Karın germe ve lipo 27. Gün

RabiyaAkbulut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
59
17
39
Herşey normal diye diye 26. Günde tekrar dikiş atılması gerektiğine ikna oldu doktor.ağrı koku yok yanlız akıntı var.görüntü rahatsız edici herkesten özür dilerim ama benim gibi olanlar var mı acaba ?

Eklentiler

• IMG_2046.jpeg
    IMG_2046.jpeg
    151,5 KB · Görüntüleme: 158
Herşey normal diye diye 26. Günde tekrar dikiş atılması gerektiğine ikna oldu doktor.ağrı koku yok yanlız akıntı var.görüntü rahatsız edici herkesten özür dilerim ama benim gibi olanlar var mı acaba ?
Merhabalar çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyilesirsiniz-- ben henüz ameliyat olmadım ama nasip olursa ay sonu için gün verdi doktorum.. Bende biraz araştırmaya ve bilgi edinmeye çalışıyorum.. dikişiniz neden açıldı acaba ? Fazla hareket mi yoksa sigaradan dolayı mı acaba ?? Sigara içenlerde oluyormus genellikle.. Bende sigara kullanıyorum ve 2 hafta kala bırakacağım, açıkçası çok korkuyorum umarım hersey güzel geçer..

Tşk ederim iyi dilekleriniz için.doktorum kesin sigaradandır demedi ama evet içiyorum.o alandaki dikişler daha derin ve sert açılması olası beklediğimiz bi durum dedi.şuanda tekrar dikilemiyo deri fazla gergin haftaya salı günü yatış yapıcam hastaneye

Akıntı değil de dikiş açık yani müdahale ettir nekroz vs çok sıkıntı oluyor

X