Kan testi önce negatif sonra pozitif çıkanlar var mı.

İyi akşamlae hanımlar dun. Adetimin 25. Günüydü kan tahlili verdik negatif çıktı.
Muhtemelen yumurtlama 17 sinde oldu.
Adet düzensizliğim var.
Önce negatif sonra pozitif çıkanlar varmi
Daha 11 gün olmuş erken kan vermişsiniz. Yumurtalamanın 13-14.günü verseniz daha iyi
kızlar bende bu sabah işe gitmeden kan verdim yumurtlamanın 13. günü bugün. bakalım en net gerçeği yarın öğrenicem. 15 aralıkta çatlama görmüştüm 20si regl tarihimdi hala olmadım testte yapıyorum ama negatif çıkıyor inşallah kan testinde güzel haberler alırım dua edin bana :)
Iliski 19 kasim oldu 21 kasim ella kullanıldı tarlusal kullanmaya da devam ettim 19 kasımdan kalan sperm hücreleri 5gun falan yaşıyormuş 24 kasımda kanama oldu 5 günlük 23 kasımdan sonra 19 kasimda ki iliskiden canli kalan sperm hücrelerinden dollenme olabilir mi kanama olurken

Eklentiler

• IMG_5723.jpeg
    IMG_5723.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 154
Maşallah iyi dayanmışsınız valla ben dayanamıyorum erkenden yapıp duruyorum
Ay ne dayanması nerdeyse her gün test yaptım. Perşembe günü kan testi verdim negatif çıktı dün hala adet olmadıgım için test yaptım tam 3 adet hepsinde de silik çizgi çıktı salı kan vericem kısmetse 🤗

Ay ne dayanması nerdeyse her gün test yaptım. Perşembe günü kan testi verdim negatif çıktı dün hala adet olmadıgım için test yaptım tam 3 adet hepsinde de silik çizgi çıktı salı kan vericem kısmetse 🤗
Geç döllenme olmuş demek ki 😊 darısı başımıza inşallah🙏

Kızlar ananas yesem sıkıntı olur mu kimisi faydalı diyor kimisi değil diyor
Ananasın içerdiği enzimler, özellikle bromelain, hamilelik sırasında potansiyel riskler taşıyabilir. Bromelain, rahim kaslarını gevşetebilir ve bu da erken doğum riskini artırabilir. Aşırı tüketim, ağız veya dilde hassasiyete neden olabilir ve bazı kadınlarda mide bulantısına yol açabilir.
Ananas sanki yumurtlama zamanı yeniliyordu sonra bırakılması gerek diye duymuştum ben

Ananasın içerdiği enzimler, özellikle bromelain, hamilelik sırasında potansiyel riskler taşıyabilir. Bromelain, rahim kaslarını gevşetebilir ve bu da erken doğum riskini artırabilir. Aşırı tüketim, ağız veya dilde hassasiyete neden olabilir ve bazı kadınlarda mide bulantısına yol açabilir.
Ananas sanki yumurtlama zamanı yeniliyordu sonra bırakılması gerek diye duymuştum ben
Anladım çok teşekkür ederim canım. Umut olduysam ne mutlu🌸

Amin sağolun🙏 bugün benim çatlama üzerinden 12 gün geçti test negatif çıkınca üzülmüştüm bu ay da olmadı diye ama hala gebe olma şansı var o zaman🤗 umut oldunuz bana💕
Sonucunuz ne oldu??? Bende 14. Gün yani 2 gğn önce, adetten de 2 gün önce 3.6 çıkmıştı

İyi akşamlae hanımlar dun. Adetimin 25. Günüydü kan tahlili verdik negatif çıktı.
Muhtemelen yumurtlama 17 sinde oldu.
Adet düzensizliğim var.
Önce negatif sonra pozitif çıkanlar varmi
Benim daha önceki gebeligimde ben her gün test yapıyordum çıkmıyordu ama ağır belirtileri vardı ben gece 12 de yaptım çıkmadı diye koydum kenara yattım gece wc için bir kalktım silik çıkmış ertesi gün Dr gittim kan 2.2 5 gün sonra tekrar kan verdim 263 çıkmıştı böyle şeyler olabiliyor

Benim daha önceki gebeligimde ben her gün test yapıyordum çıkmıyordu ama ağır belirtileri vardı ben gece 12 de yaptım çıkmadı diye koydum kenara yattım gece wc için bir kalktım silik çıkmış ertesi gün Dr gittim kan 2.2 5 gün sonra tekrar kan verdim 263 çıkmıştı böyle şeyler olabiliyor
Beta için aç olmak gerekiyor mu? Ben sabahları yaptırıyorum da gğn içinde yok karnına olmaz sanıyordum

Kızlar ne umut oldunuz bana da bende adetten bir gün önce kan vermiştim negatifti. Bugün iki gün geçmiş oldu. İşten eve gelince idrar testi yaptım negatif ama hala adet olmadım. Yarın testi tekrarlasam mı ilk idrarla direk kan mı versem bilmiyorum. Ama çok korkuyorum.

X