Karın germe ameliyatı olanlar

Agri olarak normal agri cektim dayanilmayacak agrim olmadi, yataktan kalkarken kaslar yaniyo gibi oluyo, benim sorunum kan kaybiydi maalesef, liposuction dan kaynakli sanirim direnimin birine asiri kan doldu, cok kan kaybedince kendime gelemedim hatra bayildim, sonra kan verdiler toparladim. Birde yine lipodan kaynakli sinirlerim tahrip oldu sanirim sag bacagimin baldir kisminda hala uyusukluk var his yok. Yavas yavas düzeliyor gibi. lipo aslinda tehlikeli olabiliyor o yuzden olabildigince zayiflayip girmek daha dogru sanirim
Sanki benim yaşadıklarımı yazmışsınız nerede oldunuz ameliyatı hangi doktora

Benim 3 ay oldu eşim göbeğin kilo aldı diyor dikkat ettim de oturunca mide kısmı biraz katlanır gibi çok canım sıkıldı
Lipoyla birlikte karın germe mi oldunuz bence bazen oluyor olması normaldir şişkinlik gaz da yediklerinizden dolayı da olabilir göbek ve bel den lipo olanlar almıyormuş ama nadiren de olabilir belki ama bel göbekten lipo olanlar almıyor gibi sosyal medyada yaptıranları gördüğüm kadarıyla kilo başka yerlere gidiyor yüz bacak kalça gibi

Agri olarak normal agri cektim dayanilmayacak agrim olmadi, yataktan kalkarken kaslar yaniyo gibi oluyo, benim sorunum kan kaybiydi maalesef, liposuction dan kaynakli sanirim direnimin birine asiri kan doldu, cok kan kaybedince kendime gelemedim hatra bayildim, sonra kan verdiler toparladim. Birde yine lipodan kaynakli sinirlerim tahrip oldu sanirim sag bacagimin baldir kisminda hala uyusukluk var his yok. Yavas yavas düzeliyor gibi. lipo aslinda tehlikeli olabiliyor o yuzden olabildigince zayiflayip girmek daha dogru sanirim
Liposuction zayıflama ameliyatı değil vücut şekillendirme ve bölgesel gitmeyen genetik bölgeler için yapılan bir işlem doktor böyle açıklamıştı ve tekrar lipo yapılan yerlerden kilo alınmayacak diye birşey de yok demişti ama çoğunlukla yaptıranlar almıyor kilo başka yerlere gidiyor takip ettiğim kadarıyla

Bende merak ediyorum lipo olan ve karın germeden sonra bel sırt ve göbekten tekrar kilo alınıyor mu yoksa kiloyu başka yerlerden mi alınıyor diye nette tam bilgi bulamadım bazısı alınır bazısı yağ oranları düşük olduğu için alnımıyor başka yerlere kilo gidiyor diyor acaba ondan mı bacaklar kalınlaştı sizin
arkadaşımın sırtı aldı.çok şaşırtıcı ilk defa sırtın kilo aldığını gördüm:KK43:

Ben karın germe + meme dikleştirme kombine ameliyat oldum. 2 sene oldu sanırım.

Kardeşinizin aslında 6 haftada dik yürümesi lazımdı, ağrı eşiği çok düşükse ondan daha dikleşememiş olabilir ama ilk zamanki gibi de eğil olmadığını varsayıyorum.

Ödemler 6 aydan önce geçmez, 6 aydan sonra yavaş yavaş iner. 6 ay öncesinde gördüğünüz hiç bir sonuç gerçeği yansıtmaz.

Karın germe operasyonundan sonra spor ve diyete devam etmeniz lazım, aksi takdirde sonuç kalıcı olmaz. Belki deri fazlaları olmaz ama kaslı ve fit karın görüntüsü ne yazık ki sadece spor ve diyetle elde edilir, karın germe bunu size vermez.

Ben karın germe + meme dikleştirme kombine ameliyat oldum. 2 sene oldu sanırım.

Kardeşinizin aslında 6 haftada dik yürümesi lazımdı, ağrı eşiği çok düşükse ondan daha dikleşememiş olabilir ama ilk zamanki gibi de eğil olmadığını varsayıyorum.

Ödemler 6 aydan önce geçmez, 6 aydan sonra yavaş yavaş iner. 6 ay öncesinde gördüğünüz hiç bir sonuç gerçeği yansıtmaz.

