Kaliteli açık parfüm markası önerisi ?

Bu konuda tartismasiz en iyisi d&p kesinlikle hic biri yokken d&p vardi sonrasinda farkli farkli markalarda acik parfumculer cikti.. gercege en yakin ve en iyisi olani d&p dir sasmam ben hic..

DP kullandım bende hiç kalıcı değildi ve parfümlerinde son zamanlarda iyice alkol kokusu alır oldum artık:) Bargello der susarım:)

Kesinlikle D&P benim fikrimce birinci sırada yer alır. Bunun dışında ise David Walker ve Bargello da çok iyi:KK9:

Kuzum benim akrabam var bayiliğini aldılar. Fena değil ama bir bargello ya da sansiro değil gibi...
Kalıcılığı nasıldır daha önceleri kullandığımda hiç kalıcı değildi şimdi bakıyorum baya yenilediler kendilerini uygunda aslında ama denemek lazım 🤔

D&p gibisi yok.
David walker da fena değil ama önceliğim dp.

Bargello en kötülerden bana göre.
Benim baktığım kokuları hiç orijinaline benzemiyordu.
Çok kötüydü. Belki de gittiğim şubede sıkıntı vardı. Bilemiyorum.

Yıllar önce sansiro kullanmıştım. Çok güzeldi o da.
Şu anki durumu nedir fikrim yok.

Kızlar instagram .... bir bakın derim çok iyi çok.

Son düzenleyen: Moderatör:
D&p ve bargello. Bi parfümü biri güzel yaparken biri güzel yapamıyor :) o yüzden deneyerek bulman lazım.

Ancak bakıyorumda açık parfümlerde fiyat konusunda almış başını gitmiş artık. Bende çok kullandım açık parfüm ama artık bu fiyatları vermeye elim varmıyor ne yalan soylıyım.

2. El satış uygulamalarında güvenilir bir saticidan orjinalide acigida çok daha uyguna bulabilirsiniz. Yaklaşık 1 senedir aktifim bu mecralarda elimden çok parfüm geldi geçti :) 40-50 adet olmuştur rahat :) ve hiç bütçemi sarsmadı.

Bugün kardeşim aldı dp den kodc25 adı carolina herra listede ama satıcı kadın adını golden sahne dedi ama bu forumdaki listede adı farklı temiz Bi koku begendık diye aldık bu isimde normalde parfum yok aradım. Guzel ama deneyebilirsiniz

X