Karın ve Bel Bölgesindeki Yağlarından Kurtulanlar

çayla 1 haftada 4 kilo verdim bölgesel şekilde yağları eritiyo hayret vericiydi
slm arkadaşlar ben aranıza balıkesirden katılıyorum ve çok fazla kafama taktığım 6 kilom vardı ve araştırmaya başladım bu arada burdanda takip ettim bi gün çalıştığım yerde bir telefon geldi bitkisel çaylar firmasından arıyolarmış ve çayları zayıflama ve bölgesel zayıflamaymış bi denim dedim gönderin geldi kullandım ayrıcada kargoyla kapıya kadar geldi ve ben sadece ürün parasını ödedim kargoyu kendileri karşıladı ve sizlere belki yardımcı olabileceğini düşündüğüm bu çayı tavsiye etmek için yazmaya karar verdim gold form diye bitkisel çay var kullanmak isteyenler bana özelden msj atarsa nerden temin ettiğimi söylerim ayrıcada kilolarımdan kurtuldum ....:))):KK66: artık badilerimi rahatlıkla giyebiliyorum ve buçayı kullanmaya başlamadan öncede bana bölgesel zayıflatıyo demişlerdi ben inanmamıştım ama gercektende göbek ve yanlarımdaki yağlanmayı yokedip diğer yerlerimin zayıflamamasıda çok ilginçti bu çayda yüz süzen poşet var çokta pahalı diil ben tavsiye ediyorummemnun kaldığım için bu arada burda gercekten çok bilgilendim hepinize ayrı ayrı teşekkürler......:81:
Hiç bir zaman bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur.Sadece spor ile vücut sıkılaşip şekillenir.Belli ki ya firmanın sahibisiniz ya da orada çalışan.Cayla hapla zayıflama olsaydı ben şimdiye yok olmuştum.Asla kimse böyle şeylere lütfen inanmasın.Bolgesel zayıflama diye bir şey kesinlikle söz konusu değildir Zayıflama sadece ve sadece alınan ve yakılan kalori ile ilgilidir.

X