Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Kalp sorunu

freeGirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
492
668
Merhaba arkadaşlar belki yeri burası değil ama en aktif yer olduğu için konumu buraya açma gereği duydum. Benim kalbimde ritim bozukluğu tespit edildi holter takilicak ve benim 19 aylık çocuğum var emziriyorum. Doktoruma soramadım emzirmemeye devam etmemde bir sakınca olur mu acaba ? Daha önce kalp holteri taktıranlar var mı? Kabloların çıkma ihtimali olur mu çocukla ilgilenir ken. Ilk defa boyle şeyler yaşıyacagim sütten kesmemi bile söyleyenler var kafam allak bullak oldu şimdiden teşekkürler.

ben taktırdım normal günlük isimi yaptım hiç bir sakıncası olucagini sanmıyorum çıkmaz yerlerindende merak etmeyin

hayır olmaz ucları çıt çıtlı kolada tansiyon aleti takılıyor belirli araliklarla ölcülüyor otomatik o zaman sabit durun yeterli günlük ne yapıyorsaniz yapmaya çalisin hangi durumda ritim bozuluyor görülsün bir ilacla sabitlenir
gece tansiyon ölcmeye devam ettiği için uyku bölünüyor tabi geçmiş olsun:)

hayır olmaz ucları çıt çıtlı kolada tansiyon aleti takılıyor belirli araliklarla ölcülüyor otomatik o zaman sabit durun yeterli günlük ne yapıyorsaniz yapmaya çalisin hangi durumda ritim bozuluyor görülsün bir ilacla sabitlenir
gece tansiyon ölcmeye devam ettiği için uyku bölünüyor tabi geçmiş olsun:)
Teşekkürler daha önce tansiyon aleti takılmıştı evet zor olmuştu hayırlısı artık:)

Hayir sıkıntılı degil uzerine yatmayin kolay kolay cikmaz telefon kullanamamistim ve xray cihazindan gecememistim
Emzirebilirsiniz ama cocugun dikkatini ceker bantla kablo baglayacaklar

Holteri takacak hemsireye sorabilirsiniz o size anlatir, ama zaten holterin amaci, günlük hayatınızda neyle mesgul olurken kalp ritminizde degisiklikler oluyor onu öğrenmek. Yani siz normal hayatınıza devam edeceksiniz

Emzirmekle bir alakası yok ki
Yüz üstü yatmayın kablolar çıkmasın dikkat edin ki zaten öyle hemen çıkacak bir şey değil
Sıkıntı olmaz
Geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar belki yeri burası değil ama en aktif yer olduğu için konumu buraya açma gereği duydum. Benim kalbimde ritim bozukluğu tespit edildi holter takilicak ve benim 19 aylık çocuğum var emziriyorum. Doktoruma soramadım emzirmemeye devam etmemde bir sakınca olur mu acaba ? Daha önce kalp holteri taktıranlar var mı? Kabloların çıkma ihtimali olur mu çocukla ilgilenir ken. Ilk defa boyle şeyler yaşıyacagim sütten kesmemi bile söyleyenler var kafam allak bullak oldu şimdiden teşekkürler.
Geçmiş olsun. İnş.önemli birşeyi yoktur bebeğinizin.
Ama böyle sağlıkla ilgili konularda doktora danışın tereddütlerinizi. Konu, komşunun dedikleri ile canınızı sıkmayın.

X