Karın ve Bel Bölgesindeki Yağlarından Kurtulanlar

bayanyolcu

KeYFi GııCııRR...
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
107
3
selam kızlar. ben minyon, yaşını göstermeyen, ufak tefek bir kadınım... tek sorunum karın-mide bölümündeki yaglar. dolayısıyla belimde karın duruyor. ayaktayken bir sorun yok fakat oturdugumda karnımda 3 kat cıkıyor :) zaten zayıf bir insanım ;fakat bu dengesizlik beni deli ediyor. benim gibi sorunu olan ve kurtulmayı başaran, en azından başarılı olmak için ne yapılmasını bilen varsa lütfen yazsın... ince belli bayanları görünce çokk üzülüyorum, lütfennnn

spordan başka çözüm yok gibi görünüyor çünkü ne kadar zayıflık olsada o bölgelerdeki yağlar kendini koruyor. Bence bi kaç hareketle iki aya kadar sonuca varabilirisin. mesela ilk bir hafta kadar günde sabah ilk kalktığında ve gece yatmadan önce olmak üzere 5 mekik çek. bir de bir hareket var özellikle simit dediğimiz bölgeleri eritiyor. ayakta dümdüz dur, kollarını iki yana aç ve belden aşağısını oynatmadan bir sağa bir sola doğru yatmaya çalış. ilk gün 50 yle başlayabilirsin , ertesi gün oralarda olduğundan bile haberdar olmadığın kasların sızlamaya başlıcak ama aldırma çalışmaya devam et bir hafaya kadar geçiyor zaten , 5 günden sonra kademeli olarak mekik sayısını arttır yani ikinci 5 günlül programa geldiğinde 10 mekik 100 yana yatma egzersizini dene bir de yürüyüşün önemini biliyoruz evet ama ben kesinlikle koşu öneririm günlük 10 dakika koşman ve bu dediğim programa uyman 10 gün içerisinde ortalama bir göbeği eritiyor, ha birde kişisel önerim bol bol yoğurt ye bu süre içerisinde hem bu yağların erimelerini hızlandırır hemde kemiklerini güçlendirir. umarım işine yarar, bende ve tavsiye ettiğim arkadaşlarımda çok işe yaradı hatta şu an yeni başlayan bir arkadaşım var onun göbeğide hayli sorunlu ve çok büyük ama bu programla beli incelmeye, göbeği erimeye başladı bi de söylediğine göre kendini daha dinç hissediyormuş :) ha unutmadan uykunun önemini de söylemeden geçemicem düzenli uyku ve hatta düzenli saatlerde yemek yemek çok önemli neysee fazla uzattım galiba umarım işine yarar :) sevgiyle kal:KK61:

bende de aynı sorun var oturunca 3 kat oluyor karnım ve gerçektende en etkili yolu beli inceltmenin alt tarafı sabit tutup kalçadan yukarasını sağa sola çevirmek karın sıkılığı içinde spor ama geldeeee yap bu tembellikle biraz zor bir azmedip yapmaya başlasam gerisi gelecek ...

spordan başka çözüm yok gibi görünüyor çünkü ne kadar zayıflık olsada o bölgelerdeki yağlar kendini koruyor. Bence bi kaç hareketle iki aya kadar sonuca varabilirisin. mesela ilk bir hafta kadar günde sabah ilk kalktığında ve gece yatmadan önce olmak üzere 5 mekik çek. bir de bir hareket var özellikle simit dediğimiz bölgeleri eritiyor. ayakta dümdüz dur, kollarını iki yana aç ve belden aşağısını oynatmadan bir sağa bir sola doğru yatmaya çalış. ilk gün 50 yle başlayabilirsin , ertesi gün oralarda olduğundan bile haberdar olmadığın kasların sızlamaya başlıcak ama aldırma çalışmaya devam et bir hafaya kadar geçiyor zaten , 5 günden sonra kademeli olarak mekik sayısını arttır yani ikinci 5 günlül programa geldiğinde 10 mekik 100 yana yatma egzersizini dene bir de yürüyüşün önemini biliyoruz evet ama ben kesinlikle koşu öneririm günlük 10 dakika koşman ve bu dediğim programa uyman 10 gün içerisinde ortalama bir göbeği eritiyor, ha birde kişisel önerim bol bol yoğurt ye bu süre içerisinde hem bu yağların erimelerini hızlandırır hemde kemiklerini güçlendirir. umarım işine yarar, bende ve tavsiye ettiğim arkadaşlarımda çok işe yaradı hatta şu an yeni başlayan bir arkadaşım var onun göbeğide hayli sorunlu ve çok büyük ama bu programla beli incelmeye, göbeği erimeye başladı bi de söylediğine göre kendini daha dinç hissediyormuş :) ha unutmadan uykunun önemini de söylemeden geçemicem düzenli uyku ve hatta düzenli saatlerde yemek yemek çok önemli neysee fazla uzattım galiba umarım işine yarar :) sevgiyle kal:KK61:

