karantinada kilo alanlar kulübü

yenigelin2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
34
23
34
Selam kızlar,
Karantinada aldığınız kiloları nasıl verdiniz? ☺️🦋 Diyet spor her türlü öneri yoruma açığım. Teşekkürler 💐

merhaba ben 3 ana 2 ara öğün beslendim 6 dan sonra yemedim ve evde spor yaptım ve 71 den 57 ye düştüm. Biraz sabır ve disiplin gerekiyor ama yapılmayacak şey değil :)
Son donemde iki öğün beslenme diye birşey çıktı ara öğün vermeyin diyen diyetisyenler çıktı insanın kafası karışıyor vallahi 🤷

Son donemde iki öğün beslenme diye birşey çıktı ara öğün vermeyin diyen diyetisyenler çıktı insanın kafası karışıyor vallahi 🤷
herkes kendi bünyesine göre beslensin benim bir arkadaşım diyetisyenle çalışıyor o mesela kahvaltı - ara öğün - ara öğün ve akşam yemeği gibi bir beslenme yapıyor ve ona iyi geliyor. Beslenmenin 2si3 ü çok fark etmiyor sağlıklı beslenirseniz her türlü sonucunu görüyorsunuz

herkes kendi bünyesine göre beslensin benim bir arkadaşım diyetisyenle çalışıyor o mesela kahvaltı - ara öğün - ara öğün ve akşam yemeği gibi bir beslenme yapıyor ve ona iyi geliyor. Beslenmenin 2si3 ü çok fark etmiyor sağlıklı beslenirseniz her türlü sonucunu görüyorsunuz
Umarım ☺️

Bende 1 haftadir diyetteyim.2 ogun yapiyorum ama aralardada kendimi cok zorlamiyorum.aksam 6dan sonra bisey yemiyorum.henuz spora baslamadim.1 haftada 1 kilo 300 gram verdim.bakalim nasil olacak

X