Kamp için önerileriniz

ilaydak34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2023
4
0
22
Kızlar merhaba kurban bayramında kızımı anneme bırakıp eşimle 3 4 günlük kafa dinlemeye gitmek istiyoruz biz Aydın ı düşündük ama Aydın’da kamp kurulabilecek yerler hakkında hiçbir bilgimiz yok siz daha önce kamp yaptınız mı kampa giderken nelere dikkat etmemiz gerekiyor gideceğim kamp alanında duş sorunu olsun istemiyorum ve güvenlikli olmasını isterim yardımcı olabilecek birileri var mı? Aydından hariç illerede açığım.

Fethiye katrancı diyorum. Biz 4 yaz üst üste gittik, en son 2020 yazında gitmiştik. Telefonları çadırda bırakıp denize giriyorduk hiçbir hırsızlık, taşkınlık gibi şeylerle karşılaşmadık. Denizi de çok güzel, hamilelik bebekler derken gidemiyoruz şimdi ama daha dün konuştuk eşimle “ah şimdi katrancı’da olmak vardı” diye. Tavsiye ederim.

Aydında da sanırım sadece Didim’de var ancak oraya hiç gitmedim

Muğla Köyceğiz e yakın Ekincik koyu uzak kalmazsa bi bakın derim muhteşem bir yer.
Aydında da kuş adasında güzel kamplar vardı. Arkadaşlara sorayım önerecekleri yer olursa yazarum.

Fethiye katrancı diyorum. Biz 4 yaz üst üste gittik, en son 2020 yazında gitmiştik. Telefonları çadırda bırakıp denize giriyorduk hiçbir hırsızlık, taşkınlık gibi şeylerle karşılaşmadık. Denizi de çok güzel, hamilelik bebekler derken gidemiyoruz şimdi ama daha dün konuştuk eşimle “ah şimdi katrancı’da olmak vardı” diye. Tavsiye ederim.

Aydında da sanırım sadece Didim’de var ancak oraya hiç gitmedim
Çok teşekkür ederim ❤️

Kamp iicn yaz diye düşünmeyin çadır içine alt ve üstünüz için kalın birşeyler alın Ağustos sıcağında gece çadırda titredigim aklıma geldi .

Kamp kuracağıniz alanda temiz su duş tuvalet oldu mu hiç problem değil güzel gece tatiliniz

Ama bazı yerler temiz olmayabiliyor ortak kullanım olduğu için

Ben internetteki yorumlara bakıyorum genelde gitmeden ama aydın civarı hiç gitmedim aydın kamp vs yazarsaniz seçenekler ve yorumlar çıkar

Şimdiden iyi tatiller :)

Kamp iicn yaz diye düşünmeyin çadır içine alt ve üstünüz için kalın birşeyler alın Ağustos sıcağında gece çadırda titredigim aklıma geldi .

Kamp kuracağıniz alanda temiz su duş tuvalet oldu mu hiç problem değil güzel gece tatiliniz

Ben internetteki yorumlara bakıyorum genelde gitmeden ama aydın civarı hiç gitmedim aydın kamp vs yazarsaniz seçenekler ve yorumlar çıkar

Teşekkür ederim 🙏🏼

Merhaba sizin önerdiğiniz burası çok iyiydi dediğiniz bir yer varsa öğrenebilir miyim acaba biz de birkaç gün sonra gitmeyi düşünüyoruz ama hala net bi yer yok kafamızda ve bizim de ilk gidişimiz olacak eşim de çocuklar da o kadar etkilensin ki hep istesinler istiyorum 😁 çünkü ben çok hevesliyim onlar biraz çekiniyor 😐

Merhaba sizin önerdiğiniz burası çok iyiydi dediğiniz bir yer varsa öğrenebilir miyim acaba biz de birkaç gün sonra gitmeyi düşünüyoruz ama hala net bi yer yok kafamızda ve bizim de ilk gidişimiz olacak eşim de çocuklar da o kadar etkilensin ki hep istesinler istiyorum 😁 çünkü ben çok hevesliyim onlar biraz çekiniyor 😐
Ben aydın dolaylarina hiç gitmedim ama burdan bir arkadaşın önerisi ile Fethiye katrancı kampına gitmeyi istiyorum bu yıl :dua:

Ben çocukları en mükemmel kamp alanına götürsem de beğenmeyecekelrdir belli bir yaştan sonra evden çıkmak istemiyorlar 🥹

Yarın için boşluğumuz var 1gece kalabileceğimis yer olabilir tabi eşimi ikna edebilirsem 😌
En son wc ler biraz pisti. Yanınızda mutlaka sabun ve spreyli domestos olsun çok işe yarıyor. Kafa feneri varsa gece wc ye gitmek için çok iyi oluyor. Yanlış hatırlamıyorsam sizin ilk kamptı o yüzden yazDım tecrübeliyseniz okumamış gibi yapın 😆 bir de kamptan etkilwnsinler iatiyoeum demişsiniz ya eşiniz ve çocuklar için ekincik gerçekten muhteşem bir yer aklınızda olsun

X