ccokkk tesekkür ederim arkadasımm. tavsiyelerini dinleyecegim söz veriyorum sana!! ben 2 ay düzenli platesyaptım fakat yaglar olunca sıkılasma pek mümkün olmuyo sanırım o yüzden dediğin hareketleri deneyecegim. sporu cok seven biriyim. zaten cevremdeki insanlar bu kadar hareketli olupta nasıl göbekli olduguma sasırıyorlar. bu yazıyı bitirdikten sonra mekik başlıyor. gelişmeleri sana bildiririm... mutlu kall...

arkadaşlar ben bugunelma sirkesi diyetıne başlıyrum sabah akşam bırbardak ılık suya 1 yemek kasığı sirke bakalım 1 ayda nekadar kılo verıcem tabıkı bıraz yıyeceği kısarak bakalım kaçkilo verıcem elma sırkesiyle kılo veren varmı acaba aranızda bilgilendırırsenız sevınırım

Benim kilo vermemde elma sirkesi çok yardımcı oldu.80 kilodan 62 kiloya düştüm.Her sabah uyandığımda aç karnına ılık suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi karıştırıp içiyorum.Düzenli spor yapıyorum ve yediklerime dikkat ediyorum.Karın bölgesi için mekik çekmek gerekiyor ve mide bölgesi içinde arkadaşımızın da dediği gibi bedenin üst kısmını sağa sola hareket ettirmek çok etkili oluyor.Bir de dik oturmamız ve otururken karnımız içeri çekmemiz gerekiyor,böyle oturmaya devam edersek zamanla o katlar kayboluyor.

çayla 1 haftada 4 kilo verdim bölgesel şekilde yağları eritiyo hayret vericiydi
slm arkadaşlar ben aranıza balıkesirden katılıyorum ve çok fazla kafama taktığım 6 kilom vardı ve araştırmaya başladım bu arada burdanda takip ettim bi gün çalıştığım yerde bir telefon geldi bitkisel çaylar firmasından arıyolarmış ve çayları zayıflama ve bölgesel zayıflamaymış bi denim dedim gönderin geldi kullandım ayrıcada kargoyla kapıya kadar geldi ve ben sadece ürün parasını ödedim kargoyu kendileri karşıladı ve sizlere belki yardımcı olabileceğini düşündüğüm bu çayı tavsiye etmek için yazmaya karar verdim gold form diye bitkisel çay var kullanmak isteyenler bana özelden msj atarsa nerden temin ettiğimi söylerim ayrıcada kilolarımdan kurtuldum ....:))):KK66: artık badilerimi rahatlıkla giyebiliyorum ve buçayı kullanmaya başlamadan öncede bana bölgesel zayıflatıyo demişlerdi ben inanmamıştım ama gercektende göbek ve yanlarımdaki yağlanmayı yokedip diğer yerlerimin zayıflamamasıda çok ilginçti bu çayda yüz süzen poşet var çokta pahalı diil ben tavsiye ediyorummemnun kaldığım için bu arada burda gercekten çok bilgilendim hepinize ayrı ayrı teşekkürler......:81:

elma srkesini ben de denemiştim ama düzenli devam etmedm..ona rağmen fark etti..tekrar deneyeceğim şu günlerde..hedefim 3 kg :) ayrıca yürüyüşe başladım ve mekik çekiyorum..şten gelince zor geliyor bunları yapmak ama başka çare yok sanırım göbek çin :) ah bir de ilk 1 hafta kas ağrıları olmasa :)

