Dövme kalici kas kontürünü silmek

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

damlaserra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
22
1
29
5 gün önce kas kontürü yaptirdim ve nefret ettim bin pismanim eve gelir gelmez cikarmaya calistim hepsini sabunla yikadim.. 2. gün aklima yanik kremi geldi ( bepanthen) ile bayagi cikmaya basladi dövme cok sükür.. cizikler kaldi ama izleri nasil yok edebilirim bilen var mi? bu arada ben soguk kahverengiye boyatmistim. rengi biraz kizila dönüyor ama yapaacak bir sey yok olan oldu

bu arada pisman olup nasil cikaricam diye bakiniyorsaniz benden size tavsiye hemeen yanik kremi alin ve kaslariniza uygulayin 1 saat falan öyle birakin kendiliginden rengini alacaktir. her gün aralikli saatlerle yapin bunu! ben bunu maalesef hic biryerden bilgi edinmedim kendi aklima geldi bu yöntem. yapan kisilere sordum herkes yapmyi biliyor ama cikartmaya gelince kimsenin bildigi bir sey yok! bu cok sinir bozucu böyle uzman olunmaz. benim size yardimim dokunursa ne mutlu bana.
sizin bildiginiz yöntemler var ise yorum olarak yazabilirsiniz hanimlar

5 gün önce kas kontürü yaptirdim ve nefret ettim bin pismanim eve gelir gelmez cikarmaya calistim hepsini sabunla yikadim.. 2. gün aklima yanik kremi geldi ( bepanthen) ile bayagi cikmaya basladi dövme cok sükür.. cizikler kaldi ama izleri nasil yok edebilirim bilen var mi? bu arada ben soguk kahverengiye boyatmistim. rengi biraz kizila dönüyor ama yapaacak bir sey yok olan oldu

bu arada pisman olup nasil cikaricam diye bakiniyorsaniz benden size tavsiye hemeen yanik kremi alin ve kaslariniza uygulayin 1 saat falan öyle birakin kendiliginden rengini alacaktir. her gün aralikli saatlerle yapin bunu! ben bunu maalesef hic biryerden bilgi edinmedim kendi aklima geldi bu yöntem. yapan kisilere sordum herkes yapmyi biliyor ama cikartmaya gelince kimsenin bildigi bir sey yok! bu cok sinir bozucu böyle uzman olunmaz. benim size yardimim dokunursa ne mutlu bana.
sizin bildiginiz yöntemler var ise yorum olarak yazabilirsiniz

3 arkadaşımın tecrübesini anlatacağım.

1.sinin kontürü nedense bir kaş yuvarlak, bir kaş kavisli saçma sapan birşey oldu, 2 ayrı yerde sildirme işlemi yaptı, o kaşlar kazındı, lazer silem yapıldı, yara tibi oldu, kabuk kabuk döküldü.Sonuç: silinmedi.Sonra başka yerde sildirme yaptırdı, yine aynı terane, kaçar seans gitti bilmiyorum ama sonuç alamadı, aylarca kaşsız kabuk kabuk gezdi yazık.Sonra baktı olmuyor, kalıcı kaş konusunda bilinen tanınan iyi bir yere gidip kaşlarını düzelttirdi, eskisinden çok daha iyi duruyor, ama kurtulamadı kontürden, yine bikaç yılda bir rötuş fln, mahkumiyeti devam ediyor kalıcı kaşa.Diyeceğim o ki, sildiricem diye uğraşma, anormallik varsa şeklini düzelttir.

2.sinin kaş rengi solup açılınca pembeye dönüyor :KK70: Uzun zaman önce rötuş vs yaptırmayı kesti. Yıllar içinde silinip gidecek umuduyla kalemle vs kapatıyor rengi, ne bela birşeyse yıllardır çıkıp gidemedi.

3.sünün kaş şekli güzel, o da solunca akınca mora dönüşüyor rengi :) rötuşunu yaptırıp devam ediyor, 15 yıldır.Resmen ömür boyu esir oluyorsunuz, yaptırmayı düşünenler, kaşınızda anormal, makyajla halledemediği iz bir sorununuz yoksa sakın yaptırmayın, unutun derim.Senin işine yarayabilecek konu da bu arkadaşımla ilgili.Yıllar yıllar önce, kaşlarından sonra dudaklarını da yaptırmıştı bu arkadaşım.Bepanthene sür demişler buna, bu abartmış, habire sürmüş, bunun dudağı rengi tutmadı.Başta bi kabuk tutuyor ya, o ara bephantene i sürmüş sürmüş, hücre yeniliyor ya bepanthene, kabuklar geçtiğinde kontür fln kalmamıştı.Yanık kremi ne kullanıyorsun bilmiyoum ama o da aynı mantıkla işliyor olabilir.bephantene, hametan, madecassol gibi yenileyici kremler silinme sürecini hızlandırabilir.

