Kalıcı makyaj yaptıranlar

Kızlar selaaamm :))
Yaklaşık 2 hafta önce kaş kontürü yaptıracağımı yazmıştım. Vee bugün gittim Ankara Tunalı'da 8 Mart güzellik salonunda yaptırdım 
en baştan başlayım anlatmaya:

kapıdan girer girmez, Vildan hanımın yardımcısı Derya- ki adaşım kendisi  elindeki bi tüpten kaşlarıma uyuşturucu krem sürdü (vaktim az die). Orda bi rahat 40 dk bekledim uyuşmak için. O esnada Vildan hanım kaşlarımın kalın ve güzel olduğunu, boş yere böyle bişey yapmanın gereksizliğini söyledi, ammaaaa kremi tırnağıyla şöyle bi kazıyınca boşluklarımı gördü ve ikna oldu 

böyle normal aman aman doktor muayenehanelerine benzeyen bir yer değil. gayet şık ve otantik. bekleme salonunda ufak bir dilek ağacı, gramofon, mask gibi etnik, antika ve geleneksel eşyalarla karşılaşıyorsunuz.

Vildan hanım gayet şeker bi kadın  uyuşturma için yeterli zaman geçince iç odaya geçtik, yatağa uzandım ve başladık. Önce siyah göz kalemiyle kaşlarıma şeklini verdi ve siyah kalem olduğu için irite olmamam gerektiğini, sadece şekil açısından olduğunu, kaşlarımın çok doğal bi renk olacağını ekledi. Bu arada kalemle çizdikten sonra yardımcısı Derya da iple kaşlarımı aldı ki daha rahat çalışılsın.

Ve başladı Vildan hanım o incecik uçlu iğneyle kaşlarımı doldurmaya.

Şöyle söylemeliyim ki bunca yıldır kaşlarımı bu kadar beğenmedim!  MUH - TE - ŞEM oldu!

Diğer tarafa geçtiğinde canım daha fazla yandı nedense ama dayanılmayacak bir acı değil. Ama benim acı eşiğim yüksektir, belki de bana öyle geldi.

Öğlen 12:30’ da girdiğim salondan saat 14:30’da çıktım. İnce ince ilgilendiler kaşlarımla.

Şimdi hala hafif bir acı var kaşlarımda. Bepanten sürüyorum (günde 30-40 kere sürmem gerekiyormuş), gece yatarken de daha yağlı olduğu için vazelin… ve 4 gün su değmeyecek, artık kendimi parçalayarak yıkıycam  tek kötü yanı bu heralde 

Şu anda muhteşem şekilde muhteşem renkte kaşlarım var, 10 güne kadar rengi oturacakmış tam ama hani uçup gitmese bile razıyım ben 

Kızlar bu arada gerçekten reklam yapma amaçlı yalan dolan yazmıyorum, inanın çok beğendim ben ve herkese Vildan hanımı önerebilirim.

İşimden dolayı yoğun bakamıyorum ama sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplarım :)

Sevgiler 

Merhaba arkadaşlar Ankara Yenimahallede mass güzellik salonunda yaptırdım.Çok memnunum yaptıralı 3 ay oldu sanırım renginde kırmızılaşma yada maviye dönme yok kaşlarımla aynı renkte.Tavsiye olunur.

Merhaba arkadaşlar Ankara Yenimahallede mass güzellik salonunda yaptırdım.Çok memnunum yaptıralı 3 ay oldu sanırım renginde kırmızılaşma yada maviye dönme yok kaşlarımla aynı renkte.Tavsiye olunur.

bende eyeliner yaptırıyım diorum yenimahallede oturuyorum tavsiye ediyo musun

Merhabalar kizlar ben ankaradayim 7 sene once kaslarimin arasini taratmistim tunalida biyere kaslarim cok guzel olmustu cok dogaldi kimse kasimdaki konturu anlamiyodu soyleyince bile inanmiyolardi neyse 6 yil sonra siliklesmeye baslayinca gecen yil tekrar ayni yere gittim sorunumu ne istedigimi anlattim tamam dedi islem bittiginde aynadaki ben degildim kaslarim uzayli gibi olmustu sinir krizleri gecirdim duzeltemedi 1 yil cift kasla gezdim ama yeni bi yer buldum her turlu dovmeyi siliyolar kaslarim normale dondu kampanya yapmislar tavsiye uzerine gittim ve cok memnun kaldim isteyince sildirebilecegimin garantisiinide vardiler gozumle gormesem inanmazdimmm kesinlikle tavsiye ediyorum herkese otobüste dolmusta kaşını nerde aldırdın diye soruyolar kontür diyorum inanmıyolar çok hoş bişey özgüvenim geri geldi kötü kaşlarından kurtulmak isteyenlere öneriyorummmmm

Cesaret edebilirsem kaş tasarımı düşünüyorum. Bakalım.

