Göz Makyajı kaş çıkarmak için sarımsak yağı

• Konu Sahibi EcinniliBarones
  • Başlangıç Tarihi
Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Mrb arkadaşlar;

Yeni konu açamıyorum msj kotasından dolayı sıkıntımı sizlerle paylaşmak istedim(sıkıntı mı onu da bilmiyorum :) 30 yaşındayım.Kaşlarımın alınan yerlerinde 1-2 tel ince beyaz tüye rastladımm,normalde siyah ve gürdür.Acaba kaşlarım mı beyazlayacak yoksa normal mi bu tüyler 3-4 gündür takmış vaziyetteyim inanılmaz canım sıkılıyor.Tabii bunda saçlarımda da gördüğüm tek tük beyazların da etkisi var.Şimdiden yorumuz için tşkler

kaşların beyazlamaz canım endişe etme ...al bence beyazları...

arkadaşlar ben de bugün hazır evdeyken alayım dedim kaşlarımı ve sonuç olağandı şekli bozdum.sarımsak sürdüm badem yağı da umuorum ki yarına kdr toplasın kuaföre gideyim yarın.toplar mı ki çok hızlı şekilde?bi de gözlerim iri kalın mı ince mi kaş gidio mdaha çok şimdi de buna kafayı taktım:sinifsinif:

bir fotoğrafını çekip koyarsan yüzüne giden kaşı tahmin edebiliriz. kaşlarını aldıracağın kuaför çok önemli. bozulunca tamamen uzatıp yeniden şekillendirmek uzun ve stresli bi süreç. kaşın küsmesi durumuda var tabi.sarımsak yağını sürerek bi süre geçir. iyi kaş alan bi kuaför araştır. kaşların iyice seyrelmeden sorununu çözmeni tavsiye ederim yerimseniben

kaşlarımı güçlendirmek istiyorumda sarımsak kokusuna tahammülüm yok işe yarar başka bi ürün varmı kızlar :kedi:

konuyu hiç okumamışsınız. sarımsak yağı sarımsak gibi kokmuyor. direk sarımsak gibi kokan yağlar sahte ! hakiki sarımsak yağı ekşi yoğurt gibi keskin bi kokuya sahip.geceleri yatmadan bir saat önce sürün madem. kokuya alışıyosunuz..

kızlar bende aynı sorunla karşı karşıyayım yaklaşık 1 haftadır bende sarımsak surmeyı denedım ama ben sarımsagı ezıp kaşlarıma suruyodum ve 5 10 dk bekletiyodum evet kaşları cok yakıyo sonra kuaförüm bekletebilirsen 15 20 dk beklet dedi bende beklettim sonra yıkadım herzamanki yanmasından başa farrklı bişey yoktu takii sabah kalkıp kaşlarımın kızarmış şişmiş ve su toplamış olduğunu görene kadar evet belki inanmıcaksınız ama aynen oyle ve şuan halaa sızlıyo kaşlarım ve göz kapalarım
senağlama acaba cok beklettiğim içinmi oldu böyle daha faydasını bile göremedim ama daha yapmakta istemiyorum sarımsak yağımı kullansam acaba bende

sarımsak yağı kullansanıza ..

arkadaşlar banada kuaförüm söylemişti kaşlarımı aldıracaktım biraz daha çıksın daha güzel şekil veririm sen evdesin bir hafta hergün sarmısagı kes sulu yerini kaşlarına sür sonra gel güzelce şekil verelim demişti tabi ben denememiştim ama şimdi deniycem kaşlarım mahfoldu döküldü saçma sapan yerlerden birde ben başkalarının kaşlarını çok güzel alıyorum ama kendi kaşımı alamıyorum :))

kocaelidesiniz .. alın sizde sarımsak yağı sürün. sonra belsa plazada ülker kuaför var. ülker hanımın kendisine aldırın kaşlarınızı. izmitte en iyi kaş tasarlayanlardan biridir..

bugün aktara sordum hangi markaydı bilmiyorum ama soğuk presleme yöntemiyle yapılan sarımsak yağı varmış hiç koku olmaz dedi ama karar veremediğim için almadım sizce bunun bi faydası olur mu yoksa doğal yoldan sarımsak mı sürmek gerekli??

benım kaşlarımda cok seyrek bunu üzerinede acemi kuaförün becerıksızlıgıyle karşılaşınca tamamen kaşlerım mahvoldu cok ınceldı seyrek oldukları ıcın suanda yok gıbıler bende sarımsak yağı kullanıyorum sadece gecelerı suruyorum bıran önce uzasın dıye umarım fayda eder evt denıldıgı gıbı sarımsak kadar kokusu yok

ya bnmkinde igrenç koku vr :26: ama daynmk zorundym ya yterki çksn kşlrm:KK43:( ama kokusnu geçirmk içn önerecegnz bişe vr mı ya :KK43:

felaket bir kokusu var ikinci sürmeye bile dayanamadım valla:KK37:
en etkilisi sarımsağın kendisi hemde kuruduktan sonra kokusu bile kalmıyor:KK64:
gece kaşta kuruyor sabah suyla yüz yıkadıgında azcık koku geliyor:KK34:

Ben de yaklaşık 20 gündür kullanıyorum, bir arkadaş gençay marka yazmış benimki de ondan ancak kokuyor normal sarımsak gibi zaten kokuya alışıyor insan. ama kaşlarım da henüz bir uzama yok bakalım sabırla bekliyorum.

