Kardesim icin dua

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rainyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2018
5.372
3.120
Kizlar kardesim 11 yasinda surekli oksuruyor dunden beri oksuruk surubu bitki caylari fayda etmiyor. Dua edebilir misiniz?

Cnm kaç yaşında alerji de öksürük yapıyor bnm kizimdada var mesela balığa cereze
yok canım 11 yaşında banyo yapıp dışarı çıkmış üşüttü o yüzden alerjisi yok. iki gündür öksürüyor bugun öksürüğü daha kötü oldu dün gece öksürmedi Allah tan

İnandığına veya inanmadığına dair bir şey yazmamışsın. Ben burada sadece soru sordum. Ayrica inanmıyor olabilir, bu hakaret etmek mi oluyor? Bu neyin tepkisi anlayamadım hiç. Çok geçmiş olsun.
İnandığına veya inanmadığına dair bir şey yazmamışsın. Ben burada sadece soru sordum. Ayrica inanmıyor olabilir, bu hakaret etmek mi oluyor? Bu neyin tepkisi anlayamadım hiç. Çok geçmiş olsun.
gerizekalımısın ya defol git.

bide geçmiş olsun yazmıssın dalga geçıyor birde ya. inşallah başına gelirde görürsün dalga geçmeyi

gerizekalımısın ya defol git.
bide geçmiş olsun yazmıssın dalga geçıyor birde ya. inşallah başına gelirde görürsün dalga geçmeyi

Yoo gerizekalı değilim. Dalga da geçmedim. Soru sordum. Kardeşine de geçmiş olsun yazdım. Allah şifa versin. Biraz sıcak tutun, düzelir inşallah.

Yalnız beddua geri döner bebeiş.

sanane ya gider misin. sen çok sevdiğin atatürküne dua et.
Şu öfkeyle yazdigin harfler var ya onlar bile Atatürk sayesin de cümle kurup yazıyorsun ya okur yazarsın ya okula gidip öğrendin ya iste çok sevdigimiz Ataturk sayesin de

Sana çok ağır laflar derim de anlamazsın sen senin anladigin hangi erkek bana baktı bakti aşık mi evleneyim mi

Derdin erkek ne bilirsin sen Türkiye nin tarihini ne bilirsin sen Atatürk ü

Şu öfkeyle yazdigin harfler var ya onlar bile Atatürk sayesin de cümle kurup yazıyorsun ya okur yazarsın ya okula gidip öğrendin ya iste çok sevdigimiz Ataturk sayesin de

Sana çok ağır laflar derim de anlamazsın sen senin anladigin hangi erkek bana baktı bakti aşık mi evleneyim mi

Derdin erkek ne bilirsin sen Türkiye nin tarihini ne bilirsin sen Atatürk ü
Tamam sen tapmaya devam et. Insanlarida bana kiskirt sen busun iste.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X