Premature Bebekler Kan şekeri düşük olan yenidogan bebekler

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

Onunadimutluluk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2016
1.281
1.741
34
Merhaba arkadaslar, 37 hafta 2 gunlukken dogum yaptim ve bebegim 2 kg doğdu. Bebegim anne karninda ne yaptiysak bir turlu kilo almiyordu. Dogdugu gece kan sekeri dusukluguyle kuveze alindi. Bugun 5. Gunu. Bebegime damardan seker veriyorlar onu biraz azaltinca kan şekeri dusmeye başliyormus. Benimle ayni durumu yasayan var mi yasadiklarinizi paylasir misiniz lutfen...

Merhaba arkadaslar, 37 hafta 2 gunlukken dogum yaptim ve bebegim 2 kg doğdu. Bebegim anne karninda ne yaptiysak bir turlu kilo almiyordu. Dogdugu gece kan sekeri dusukluguyle kuveze alindi. Bugun 5. Gunu. Bebegime damardan seker veriyorlar onu biraz azaltinca kan şekeri dusmeye başliyormus. Benimle ayni durumu yasayan var mi yasadiklarinizi paylasir misiniz lutfen...
Çok uzun zaman geçmiş Ama süreçleri sağlıkla atlatmışsınızdır inşallah. Şuan benim bebeğim aynı durumda çok endişeliyim

Çok uzun zaman geçmiş Ama süreçleri sağlıkla atlatmışsınızdır inşallah. Şuan benim bebeğim aynı durumda çok endişeliyim
Merhaba arkadaşım. Evet uzun süre geçti ama çok şükür herşey yolunda. Oğlum iki hafta kuvezde kaldı sonra evimize getirdik. Kilosu hep alt sınırlarda oldu ama şimdi normal boy ve kiloda çok şükür. Bolca dua et inşallah herşey yolunda gider🤲

X