Karın germe yaptırdım uzun vade sonuçları için buraya ☺️

izmirpkz

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
110
11
33
Merhaba arkadaşlar 2 ay önce karın germe ve meme dikleştirme yaptırdım karnımın üst kısmı baya gergin düz ama alt karın şiş gibi hala,dikiş sağ taraf sola göre daha daha bombeli duruyor ödem olmasını temenni ediyorum sizlerde durumlar nasıl benim gibi durumlar yaşayan varmı merak ediyorum

gecmis olsun. 360 germemi yarim mi oldunuz. bende kombine olucam insallah

360 olmadım doktorum gerek olmadığını söyledi tam karın germe yapıldı kalçalarımın üstünü kadar dikişim var arkaya dönmüyor yani,inanın bu bile çok zorladı 360 ı düşünemiyorum 🙈

Merhaba arkadaşlar 2 ay önce karın germe ve meme dikleştirme yaptırdım karnımın üst kısmı baya gergin düz ama alt karın şiş gibi hala,dikiş sağ taraf sola göre daha daha bombeli duruyor ödem olmasını temenni ediyorum sizlerde durumlar nasıl benim gibi durumlar yaşayan varmı merak ediyorum
meraba bende 9 hafta oldu bazen benimde sis odem oluyo yagla massage yapiyorum asagi dogru ,karnim gerginlesiyor gunde bir kere o da odemden dolayi

Merhabalar nerede ve ne kadara yaptırdınız acaba 😊

Karın germe ve liposuction yaptircam dr.lat kilo ver diyor 89 dum 79 a indim hâlâ ver diyorlar ama ben zayıflama istemiyorum çünkü kendimde sevmiyorum zayıflığı,sizce bu kilodada yapılabilir mi ve Ankara da bir devlet hastanesi ve dr.oneriniz varmı?

merhaba hanımlar. Bence bütün ameliyat olup kafasında soru işareti olan ve ameliyat olacaklar için fikir olması amacıyla fotoğraflarla destek vermeliyiz. Malum nette doktorların paylaştıklarında da oynama olabiliyor. Yüzümüzü gizleyerek yada kırparak bu konuya destek olabiliriz bence.

Keşke bir başlık altında fotoğraflarla kısa bir özet geçip paylaşsak. Ben zaten çoğu konuya resimlerimi atıyorum.

X