Kaliteli Ve Ucuz - Açık Parfümler - 12 TL

mysweet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2010
2
0
Selam kızlar Üsküdar'da dükkanımda sattığım ve müşterilerimden gayet olumlu yorum aldığım parfümleri bir süredir üyeliksiz takip ettiğim bu forumda sizinle paylaşmak istiyorum. Üründen biraz bahsetmek gerekirse,

Açık parfüm şeklinde, şişeleri farklı kokuları birebir olan parfümler vücudunuzda en az 24 saat ten uyumu gerçekleşirse 24 saat den fazla da kalabilmektedir. Açık parfümler arasında en kalitelilerinden biri olan parfüm, TC Sağlık Bakanlığı onaylı olup, avrupanın en gözde çiçek bahçelerinin olduğu İsviçre, Fransa ve İngiltere’ den ithal edilen esanslarla üretilmiştir.

- Kokular aynı, şişeler farklı

( Beyaz kapaklılar Tester üründür arka sıradakiler size gönderilecektir. )

- Ürün 50 cc'dir ve memnun kalmadığınız takdirde geri iade yapabilirsiniz. Kargo bedelini ödemek şartıyla ve parfümün yıpranmamış ve fazla kullanılmamış şekli ile.

- MNG Kargo veya PTT Kargo ile sipariş verildikten en fazla 30 Dk içinde alıcı ödemeli olarak kargoya verilir.

- Fiyat gerçekten uygun olup, 5+ alımlarda kargo ücreti bize aittir.

- Önce ücret, sonra ürün - prensibinde çalışmaktayız.

- 1 adet fiyatı 12 TL, 2 adet fiyatı 23 TL

Liste şablonu şu şekildedir.
#Ürün kodu - Parfüm Adı - Çeşitleri - İçeriği

Listede bulunmayan parfümleri sipariş üzerine getirtebilirim. Konu altına yazmanız yeterlidir. Listedeki Çoğu parfümün Stoğu bulunmaktadır.

Link ekleyemediğimden dolayı konu altına yorum bırakanlara ürün resmini ve Parfüm kataloğunu özel mesaj yoluyla yollayacağım

PTT Kargo Kapıda Ödeme Sistemi de mevcut, iddaa ediyorum bu kadar güzel bir açık parfüm bilmiyorum. Çok beğeniceğinize eminim. isteyene özel mesaj yoluyla resimlerini ve ürün listesini atabilirim. İlk 3 kişiye parfüm 11 TL kalitesini görüp forumda paylaşmanız amacıyla kızlar

X