kararsiz kaldim yaa

laylaylloommm..kizlar tam 5 haftalikmisss:emir_bebek:sok oldum ya...fasulye gibi ultrason bile verdi doktor....ucuyorum heycandan...demekki belirtilerim dogruymusss..allahim sizede versin insallah...:ecrin_bebek:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :teytey::teytey::teytey: Süper bi haber canım inanılmaz sevindim.. Allah kucaginda gormeyi nasip etsin.. Bizler icin de duat ne olursun hamişlerin duası kabul olurmusss :Saruboceq:

ee kocisine solicen mi yoksa soledin mi?

canim doktora onla gittim ve dolayisiyla duydu:KK70:cok tesekkür ederim insallah seninde olur

canim doktora onla gittim ve dolayisiyla duydu:KK70:cok tesekkür ederim insallah seninde olur

Kızlar hrpinize merhabaaaa:)

Esin21 senin adına çokkk sevindim gerçekten okuyunca tüylerim diken diken olduhihoyyyt
belirtilerin tam olarak nelerdi paylaşır mısın

benim de adetime 9 gün var... Allah herkese hayırlı evlatlar versin ama kızlar beklemek zormuş

tabiki canim anlatiyim...adetten hemen sonraki hafta gösüslerim bi sisti bi daha inmedi..
dokununca agriyordu..halkalari büyüdü...bacaklarimin ic kisimlari sizladi..karnimda batmalar oluyodu cok uykum vardi halada var..geceleri cok ates oluyodu....gece deliksiz uykum varken bu aralar sürekli uyaniyorum bel agrilarim cok fazla ..halsizlik cok var...idrarimin rengi sarilasti ve kokmaya basladi....fark edebildiklerim bu kadar...bide sanki vücudumdaki bütün damarlar belirginlesmis gibi daha önce görmedigim bölgelerde damarlar olustu bu belirtimi bilmem.....tesekkürler ayrica....

esincim canım çok tebrik ederimzemuszemus yeni gördüm daha.ayy hayırlı olsun allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.süper bir duygu değil mi ama?darısı tüm bekleyenlerin,bizlerin başına tez zamanda inşaallahhhh...iyi bakın birbirinize.

evet canim cok güzl bir dugu cok farkli...tsekkürler...darisi tüm isteyenlerin basina

tabiki canim anlatiyim...adetten hemen sonraki hafta gösüslerim bi sisti bi daha inmedi..
dokununca agriyordu..halkalari büyüdü...bacaklarimin ic kisimlari sizladi..karnimda batmalar oluyodu cok uykum vardi halada var..geceleri cok ates oluyodu....gece deliksiz uykum varken bu aralar sürekli uyaniyorum bel agrilarim cok fazla ..halsizlik cok var...idrarimin rengi sarilasti ve kokmaya basladi....fark edebildiklerim bu kadar...bide sanki vücudumdaki bütün damarlar belirginlesmis gibi daha önce görmedigim bölgelerde damarlar olustu bu belirtimi bilmem.....tesekkürler ayrica....

çok teşekkür ederim esin21 opuyorumnanaktan
bebişine de sana da sağlıklı bir süreç dilerim
benim 8 gün kaldı karnımda ağrı ve şişkinlik idrar rengim koyu ama koku yok kasıklarda ağrı gibi şeyler var ama daha adetime çok olduğu için beklemem gerekiyor drumda beklememizi söyledi.

X