çayla 1 haftada 4 kilo verdim bölgesel şekilde yağları eritiyo hayret vericiydi
slm arkadaşlar ben aranıza balıkesirden katılıyorum ve çok fazla kafama taktığım 6 kilom vardı ve araştırmaya başladım bu arada burdanda takip ettim bi gün çalıştığım yerde bir telefon geldi bitkisel çaylar firmasından arıyolarmış ve çayları zayıflama ve bölgesel zayıflamaymış bi denim dedim gönderin geldi kullandım ayrıcada kargoyla kapıya kadar geldi ve ben sadece ürün parasını ödedim kargoyu kendileri karşıladı ve sizlere belki yardımcı olabileceğini düşündüğüm bu çayı tavsiye etmek için yazmaya karar verdim gold form diye bitkisel çay var kullanmak isteyenler bana özelden msj atarsa nerden temin ettiğimi söylerim ayrıcada kilolarımdan kurtuldum ....:))):KK66: artık badilerimi rahatlıkla giyebiliyorum ve buçayı kullanmaya başlamadan öncede bana bölgesel zayıflatıyo demişlerdi ben inanmamıştım ama gercektende göbek ve yanlarımdaki yağlanmayı yokedip diğer yerlerimin zayıflamamasıda çok ilginçti bu çayda yüz süzen poşet var çokta pahalı diil ben tavsiye ediyorummemnun kaldığım için bu arada burda gercekten çok bilgilendim hepinize ayrı ayrı teşekkürler......:81:

mail adresim xxx senden bilgi bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikle merhaba arkadaşlar ... forumda yeniyim.. size bel bölgesi için yardımcı olacak bir ürün tavsiye etmek istiyorum. bacakları sabit tutarak üst kısmı çalıştırmak için gerçekten etkili bir ürün... ben aldım ve çok memnunum üstelik 10 tl gibi bir fiyata ... twister'ı hepsi burada gibi sitelerden temin edebilirsiniz...

$twister-dynamic.jpg

Son düzenleme:
Spor yapmaktan başka care yok bir uzman olarak kendinizi Açlığa mahkum bile etseniz sporsuz diet vucudu deforme eder bunu belirtmek istiyorum. Birde yoğurt ve şutu mutlaka her gün tüketin.vücuttan daha çok yağ atomunu saglar...ama en tatlısını değil yarım tatlıdan başlayabilirsiniz tatsız sevmiyorsanız...

arkadaşlar ben bugunelma sirkesi diyetıne başlıyrum sabah akşam bırbardak ılık suya 1 yemek kasığı sirke bakalım 1 ayda nekadar kılo verıcem tabıkı bıraz yıyeceği kısarak bakalım kaçkilo verıcem elma sırkesiyle kılo veren varmı acaba aranızda bilgilendırırsenız sevınırım

canım elma sirkesiyle zayıflamak mümkün ama sana tavsiyem bir bardak ılık suyun içine 2tatlı kaşığı sirke ve 1-2 talı kaşığıda bal koyman bunu böyle öneriyorlar sade sirkenin bağırsaklarına zararı olabilirmiş,bende uyguluyorum ama bal yerine pekmez koyuyorum iftardan 15dk önce 1 bardak,sahurdan öncede 1 bardak içiyorum:nazar:

evet bu inanılmaz beli inceltiyor bendede var ama ben üşengeçliğimden bir süredir spor falan yapamıyorum Allah kilo almadım

Bel bölgesi belki rejim ve sporla erir ama ben göbeğin kolay kolay gitmeyeceğini iyi biliyorum.Çok istikrarlı spor filan yapılsa bile sonuç istenilen gibi olmuyor her zaman.Tüm bunları kendimden biliyorum.Buzdolabı zayıflama,bölgesel yağlardan kurtulmamı sağlayacağını sandığım bir sürü ilaç ve kremle dolu.Hiç biri ufak tefek farklar dışında işe yaramadı.Çok üzgünüm çok:KK5:

kızlar bıberıye yagı surun strec sarın ev ısı yada spor falan yapın ama hergun duzenlı ve kac saat kalırsa ıyıdır yatmadanda yapın benım belım cok ınce 6 kılo fazlam olmasına ragmen bu sayede

arkadaslar calıstıgım ıcın ısyerınde spor yapamıorum ben sabahları aç karnına rezene ıcıorum,gunde ıkıkerede yesıl cay sırf bagırsaklarım normale donsun çalıssın dıe benımde gobek bolgemde yaglanma var dıger yerler zayıf bı orası şişkın ne yapsam gıtmıor lutfen yapabılcegımız bı cozum yolu soyleyın dıet falan yapamam çünkü :KK43:

Son düzenleme:
X