Bende uzatıyorum kaşlarımı.. 4 gündür sarımsağı ikiye bölüp sürüyorum kaşlarıma sabahları... eşim işe gidince . gece süremiyorum malum evli olunca her bakımı yapamıyorsunuz :) 4 gün sonucu kimi yerde 1 cm oldu kmi yerde kökler yarım milim oldu ama dolmaya başladı.. iki hafta devam edeceğim sonra duurma göre çok dağınık uzarsa toparlatırım ama sorun olmazsa bayrama dek uzatmayı düşünüyorum bakalım...

evet arkadaşlar ben de kuaförün aziziliğine uğradım.Sarmısak deneyeceğim inş düzgün çıkar ve istediğim gibi olur

kızlar eğer kaş şekliniz bozulduysa ve hemen çıksın istiyorsanız ;vaselin sürün. hızlı çıkarttırıyor.... sarımsak&vazzelin de olur herhalde... :KK28:

suna dumankaya 2,3 fındığı teflon tavada biraz ısıtıp kaşlarınızın ve kirpiklerinizin üzerine bastırın yazmış çıkarıyormuş şaşırdım okuyunca fayda eder mi ki acep

Son düzenleme:
Bende tvden duymuştum fındık olayını hiç denemedim çok uğraştırıcı

beren saatin kaşlarını bilirsiniz. benimkide öyle. alınmış kaşlar hiç hoşuma gitmiyor. alt kısımlarını kaş makasıyla kırpıyorum biraz. sonra iri bi sarımsağı 2ye bölüp kestiğim kısımlara sürüyorum hergün. kestiğim kaşlar uzuyor ve yeni kaşlar çıkıyor. onlarada aynı işlemi yapıyorum 1 ay boyunca. kaşlarım gayet hoş oluyor böylece. tavsiye ederimm.

kaş renginiz açıldıysa ve kaşlarınız seyreldiyse önerim şu kesinlikle haftada 1 yapsanız bile yeter küçük 1 diş sarısağı çentikleyip dövüyorum üzerine 2 çay kaşığı kadar badem yağını döküyorum karıştırıyorum yarım saat 1 saat kadar bu karışımı kendi haline bırakıyorum sonra kaşıma, saçımın alın kısmında seyrelmiş olan yerlere güzelce bol bol sürüyorum,yaklaşık 2 saat kadar böyle bekleyip yıkanıyorum hem kaş rengim koyulaştı hem gürleşti kuaför incecik yapmıştı 2 ayda kaşlarımı düzelttim sadece kendim topladım smdi okadar gürki çok iyi araştırdığım birine aldırcam haftaya,gözünüzün yanmasına dayanırım derseniz kirpik diplerinede sürün ben dayanabildiğim kadar hemen sürüp 5 dk bekleyip sabunla yıkıyorum okadar dayanabiliyorum kirpiklerimde de belli derecede gürleşme ve uzama farkettim en kolay çözüm bu gibi çok memnunum bu yöntemden :KK16:

benim de çıkmayan yerlerim var kaşımda. bi ara çok fena olmuştu kaşsız gibiydim badem yağı denemiştim sadece besliyor o ara yazdı pek dışarı çıkmıyodum sarımsak sürmüştüm çok iyi gelmişti. bu aralar tekrar kaşlarım seyreldi sarımsak kadar kokmaz düşüncesiyle sarımsak yağı aldım ama off kokuyor bu da maalesef.

bende dökülen kaşıma sarımsağı kesip dökülen yere sürdüm 3 kez uyğuladım ve dökülen yerlerden kaşım tekrar ğeldi.

Gece yatmadan sürsek sabaha kokusu geçmiyor mu ben de kaşımın boşluğuna uygulamak istiorum.

kaş renginiz açıldıysa ve kaşlarınız seyreldiyse önerim şu kesinlikle haftada 1 yapsanız bile yeter küçük 1 diş sarısağı çentikleyip dövüyorum üzerine 2 çay kaşığı kadar badem yağını döküyorum karıştırıyorum yarım saat 1 saat kadar bu karışımı kendi haline bırakıyorum sonra kaşıma, saçımın alın kısmında seyrelmiş olan yerlere güzelce bol bol sürüyorum,yaklaşık 2 saat kadar böyle bekleyip yıkanıyorum hem kaş rengim koyulaştı hem gürleşti kuaför incecik yapmıştı 2 ayda kaşlarımı düzelttim sadece kendim topladım smdi okadar gürki çok iyi araştırdığım birine aldırcam haftaya,gözünüzün yanmasına dayanırım derseniz kirpik diplerinede sürün ben dayanabildiğim kadar hemen sürüp 5 dk bekleyip sabunla yıkıyorum okadar dayanabiliyorum kirpiklerimde de belli derecede gürleşme ve uzama farkettim en kolay çözüm bu gibi çok memnunum bu yöntemden :KK16:

Yani sarımsak maskesi, bunu gün aşırı uygulasak daha iyi mi olur yoksa kötü mü?
Bİr de arkadaşlar aldığınız sarımsaklara dikkat edin, artık sarımsaklar da çin malı:KK53: Sanki ülkemizde sarımsak kalmadı onu da ithala ediyoruz!

5 gündür sarımsağı 2 ye bölüp kaşıma sürüyorum. 3-4 saat beklettikten sonra yıkıyorum hala bi değişim göremedim. Hatta bugun yüzümü yıkarken bi kaç telin döküldüğünü elimde kaldığını gördüm bu normal mi? :44: kaşlarımı gürleştireyim derken kaşsız kalmayayım ???

X