Karın germe operasyonundan sonra spor ve diyete devam etmeniz lazım, aksi takdirde sonuç kalıcı olmaz. Belki deri fazlaları olmaz ama kaslı ve fit karın görüntüsü ne yazık ki sadece spor ve diyetle elde edilir, karın germe bunu size vermez.
karin germe sonrasi spora ne zaman basladiniz

Bende öyle düşünüyorum mantıken bence bacağa gitsin daha iyi ya kollara giderse çok kötü görüntü olur yani bacak bisikletle yürüyüşle toparlanır ama kollar çok zor kollarım kalın genetik ne yaptıysam gitmiyor lipo istiyorum kollarımda artık son çare lipo olmak
Yanlış karın germe olduk diye homidi gırtlak serbest yeme diye birşey yok kilo alımı vücut bütünü ile gerçekleşir karbonhidratli sekilde beslenmeyi bırakın protein sebze yürüyüş yeşil çay ameliyat olduk diye kilo vermediniz fazla deri çıkarıldı sağlıklı beslenin ve bol yuruyis yapın ekmeği hayatınızdan çıkartın şeker tatlı bu ameliyatı olmanın ne anlamı kaldı o zamn

Lipoyla birlikte karın germe mi oldunuz bence bazen oluyor olması normaldir şişkinlik gaz da yediklerinizden dolayı da olabilir göbek ve bel den lipo olanlar almıyormuş ama nadiren de olabilir belki ama bel göbekten lipo olanlar almıyor gibi sosyal medyada yaptıranları gördüğüm kadarıyla kilo başka yerlere gidiyor yüz bacak kalça gibi

Tartıda kilo almış gözüküyorum inşallah göbeğim almamıştır ama koca popolu birşey oldum

Arkadaslar ben 4 yil once karin germe ve yag aldirma islemi yaptirdim. Hala sonuctan memnunum eskisi gibi yag olmadi. Karin bolgem hala diz. Iyiki yaptirmisim diyorum. Bence korkmayin kafaniza takinti ediyorsaniz yaptirin.

Arkadaslar ben 4 yil once karin germe ve yag aldirma islemi yaptirdim. Hala sonuctan memnunum eskisi gibi yag olmadi. Karin bolgem hala diz. Iyiki yaptirmisim diyorum. Bence korkmayin kafaniza takinti ediyorsaniz yaptirin.
Başka yerlerimiz kilo aldı mı peki

Merhabalar . Ben karın germe yaptırdım ayrıca mide kaslarımı diktirdim . 6 ay oldu. Belim evet daha gergin fakat daha kalın :KK43: sanki hiç yağ alınmamış gibi ..Kaç kez kontrole gittim doktor um asla böyle bir şeyi kabul etmiyor.Benlik birşey değil ben yapacağımı yaptım şişliğin farklı bir sebebi olduğunu söyledi . Gastraenteroloji gittim sağlıksal hiçbir problemim yok :KK43: diet ve spor yapıyorum . Dümdüz bir karnım hiç olmadı . Ödem olup olmadığına da karar veremiyorum . Aniden sebepsiz şişebiliyorum . Forumlarda yüzde 80 ödem iki ay sonrası gider yazıyor .. Bende giden hiç bir şey olmadı. Ödem ve şişliği daha uzun süre devam edip geçen var mı ?

Merhabalar . Ben karın germe yaptırdım ayrıca mide kaslarımı diktirdim . 6 ay oldu. Belim evet daha gergin fakat daha kalın :KK43: sanki hiç yağ alınmamış gibi ..Kaç kez kontrole gittim doktor um asla böyle bir şeyi kabul etmiyor.Benlik birşey değil ben yapacağımı yaptım şişliğin farklı bir sebebi olduğunu söyledi . Gastraenteroloji gittim sağlıksal hiçbir problemim yok :KK43: diet ve spor yapıyorum . Dümdüz bir karnım hiç olmadı . Ödem olup olmadığına da karar veremiyorum . Aniden sebepsiz şişebiliyorum . Forumlarda yüzde 80 ödem iki ay sonrası gider yazıyor .. Bende giden hiç bir şey olmadı. Ödem ve şişliği daha uzun süre devam edip geçen var mı ?
Merhaba,

Yanlış değilsem 2021 Mart ayında operasyon geçirdim ben. Ancak bana lipo yapılmadı, sadece fazla deri alındı ve kaslar dikildi. O dönemki resimlerime baktığım zaman karnım düz ama daha kalın görünüyorum. O zamanlar kilom 54-55 civarıydı sanırım.

