kararsiz kaldim yaa

esin21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
892
8
arkadaslar...ben gecen aylarin adet gününü hatirlamadigim icin teste gerek yok daha günümü bilmiyorum diyordum..ama bir yere yazmisim bugün buldum mayis haziran arasi 27 günlük bir döngüm oldu kanamam geldi...fakat simdi haziran temmuz arasinda bahsediyorum 32 gün gecmis:KK70:hep tahmini sölüyodum emin olmadigim icin..ama evet 32.günüm ...belirtilerin hemen hemen hepsini yasiyorum gögüs uclari acimasi sismesi agrimasi..sol kasikta baktiklar....gaz problemi idrada afedersiniz koku....ve daha buna benzer ufak belirtiler...burdaki hamislerin yazilarini okudum test yaptim pozitif diye...günüm gecmis belki bendede vardir diye test aldim yanimda duruyor ne yapiyim:KK70: bekliyimmi yapiyimmi???ya yoksa cok üzülcem aslinda yapmayada korkuyorummm...

eminim yapma desekte dayanamayıp yapacaksın zaten canım :1hug: bence yap inşallah hamilesindir :Saruboceq:

arkadaslar...ben gecen aylarin adet gününü hatirlamadigim icin teste gerek yok daha günümü bilmiyorum diyordum..ama bir yere yazmisim bugün buldum mayis haziran arasi 27 günlük bir döngüm oldu kanamam geldi...fakat simdi haziran temmuz arasinda bahsediyorum 32 gün gecmis:KK70:hep tahmini sölüyodum emin olmadigim icin..ama evet 32.günüm ...belirtilerin hemen hemen hepsini yasiyorum gögüs uclari acimasi sismesi agrimasi..sol kasikta baktiklar....gaz problemi idrada afedersiniz koku....ve daha buna benzer ufak belirtiler...burdaki hamislerin yazilarini okudum test yaptim pozitif diye...günüm gecmis belki bendede vardir diye test aldim yanimda duruyor ne yapiyim:KK70: bekliyimmi yapiyimmi???ya yoksa cok üzülcem aslinda yapmayada korkuyorummm...

tatlım hic bekleme ilk isin sabah ilk idrarınla test yapman.. bol sans:Saruboceq:

merhaba canım hatırlamaz olurmuyum hic :1hug: sen ne yaptın canım varmı bebiş?

yok maalesef daha kittycigim.. bu ay 3. denememizdi gunum 14 temmuz bakalım hayırlısı insallah.. senin? bu arada hangi topictesiniz simdi?

Canım yaptınmı testi?Eğer gebelik varsa sabah bile yapmasan çıkıyor idrarda ....

yok maalesef daha kittycigim.. bu ay 3. denememizdi gunum 14 temmuz bakalım hayırlısı insallah.. senin? bu arada hangi topictesiniz simdi?

hadi bakalım az kalmıs gunune inşallah melegin gelmiştir canım :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: bendede birsey yok canım yine kırmızı kart yedim :sm_confused: şimdi geyik bölümündeyiz canım sohbet yasak diye oraya atıldık

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik...kizlar-buda-topic-olsun-geyige-gelin-121.html

sırnaşık şey evet canim dayanamiyorum ama bi danisiyim dedim ya yoksa test bosa gitmesin:)saka saka..heycanimi yenmek istiyorum bu heycanla yaparim negatif cikarsa bozulurum:KK43:((

kızmerak ettim hadi yapta gelll...yanlız anlamadım ben..adetin 32 gün geçti yani...yoksa 27 günde falan oluyorsun da 32inci günde misin?bu durumda6 gün geçmiş oluyor dogru mu?

Canım yaptınmı testi?Eğer gebelik varsa sabah bile yapmasan çıkıyor idrarda ....

yok canim ya heycanim gecsin diye bekliyorm..birazdan yaparim.. bende sabahi bekliycektim ama teste yaziyorki adetinin gectigi ilk günden sonra günün hangi saatinde yaparsan cikiyo diye...

esinnnnnnnnnn günün geçmiş kız daha neyi bekliyosunn..bugün yapmasanda yarın yapacaksın nasılsa..ama zorlamış olmayayım yani sen bilirsin..ben olsam yapardım.benimde günüm bugün ama gecikicek yine belli:kızgın:

esinnnnnnnnnn günün geçmiş kız daha neyi bekliyosunn..bugün yapmasanda yarın yapacaksın nasılsa..ama zorlamış olmayayım yani sen bilirsin..ben olsam yapardım.benimde günüm bugün ama gecikicek yine belli:kızgın:

yapcam canim simdi ....insalllah seninde benimde bütün isteyenlerin istedigi olur en kisa zamanda benimki 10 dk icinde belli olur

yok hic gecikmem olmuyodu ama erken olabiliyodu..hic gecikmedi hep cumartesi günü olurdu...bugün pazartesi ve adet sancim yok bugünde gelmiycek belli.gidiyom hadi yapmaya:KK70:

yapcam canim simdi ....insalllah seninde benimde bütün isteyenlerin istedigi olur en kisa zamanda benimki 10 dk icinde belli olur

tamam canım hadi hayırlısı...çıkmasada umudunu yitirme..kan testi falan yaptırırsın...bekliyoruz hadi bismillahhkaydirigubbakcemile3ayy bende heyecanlandım vallah:kedi:

hayatım :Saruboceq:daha simdiye kadar gunum bir kere gecmedi maalesef :KK43:
keske gecse de hemen yapsam vallahi durma hemen yap noolur bizim icin de !!!

X