Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Çok şükür benim de 3 günüm kaldı ameliyata
Hayırla girin çıkın inşallah hastane çantanıza gecelik pijama fermuarlı eşofman terlik, hijyen malz. Pipet alın birde su içerken beslenirken çok faydası oldu bana kalkamıyorsunuz çünkü
Siz daha iyi bilirsiniz ama naçizane tavsiyem 😘

Hayırla girin çıkın inşallah hastane çantanıza gecelik pijama fermuarlı eşofman terlik, hijyen malz. Pipet alın birde su içerken beslenirken çok faydası oldu bana kalkamıyorsunuz çünkü
Siz daha iyi bilirsiniz ama naçizane tavsiyem 😘
Cok teşekkür ederim amin inşallah her yerin ağrıyor gün yaklaştıkça hayırlısı olsun çok korkuyorum

Selamlarr, 37. Gün karın germe ve liposuction (karın, kol, sırt, bacak içi) dan merhaba :) yeni ameliyat olacak arkadaşım kolay diyemem bu ameliyat için. Ama bundan sonraki yaşlarında giydiğin kotun üzerini örtecek bluz aramak istemiyorsan dayancaksın.

Şimdi nasılsınız gördünüz mü ameliyat yerlerinizi durumunuz nasıl
Yok ben göremiyorum ameliyat yerlerini dikişlerin üstü bantlarla kapalı 15 gün hiç açmıyor benim doktor
Ama şükür herhangi bir ağrı akıntı renk değişimi yok iyiyim şükür

Selamlarr, 37. Gün karın germe ve liposuction (karın, kol, sırt, bacak içi) dan merhaba :) yeni ameliyat olacak arkadaşım kolay diyemem bu ameliyat için. Ama bundan sonraki yaşlarında giydiğin kotun üzerini örtecek bluz aramak istemiyorsan dayancaksın.
Merhaba , geçmiş olsun benimde 13. Günüm karın germe ve meme dikleştirme birazda lipo :)
Nasılsınız artık ağrınız sızınız kalmamıştır heralde :KK66: yaralarınız nasıl pansuman falan yapılıyor mu halâ ?

İnşallah umduğum gibi olur çok büyük bir cesaret diye düşünüyorum bu kararın artık deri fazlalığı canıma tak etti çünkü hayat ertelenmeye gelmiyor yasda geçiyor teşekkür ederim

İnşallah umduğum gibi olur çok büyük bir cesaret diye düşünüyorum bu kararın artık deri fazlalığı canıma tak etti çünkü hayat ertelenmeye gelmiyor yasda geçiyor teşekkür ederim
İçini ferah tut ben de zorlandım 1 hafta ama günden güne daha iyiye gidiyor insan , aynanın karşısına geçince kendine gelecek olan özgüvenle motive olmaya çalış , bu bir süreç ve geçecek...

Şuan nasılsın peki menmunmusunuz normale döndün mü

Normal işlerimi yapar oldum 1 haftadır. Yan yatabiliyorum, dik yürüyebiliyorum( akşamları biraz çekiyor kaslar aşağı doğru) Doktorum 3 hafta daha gündüzleri çıkarıp akşamları takmamı istedi korsemi. Benim 10. Gün drenlerim alındı, 17. Gün dikişlerim alındı. 17 gün pansumanımı yaptım. Sonra pansuman olayı bitti. Şimdi kantaron yağı sürüyorum sadece. Pubis kısmında şişliklerim var. Onların geçmesini bekliyorum. Sizlerin nasıl gidiyor?

sakın içmeyin nolur karın germede iz kalıyor maalesef ben yandım siz yanmayın
Cok berbat bir şey bu sigara bırakamadım maalesef iki gün kaldı ameliyata stresten bırakamadım inşallah ameliyattan sonra bırakırım siz ameliyat sonrası damı içtiniz ten ilede alakalı deniliyor ama bilemiyorum

