Karın germe ameliyatı olanlar

Merhaba öncelikle geçmiş olsun acaba ne kadara yaptırdınız karın germe düşünüyorum bende, birde1 hafta sonra işinize dönebildiniz mi?
1 hafta sonra dönüş imkansız ben 18 gün işe döndüm tabiki fazla hareket etmeden biraz fazla yürüyüş yapsanız karnınız katılıyor. J plasma dahil 65.000 ödedim ben

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. Tek sıkıntı amrliyat sonrası masajlar çok can acıtıyor

Canım geçmiş olsun. Kollarına sadece başer lipo mu yapıldı. Germe olmadı mı ? Kollar nasıl görünüyor.
Kollar vaser ve j plasma yapıldı her bir koldan 300 gr yag alınmış şuan bir sarkma yok sadece morluk ve hafif sertlik var tam sonuçları görünce yine yazarım sertlikten anlayamıyorum sıkılaşmış mı diye

1 hafta sonra dönüş imkansız ben 18 gün işe döndüm tabiki fazla hareket etmeden biraz fazla yürüyüş yapsanız karnınız katılıyor. J plasma dahil 65.000 ödedim ben
teşekkürler dönüşünüz için birde atlamışım kusura bakmayın çok geçmiş olsun. Fiyat yüksek geldi bana biraz hangi bölgelerinize j plazma yaptırdınız ve nasıl bir sistemdir j plasma ilk defa duyuyorumda.

Benim karın kol gıdı sırt vaser ve j plasma oldu. J plasma sıkılasmak için kullanılan bir sistem. Birde tam karın germe oldu. Ben erdem güven ve Hüseyin kandullu arasında kaldım. Somra vaser hüseyin hoca iyi diye onu şeçtim. Fiyatlar aynıydı.

Bende 02.12.2020 tarihinde liposakşın ve tam karın germe ameliyatı oldum. Bende ameliyattan çıktığımda agrı sızı falan hiç olmadı. Sadece karın kasları dikildiği ve korse oldugu için karında Bi gerginlik oluyor. Onun dısında hiç bi sorun yoktu çok şükür.
Merhaba hesabıma erişimimi kaybetmiştim bugün hatırladım şifremi,baya bı zaman geçmişte nasılsınız hani bir yılda ancak düzelir diyorlar eskisinden daha kalın bel oluyor diyorlar

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun, ameliyatlara ne kadar ücret ödediniz, tabi ki ücret kişiye ve operasyona göre belirleniyor ama aşağı yukarı ne kadar bir bütçe lazım o amaçla sordum, özel mesaj olarak da cevaplayabilirsiniz isterseniz 😊
Ben de tahmini fiyat bilgisi almak istiyorum yardımcı olan var mı 🤭

gerçekten hiç ağrım olmadı benim novalgine parol gibi ilaçlara alerjim var bunun korkusuyla sürekli doktorları yapmayın ağrı kesici dedim. Sadece liposuction yapılan bölgelerde çok spor yaparsın ve kas ağrısı olur ya öyle bir ağrı vardı. Onun dışında korktuğum gibi olmadı. Ameliyat öncesi 3 gece uyuyamadım korkudan ama boşunaymış. Bugün pansuman yapılırken karnımı gördüm şimdiden dümdüz dü. Birde doktor ödemler gitsin daha ince olacak dedi. Eşimin tepkisi hocam beli kopar daha ne incelsin oldu. Bugün tam 1 hafta ve artık günlük rutin işlerimi kendim yapabiliyorum. Tek sorun yataktan kalkmak oluyor hala karın kasımı kullanmamak için eşim destek veriyor. Bu arada kollarımda çok incelmiş ama kolun çok acıyor ve morluklar var.
Merhaba kime bisey sorsam cevap yazmadı hangi dr yaptırdiniz hangi şehir lütfen bilgi verin

Merhabalar, ben de 8 aralıkta karın germe oldum, çok rahat atlattım çok şükür, agrı_acı hiç yaşamadım, tek rahatsızlık hissi hem mayo şeklinde bir korse bende bel korsesibaynı anda takmak, ama ona da alıştım, hastanede 1 gece kaldım, ertesi günü eve geldim, o gun yatıp kalkarken ve tuvalete giderken eşimden yardım aldım ondan sonraki günler tamamen bu işleri kendi basıma yaptım, 4. Gün Deren’ler çıkı, ondan sonra hayat tamamen normale döndü diyebilirim, kendimi zorlamadan ev işimi, yemeğimi yaptım, benim 5 aylık ikizlerim var, onlarında bakımını rahatlıkla yaptım, sadece kendimi zorlamamak için yataklarından kaldırırken eşimden yardım istedim, 1 hafta sonra onaya gerek kalmadı, zaten eşim işteydi. Çok şükür şimdi genel durumum iyi; ben rahat atlattım çok şükür, tabi herkesin bünyesi farklı, o yüzden bu yaziıyı özendirmek için değil sadece operasyondan korkanlar için bir fikir versin diye yazdım, herkese sağlıklı günler dilerim
Merhaba hangi doktora amelıyat oldunuz acaba fıyatı ne kadar

