Kalori sayarak zayıflıyoruz

Selam canlarim.Bayagidir gelemedim buralara. :KK68: Diyete konstre olmakta zorlaniyorum.O kadar yoğunum ki bu yıl.derslerim 11 bucuktan sonra başlayıp akşam 5 buçukta bitiyor.ufaklik 6 da okuldan çıkıyor.gunduz kızımı ve esimi yolluyorum.ufakligi doyurup arkadaşıma bırakıyorum.cilginlar gibi kosusturuyorum.:silah::KK57:
İştahımı kontrol altında tutmakta da epeyce zorlanıyorum . sağlıklı beslenirken enerjiktim.Biran önce toparlansam iyi olacak.
Şimdilik biraz sisligimin gitmesi ve vücudun sasirmasi için 900-950 kalori ile devam:KK54:

Tatili iyi değerlendirip spor,bol su ve 1000-1200 kalori ile bayağı bir yol katetmeyi düşünüyorum:dua:

Herkese merhaba,

Ben 5 gün önce 107.7 kilo ile başladım, bugün itibariyle 102.9 kilo ile devam ediyorum. Boyum 1.71, 63-65 kiloydum daha önce ve 36 beden oluyorum zaten o kilolarda, daha azında gözüm yok :) Sadece kaloriye degil aynı zamanda yiyeceklerin içeriklerine de dikkat ederek besleniyorum. Sanırım başlık çok aktif degil ama ben aralıklarla gelerek son durumum hakkında paylaşımda bulunacağım:)

Hoşgeldin canım.Burada bizim çoğumuz senin dediğin gibi sağlıklı yiyeceklerle kalori sayımı yapıyorduk.Aslinda ben de tekrar başladım ama yoğunluktan bir türlü ugrayamiyorum buraya.Ara ara gelişmelerini duymak isterim :KK50:

Merhaba benim boyum 172 kilom 60 55e düşmeyi planlıyorum ama hem kolari açığı oluşturup hem spor yaptığım halde ilerlemem yavaş sizce bu kilom iyimi yoksa neden veremiyorum

Merhabalar. Kalori sayımından çok, karbonhidrat sayımı kilo vermede çok daha etkili. Hızlı ve kalıcı kilo veriliyor, karbonhidratın verdiği ağırlık ve uyusukluktan, simit ve göbekten kurtulunuyor. 100-150 Gr karbo alımı low carb beslenmeye giriyor. Ben epeydir 100 Gr altında tutuyorum, inanılmaz rahatım. Ne açlık, ne tatlı krizi yaşamıyorum. Resmen hayatım kolaylasti. ☺️

X