Lipo yapıldığı zaman ödemler daha geç geçiyor anladığıma ve burada yazanlara göre. İlk 6 ayda evet, ödemler gidiyor ama tamamen bir iyileşme söz konusu olmuyor. Tam anlamıyla ödem değildir demek için sanırım 1 yılı beklemek gerekiyor.

Ben hayalimdeki ince görüntüye 51 kilo civarlarında ulaştım.

Merhaba,

Yanlış değilsem 2021 Mart ayında operasyon geçirdim ben. Ancak bana lipo yapılmadı, sadece fazla deri alındı ve kaslar dikildi. O dönemki resimlerime baktığım zaman karnım düz ama daha kalın görünüyorum. O zamanlar kilom 54-55 civarıydı sanırım.

Lipo yapıldığı zaman ödemler daha geç geçiyor anladığıma ve burada yazanlara göre. İlk 6 ayda evet, ödemler gidiyor ama tamamen bir iyileşme söz konusu olmuyor. Tam anlamıyla ödem değildir demek için sanırım 1 yılı beklemek gerekiyor.

Ben hayalimdeki ince görüntüye 51 kilo civarlarında ulaştım.
Beklemekten başka çarem yok :/ fakat hiç bir ameliyat bize yansıtıldığı gibi gerçekleşmiyor. Sosyal mecralarda ki görseller yanıltıcı ve ikna edici . Beni ameliyata ikna eden kişi, kendisinin çalıştığı,uzman doktorun karın germede çok başarılı olduğunu ameliyat sonrası benim örnek hasta profili olabileceğimi söylemişti . Beklentim paylaştıkları görsellerdeki gibi fit bir karındı.sonuç germe de başarısız gayet hala esnek derim :KK43: yağ alıp almadığından da şüphe duyuyorum.Ayrıca sanki organlarım daha öne fırlardı . Kontrole gittiğimde iç yağlanma olabilir dedi . Bu zamana kadar böyle birşey yoktu da ameliyat sonrası mı oldu ?kem dedi küm dedi bağırsak yada gıda alerjisi sorunu olabilir dedi .psikolojim hepten bozuldu. Bütün tetkikleri yaptırdım sıkıntı yok . Hani tekrar aynı ameliyatı yapalım dese çok zor bir süreç ona da hazır değilim ikinciyi düşünemem . İki ay kambur gezmek ve o şekilde kalacağımı düşünmüştüm

Benim 3 ay oldu eşim göbeğin kilo aldı diyor dikkat ettim de oturunca mide kısmı biraz katlanır gibi çok canım sıkıldı
Doktorunuza sorun ve spora başlayın 3 ay olmuş spora başlayabilirsiniz büyük ihtimal emekleriniz boşa gitmesin bu konuda bilgi alin benim 18 gün oldu doktor kontrolünde bugün sordum uzun yürüyüşe cikabilirmiyim diye bir ay bekle sonra çıkabilirsin dedi mutlaka sporu bırakmayın

benim 20 haziran da 6 ay oldu hala karnim duz degil bombeli ve hala uyusuk daha var gibi tam duz olmasi icin

benim 20 haziran da 6 ay oldu hala karnim duz degil bombeli ve hala uyusuk daha var gibi tam duz olmasi icin
Neredeyse bir sene olacak karın kaslarım basıl dikildiyse daha çok dışa doğru şiş gözüküyor yani ters ayva göbeği gibi . Spor yapıyorum yememe dikkat ediyorum . İnanın boşa ameliyat boşa iz . Başka doktorlara sordum tekrar ameliyat dendi ve asla kendi doktorum ve asistanları ilgilenmedi . Ameliyatım çok uzun sürmüştü onca saat ne yapıldı yada yapılmadı çok merak ediyorum . Paylaştıkları gibi git bir karın asla beklemeyin . 53 kilo ile ameliyata girdim 54 ten aşağı inemiyorum . Şuan çık zayıfım sadece belim eskisinden de daha kalın :KK43:

X