ben öveçlerde bi yere yaptırdım bir sürü tavsiye sonucu gittim giderken çok tereddüt etmiştim ama boşuna düşünmüşüm o kadar hiç düşünme yaptır derim herşey değişiyor ben aynalara küsmüştüm nerdeyse aynayla uyuycam şimdi o kadar güzel olduki iki tane uzman var orda bayan kaş kontur yapıyo erkek olanda silme konusunda uzman önceki çirkin kaşımı sildiler yerine süper bi kaş yaptılar 3 ay olacak rengi görünüşü muhteşemm ben orayı tavsiye ederim istersen

dün gözüme alt üst eye liner yaptırdım..çok canım yandı ve bugün gözlerim şişti..sürekli buz kompresi yapıyorum..birazdanda eczaneden ödem kremi alıcam

kızlar bende dudak için düşünüyorum..ama kendi dudak rengime yakın bi renk istiyorum..hani bazı ınsanların dudak kontürü belirgindir ya kalıcı makyajla öyle bişe yaptıralir miyim acaba :KK34:

bide lütfennnnnnnn sorumu yanıtsız bırakmayın :KK17:

Ben kaş kontoru yaptırmak ıstıyorum. Bu iş için istanbulda ayten kömürcü var güzin ablanın köşesine bile çıktı gercekten ısının ehlıymış burdada yaptıran tavsıye eden cok fakat Gecen aradım 650 tl dedi benım ıcın oldukca ucuk bır fıyat o bakımdan vazgectım. Yaptınmı ıyısıne yaptıracaksın ama kafamdakı lımıtı cok aştıgı ıcın orayı eledım. İşini iyi yapmak demek parayı neden bu kadar tavan yapmak demek anlamış değilim bence çok uçuk bır fıyat. Şimdi başka yerler arıyorum ıstanbulda memnun kalanınız varsa tavsıye ederse ıyı olur tesekkurler

Son düzenleme:
istanbulda doğal görünümlü kaş kontürü dudak göz kontürü yapan bir yer var mı ayten kömürcü varmış ama fiyat pahalı daha uygun fiyatlı olmalı

arkadaşlar ben ayten kömürcüden randevu aldım yarın gidiyorum kaş ve eyeliner yaptıracağım. fiyat olarak nakit 1100 tl kredi kartı daha 1200 tl. biraz pahalı geldi ama sonuçta basite alınmaması gereken işlemler yapılıyo. 1 hafta sonra nasıl göründüğünü tekrar yazarım.

Merhaba ben de 2 gün sonra eyeliner a gidicem kendisine .sizin yapıldımı nasıl oldu

Ben dün ayten könürcüye eyeliner yaptırdım.çok da güzel oldu.dün hiç ağrı acı olmadı bugün şiş biraz .ama sekli istediğim gibi oldu.makyaj derdim yok artık.allık sür çıkk:KK5::KK52:

Merhaba arkadaslar, bende yakalasik iki yil önce kaslarima kontor yaptirmistim zaman icinde grilesti, bir daha kontör yaptirmak istemedigim icin, adinida buralardan okudugum ve iyi olduguna inadigim icin AYTEN KÖMÜRCÜ ye silme islemi yaptirdim asla iz kalmaz dedi ama iz kaldi, sözüm ona bu izin gecmesi alti ayi bulurmus ama ben bu izi ömrüm boyu tasiyacagima eminim, arkadaslar internet ortaminda kimsenin yazdigina inanmayin, gözünüzle görmeden bir sey yaptirmayin kendinize. Param o kadina helal olmasin, Allah o parayi ondan cikarsinki kimsenin parasini haksiz yere almasin...

Kızlar, kızmayın ama abdeste engel teşkil ediyor, bitkisel formül bile olsa içine kalıcılığı sağlayan kimyasal maddeler karışıyor ve bunun da su geçirgeiği şüphelidir. Aynı vücut dövmeleri gibidir. Cünüp gezersiniz mazallah... hatırlatam dedim.

tatlım abdest kabul oluyormuş o şekilde :KK66::nazar:

Pardonda lazer epilasyonun abdestle alakasını ilk defa duydum güzellik için degil ya mecburiyetten yüzdeki tüyleri aldırıyorsak erkek gibi gezicek halimiz yokya ordan oraya saptırmayın konuyu Allah aşkına dövmeye abdest geçer lazer epilasyona geçmez ne günlere kaldık Yarabbim:KK19:

ay yok daha neler :KK76: tabii ki lazarin abdestle hiç bir alakası yok :KK45:

Lazerle epilasyon demek kılı kökünden öldürüp kıl gözeneklerini kapatarak bir daha otdan kıl çıkışını engellemek demek. Buraya kadar hem fikirizdir. Peki kapanan gözeneklerden su girmesi nasıl mümkün? Vücudun başka yerinde bu söz konusu ama bacağınıza yaptırdınız diyelim bacagınizdaki gözenekler kapalı olduğu için ten suyu gözeneklerden içeri alamıyor.

13 yıl önce kendini bilmez bir kuaför yüzünden ziyan oldu kaşlarım. O gün bu gündür kaşlarım küstü çıkmıyor. Yıllardır her sabah kaş çizmekten bıktım, bazen üşeniyorum yüzümü yıkarken sadece gözlerime su sürüyorum, sırf kaşım bozulmasın diye... Uzun zamandır düşünüyorum yaptırmayı ancak bir türlü cesaret edemiyordum.

Perşembe günü Ceylin Arpakuş la randevum var. Reklam yapmıyorum yanlış anlaşımlasın. Ceylin'i uzun uzun araştırıp buldum. Bir çok yerden fiyat aldım, gittim gördüm ve sonunda Ceylin'e karar verdim. Yaptırdıktan sonra yorumlarımı burdan paylaşacağım.
Sevgiler.

X