karın germe sonrası şişlik

ben 5. Ayın içindeyim baya azaldı ödemlerim dikiş hızası boyunca hala biraz var ama zamanla iniyor bence kafaya takmayın çok
sizin baya olmuş ne güzel :) sizin dikiş hizasında sertlikler olmuş muydu? Kasık bölgem daha şiş ve yumru gibi hissediyorum sanki

Benim 9 ay bitti iz kremi kullandım pek işe yaramadı izler aynı duruyor fiyatlar iyice artmış ben Nisan ayında olmuştum 50 bin ödedim olmak isteyenler bir an önce olsun kurtulsun bence eski halini düşünüp değerlendirmek gerekiyor sonuçta dikiş izi mecbur oluyor kolay bir ameliyat değil ve her vücut farklı kıyas yapmamak gerekiyor bence

Sezeryandan sonrada bende o şişlik olmuştu ama zamanla geçiyor bende karın germe düşünüyorum iyileşme süreci zaman isteyen bir ameliyat en az 1 yıl dikkat edilmesi gerekiyor bence çünkü kesi çok fazla Sezeryanda bile ufacık bir keside doktor bana 1 yıl dikkat etmem gerektiğini söylemişti dikişleriniz şuan ne durumda acaba yamukluk var mı birde çok germeden dolayı dikişi tutmayıp açılanlar var ondan da çok korkuyorum bu kadar aşırı bir germede istemiyorum açıkçası

Benim 9 ay bitti iz kremi kullandım pek işe yaramadı izler aynı duruyor fiyatlar iyice artmış ben Nisan ayında olmuştum 50 bin ödedim olmak isteyenler bir an önce olsun kurtulsun bence eski halini düşünüp değerlendirmek gerekiyor sonuçta dikiş izi mecbur oluyor kolay bir ameliyat değil ve her vücut farklı kıyas yapmamak gerekiyor bence
Merhaba geçmiş olsun öncelikle bende 1 yıldır istiyorum maalesef çok artmış ben karın germe üst bölgeme komple lipoda istiyorum genetik olarak üst bölgem kilolu zayıf kol zayıf omuz zayıf sırt zayıf koltuk altı hep hayalim zayıflayınca biraz eriyor yağlar ama alt taraf daha çok eriyor yine bir eşitsizlik oluyor vücudum da kalça bacak ve yüzden daha çok veriyorum kiloyu sezeryan göbeği ve simit bölgem zaten asla gitmiyor sadece içi boşalmış oluyor göbek deri fazlalığı rezalet duruyor doktora karar veremiyorum çok kararsızım 1 yıldır deli gibş araştırdım ama güvenemiyorum da korkuyorum da çok siz hangi doktora oldunuz memnun musunuz

Merhaba geçmiş olsun öncelikle bende 1 yıldır istiyorum maalesef çok artmış ben karın germe üst bölgeme komple lipoda istiyorum genetik olarak üst bölgem kilolu zayıf kol zayıf omuz zayıf sırt zayıf koltuk altı hep hayalim zayıflayınca biraz eriyor yağlar ama alt taraf daha çok eriyor yine bir eşitsizlik oluyor vücudum da kalça bacak ve yüzden daha çok veriyorum kiloyu sezeryan göbeği ve simit bölgem zaten asla gitmiyor sadece içi boşalmış oluyor göbek deri fazlalığı rezalet duruyor doktora karar veremiyorum çok kararsızım 1 yıldır deli gibş araştırdım ama güvenemiyorum da korkuyorum da çok siz hangi doktora oldunuz memnun musunuz
İstanbul Beylikdüzünde oldum doktorum Mustafa Murat Öztürk çok memnunum

Dün kontrolüm vardı şişlik bazen hafifliyor bazen hepten şişiyor doktorum normal diyor zamanla düzelecekmiş..kalan çatlaklarıma lazer yaptı hem izler için hemde cildin toparlanması içinmiş..iyileşme sürecimiZ tamamlansın beğenmediğin yerler olursa tedavi ederiz diyor..fazla yağ kaldıysa yağ parçalayan iğneler yaparız,izler için lazer yada fazla deri kaldıysa ufak bir mudahaleyle o fazlalığı alırız diyor yani kızlar yaptırdım bitti yok bu işte süreç uzun
Merhaba, çatlaklara lazer yapınca nasıl oldu iyileşme süreciniz bende karın germe oldum yarısı gitti çatlaklarımın yarısı kaldı nasıl bi tedavi uyguladı doktorunuz

Merhaba, çatlaklara lazer yapınca nasıl oldu iyileşme süreciniz bende karın germe oldum yarısı gitti çatlaklarımın yarısı kaldı nasıl bi tedavi uyguladı doktorunuz
Ayın birinde tekrar franksiyon lazer oldum bu sefer fazla atış yaptı derin yani..ama kendi doktorum yoktu bu sefer dikiş üzerlerine yapıldı sadece..canım çok yandı anlatamam yani ki yanmış yani bildiğiniz…çatlaklardada etki ediyor bir miktar ama çok fazla düzenli gidemedim bu 2 ciydi

Merhaba geçmiş olsun
İz kreminiz hangisiydi acaba ?
Ben de ameliyat olalı 2 ay oldu iz kremi ve kantaron yağı aldım henüz yağa başlamadım ama kreme sevam ediyorum
İzleriniz silikleşmeye başladı mı 9. Ayda

X