Kizlar bende karin germe lipo kas dikimi oldum 2. Bir korse aldiniz mi alti ustu korse 2000₺ diyorlar

Herkese merhaba ben 18 aralık 2020 tarihinde karın germe kol sırt karın vaser liposuction oldum. Ameliyat öncesi buradan yorumları okudum. Karın germe olan çok olmadığı için uzun uzun anlatmak istedim. Ameliyat öncesi çok korkuyordum bir kaç kez ameliyatı iptal etmek istedim. Özellikle ameliyata yakın alişan ın çıkan haberleri sonrası. Eşim doktoruma çok güveniyordu onun desteği ile ameliyata gittim. Ameliyat sonrası gözlerimi açtığımda ayılma odasındaydım herhalgi bir ağrı yoktu sadece boğazımda acı vardı ve nefes alamıyorum gibi hissettim. Tam ayılmam odada oldu. Vücüdumda 4 tane diren vardı ikisi pupis 2 si sırt olmak üzere. birde sonda takılıydı. Ama karın kısmında hiç bir ağrı hissetmedim. Her iki kolumda serum vardı serum yerlerim daha çok acıyordu. Hemşireler yürütmek için geldiklerinde rahatlıkla yürüdüm. karnımda mayo şeklinde siyah bir korse vardı ve karnım şimdiden dümdüz gözüküyordu. hasaneden ertesi gün akşam 7 gibi çıktım. Doktorum Hüseyin Kandullu idi. hastanesi öncesi son kontrollerimi yaparken karnımdaki dikişleri gördüm gerçekten çok düzgün kesilmiş ve dikilmişti. göbek değilim biraz değişmiş ve etrafı dikişliydi. pansumanlarım yapıldı gerekli bilgiler verildi en güzel şey drenler hastaneden çıkarken çıkarıldı. Daha önce okuduğum ameliyatlarda direnlerin 5 gün kaldığı yazıyordu bizde böyle bir durum olmadı. Direnlerden hastanede çıktı. bugün ameliyatın 5 günü kendimi iyi hissediyorum. hüseyin hocamın asistanı ihsan bey ve seher hn sağolsun çok ilgililer. Hasta ile iletişimleri çok iyi. Ne zaman arasam tel açıldı hatta ihtiyaç duyduğum hasta malzemeleri eve getirildi. 5 gün evde masaj yapıldı.Gerçekte o kadar memnun kaldım ki lüks bir hizmet aldım. Buradan herkesi bilgilendirmek istedim. İlk 2 gün gece oturarur vaziyette uyumak zor ama kendinizi çabuk topluyorsunuz. Bugn 5 gün ve ben artık bir çok ihtiyacımı kendim görüyorum ve rahat uyuyorum. 2 gün sonra işe gitmeye niyetim var. yazı iple çekiyorum sonuçları merak edene bilgi veririm.
Şuanki halinizi çok merak ettim gerçekten özelden yazabilir misiniz bende 12 gün sonra Hüseyin beye olacağım

gerçekten hiç ağrım olmadı benim novalgine parol gibi ilaçlara alerjim var bunun korkusuyla sürekli doktorları yapmayın ağrı kesici dedim. Sadece liposuction yapılan bölgelerde çok spor yaparsın ve kas ağrısı olur ya öyle bir ağrı vardı. Onun dışında korktuğum gibi olmadı. Ameliyat öncesi 3 gece uyuyamadım korkudan ama boşunaymış. Bugün pansuman yapılırken karnımı gördüm şimdiden dümdüz dü. Birde doktor ödemler gitsin daha ince olacak dedi. Eşimin tepkisi hocam beli kopar daha ne incelsin oldu. Bugün tam 1 hafta ve artık günlük rutin işlerimi kendim yapabiliyorum. Tek sorun yataktan kalkmak oluyor hala karın kasımı kullanmamak için eşim destek veriyor. Bu arada kollarımda çok incelmiş ama kolun çok acıyor ve morluklar var.
Merhabalar size danışmak istedim, benim bugün 23. Günüm olmalı ama ameliyattan beri göbeğimi hiç düz görmedim. Günden güne fark oluyor ama yani o fark olan hali de hala çok çok fazla. Doktorum ödem diyor, geçecek diyor ama bir türlü ikna olamıyorum. Doğru bir ameliyt sonrası karın dümdüz oluyor herhalde ? Sizin hiç incelikten şikayetiniz olmamış sanırım. Ödem diye diye bizi oyalıyor mu acaba bilemedim :KK43: benim açtığım konuda var orada bazı günlerdeki halini paylaştım, dilerseniz bakabilirsiniz 🥰

X