Merhaba bende aynı işlemleri ve ek olarak kalça boşluk olan yerlere bbl istiyorum benim kol sırt koltuk altı çok kilolu omuzlar kalın geniş genetik yani zayıflasam biraz gidiyor ama bu sefer de kalça kalmıyor yüzüm çöküyor o yüzden bilerek kilo aldım ama kollarım çok kilolu sırtımda koltuk altımda çok etli genetik olduğu için lipo istiyorum çok kötü duruyor göğüsler küçük kol sırt yağları depo gibi sütyen bile bulamıyorum doğru düzgün çok istiyorum ama kollarda sarkma gibi bir durum oluyor mu kol içlerinde bunu çok merak ediyorum çok araştırdım ama kollarına lipo yaptıran birini bulamadım instagramda bile hiç rastlamadım bir sürü estetik doktorunu takip ediyorum yok galiba dünya da diyorum bir tek bende bu kadar kol omuz sırt var göğüs büyütmede düşünüyorum ama şuan önceliğim lipo bbl ve karın germe birde koltuk altı göğüs kenarlarındaki fışkıran yağlarada lipo yapılıyor mu

Ne kadar oldu size acaba korktum bende hayırlısı olsun inşallah
Ben iki sezeryan oldum o zamanlar sigara içmiyordum 10 yıl olacak haziran da 2. Sezeryanın üstünden ama yinede iz kalıyor geçmiyor ve benim resmen kesiyi ve dikişi yamuk yapmışlar Allahtan çok az bir kesi olduğu için göze batmıyor şimdi bende tam karın germe istiyorum sezeryan göbeği zayıflasanda maalesef gitmiyor simit bölgemde çok fazla bende sigaraya başladım hayatımda yaptığım en büyük hata 5,6 yıldır içiyorum bırakmayı çok istedim bırakamadım maalesef ama böyle bir ameliyat olursam asla öncesinde en az 2 hafta önce ve ameliyat sonrasında da bir daha ağzıma sürmem gibi geliyor çünkü hem acı çekiyorsun hem maddi anlamda paralar gidiyor bir sigara için bunları boşa çıkarmak istemiyorum inşallah sonuç istediğiniz gibi olur hangi doktora ve ne kadar anlaştınız acaba istanbuldamısınız

Ben iki sezeryan oldum o zamanlar sigara içmiyordum 10 yıl olacak haziran da 2. Sezeryanın üstünden ama yinede iz kalıyor geçmiyor ve benim resmen kesiyi ve dikişi yamuk yapmışlar Allahtan çok az bir kesi olduğu için göze batmıyor şimdi bende tam karın germe istiyorum sezeryan göbeği zayıflasanda maalesef gitmiyor simit bölgemde çok fazla bende sigaraya başladım hayatımda yaptığım en büyük hata 5,6 yıldır içiyorum bırakmayı çok istedim bırakamadım maalesef ama böyle bir ameliyat olursam asla öncesinde en az 2 hafta önce ve ameliyat sonrasında da bir daha ağzıma sürmem gibi geliyor çünkü hem acı çekiyorsun hem maddi anlamda paralar gidiyor bir sigara için bunları boşa çıkarmak istemiyorum inşallah sonuç istediğiniz gibi olur hangi doktora ve ne kadar anlaştınız acaba istanbuldamısınız
Ankara dayım maalesef kolay olmuyor bırakmak bende çok diyordum ama azaltma oldu ama bırakamadım maalesef hayırlısı olsun yarın gircem ameliyata safra kesesi aldırdım içiyordum gene bir sıkıntı olmadı dikişte ki o zaman çok fazla içiyordum bilmiyorum birazda cilt ve dikme ile alakalı diye düşünüyorum bende . Sağlık olsun hayırlısı olsun herkesin hakkında ne diyeyim zaten zor bir ameliyat stres oluyorsun bırakıp içiyorum çok zor gercekten şimdiden bırak o zaman zaten stres oluyorsun bırakmak kolay değil berbat bir şey rabbim kimseyi bulastirmasin.

X