Karın kası

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
6.338
16.642
27
Selamm. Bir süredir karın kası egzersizleri yapıyorum. Ancak kasın belirginleşmesi için yağ oranının yüzde on beş altı olması lazımmış. Zaten baya zayıfım ancak yağ oranımı bilmiyorum. Sabahları poğaça, börek, açma tarzı şeyler yemeyi ve tatlıları çok seviyorum. Karın kası çalışan ya da karın kasları belirgin olanlar olarak gün içinde beslenme düzeniniz nasıl? Hamur işi hiç mi yemiyorsunuz?

Selamm. Bir süredir karın kası egzersizleri yapıyorum. Ancak kasın belirginleşmesi için yağ oranının yüzde on beş altı olması lazımmış. Zaten baya zayıfım ancak yağ oranımı bilmiyorum. Sabahları poğaça, börek, açma tarzı şeyler yemeyi ve tatlıları çok seviyorum. Karın kası çalışan ya da karın kasları belirgin olanlar olarak gün içinde beslenme düzeniniz nasıl? Hamur işi hiç mi yemiyorsunuz?
O söylemiş olduğunuz şey ölçümlerde ortaya çıkıyor her vücut tipi,bölgesel yağ oranları farklı oldugundan her kişi ıcın bu oran değişir.Ona takılmamak lazım asıl onemlı olan karın egzersızlerınde yağ dokusu ıceldıkce şekillenir bu zayıf kısılerde doğal olarak daha kolay sekıllenır en zor sekıllenen bölgelerden biridir aynı zamanda en az 6 ay düzenli ve aynı zamanda kuvvet egzersızlerıyle yapılanma gerçekleşir,hıc pogaca pizza yemiyim diye birsey yok kalorı hesabı olarak uygularsan ve düzenli gidersen sonuca ulaşırsın💪

Yapılandırma istiyorsan protein ağırlı besınler tüketmelisin tek bölge olarak egzersiz yapmak kaçın egzersız yaparken sadece agırlıgı karına verme kaslar çabuk yorulur onu bacak kalça ve kollar ile desteklemelısın guclu kol ve bacak daha kolay yapılanma sağlar

cardio yaparak ve protein ağırlıklı beslenerek kısa sürede amacına ulaşabilirsin.

X