasl sewindm şu an anlatamam hemen bugün temin edeceğm
5 ay oldu yaptıralı ilk günden anladm hata oldğnu işçiliği sıfır olduğu kadar malzeme ve boyada berbattı nereye yaptrdnz bilmyrm ama kimse bostancı fatih sarıkaya'ya yaptrmasn. İyi ve kaliteli diye gittm ilk günden sonuç ortadaydı! Halen lazerle kıl olmayan yeri sildriyrum,, maddi külfetin yanı sıra psikoljmi mahfetti gözlüksz ve bantla kapatmdan dışarı çıkamyrm

Kaş kontörü veya kıl tekniği yapılırken doğal kaş yapısından çok çıkılmaması lazım. Boyada grileşme varsa muhtemelen siyah renk kullanılmıştır. Benimde bu tarz bir sorunum olmuştu ve çözümü New Elegance firmasında buldum. Tavsiye ederim kızlar.
Önerinizi dikkate alacağım ..bi araştırayım .. ve maalesef ki üçbin tl veren dört gün eğitim alan ben kaş yapıyorum diye geziyor ..kim nereye yaptırır bilemem ancak benden başka aynı kişiyle aynı sorunu yaşayan oldu mu onu da bilemem,Aylar geçti üstünden halen düzelteme yaptıramadm her ay lazerle silme yaptırmama rağmen düşünün artk nasl kötü br işçilikmiş , fatih sarıkaya saç yapsın sadece bıraksn kaşı maşı. Kızlar benden tavsye iyi araştrn Yaptrcğnz yeri çnkü maddi külfet br yana her aynya bktğnzda demoralize olp günlk hayat akışnz aksıyr ..

Ben de kas araştırıyordum şimdi forumda aman eksik kalsın dedim en son yaptırmaya yim korktum, beterin beteri var olmasın bari neyime kalıcı makyaj

X