Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları kalp kapak hastalığı olan arkadaşlar varmı?

Benimle ayni kaderi paylasanlar daha varmi 1 derece mitral kapak yetmezligi?

Msji yeni gördüm bende takibimi medipolde yaptırdım bebegim 6 aylkken ameliyat dendi ama farkli bi prof a gittim o gerek gormedi sonra hastaligin derecesi düştü ikinci bebegimde dünyaya geldi şükürler olsun sizede geçmiş olsun
Merhaba inşallah mesajımı okursunuz kaçak varken hamile kalıp dogurdunuzmu bendede hafif kaçak var hamileliğe ve doğuma engelmidir.dogumdan sonra derecesi yükselir mi cevaplarsaniz sevinirim

Merhaba inşallah mesajımı okursunuz kaçak varken hamile kalıp dogurdunuzmu bendede hafif kaçak var hamileliğe ve doğuma engelmidir.dogumdan sonra derecesi yükselir mi cevaplarsaniz sevinirim
Bende 2017 de geçirdiğim romatizma sonucu hafif orta my çıktı hiç bir şeye gerek yok takip edilecek sadece dedi Dr 6 ay önce doğum yaptım hala daha hafif orta düzeyde geçen ay kontrole gittiğim de
Ama hafif ty başlamış onun sebebi ne bilemiyoruz tabi şuan Allah hepimizi sevdiklerimize bağışlasın Rabbım şifa versin

X