Bi arkadaşı da şeytana çevirmişlerdi kaşların uçları yukarı bakıodu fln, git düzelttir şunu demiştik ama naptı noldu bilmiyorum.

Canım neden nefret ettin bende dün yaptırdım ama çok beğendim sadece şu an rengi koyu bir haftaya rengi açılır dediler bekliyorum bakalım inşallah kötü bir sürprizle karşılaşmam

Bende yaptırdım çok pişmanım silmek için expigment kullanıyorum. Baya açılma oldu başka tavsiyesi olan var mı

Niye sevmedin seklinimi yanlis sectin acaba uzuldum bende yaptirmayi dusunuyorum bu cesit cesit boyalari varmis yaptirdigin yere sor istedigin renge donsun insallah guzel olur

Niye sevmedin seklinimi yanlis sectin acaba uzuldum bende yaptirmayi dusunuyorum bu cesit cesit boyalari varmis yaptirdigin yere sor istedigin renge donsun insallah guzel olur
Renginde değil şeklinde problem var :KK43: ikisi bariz birbirinden çok farklı yapacak olursan ara ara muhakkak bak sonra çok pişman olursun

kızlaaaaaaaaaaar ben de dün yaptırdım ama bin pişmanım resmen yüz ifadem değişti kurtulmak istiyorum bende yanık kremi sürsem mi acaba ? kadın bi krem verdi başka da bişey sürme dedi nolur yardım edin :KK43:

Muhakkak üç gün üst üste kese at. Sürekli yıka nemlendirici bepanthene kullan. Hamama falan git. Ben böyle yaptım. Hem şekli bozuktu hemde çok koyuydu. Baya açıldı. Şekil de idare eder oldu.

merhaba kızlar bende 3 gün önce yaptırdım çıldırmak üzereyim, silme yöntemlerine bakıyorum çok kötü, iş işten geçti mi acaba? lütfen yapıpta kurtulan varsa bana da yöntem söylesin:KK43:(

Ben de bundan muzdarip bir insan olarak tavsiye vermek isterim. Hazal hanım asla ve asla solisyon enjekteli sildirme yöntemini kullanmayın. Kaşlarım mahvoldu başlangıç kısımları tamamen döküldü çıkanların biri aşağı uzuyor biri yukarı rezalet.. Bir hekime danışmak gerek kesinlikle. Uzman bir cildiyeciye gidip o şekilde çaresini bulmak gerekmiş iş işten geçtikten sonra anladım ne yazık ki.

kızlaaaaaaaaaaar ben de dün yaptırdım ama bin pişmanım resmen yüz ifadem değişti kurtulmak istiyorum bende yanık kremi sürsem mi acaba ? kadın bi krem verdi başka da bişey sürme dedi nolur yardım edin :KK43:
Selam hanimefendi ben lazer yaptirdigim yerde siliyorlardi bide krem surmeyon sabitlenmesin diyorlardi

Bende yaptirmayi dusunuyordum sasirdim simdi. Yaptirmadan nelere dikkat etmek gerek ?? Hangi biya iyi vs. Bilgi verirmisiniz bana

Ben 2 ay ince inci guzellikte kas kontoru ve eyeliner yaptirdim zaten ilk iki gun su degmiyor gecen haftada keratin kirpik diye bit uygulama yaptirdim ondan cok memnun kaldim daha ipek kirpik yaptirmistim o iyi olmadi hemen dokuldu ama benim kasim cokk dogal oldu daha once yapilan kasim dolgu yontemiydi ama simdi kil teknigi yaptik yeni cikti ya ama keratin kirpik cok guzel rimel surmuyorum cikmadi en az 3 ay kalacakmis kasimsa 1 ila 3 yl dedi hayriye hnm simdilik guzel ve cok dogal dusunurseniz kasimi ozelden atarim dugun falan olcaksa dogallasmali cunku iki haft uc hafta onceden yapiliyir dogal dursun diye istersen dogalda yapiyolar orda gordum dovme sildiklerini bayagi guzel acildi isterseniz lazerle isterseniz baska yontemle siliyolar nasil isyerseniz inci guzellik adi ozelden numarasini vereyim sor istersen daha iyi olur cnm gecmis olsun :KK50::KK67:

sizin bildiginiz yöntemler var ise yorum olarak yazabilirsiniz hanimlar
merhaba baya olmuş sizin bu yazıyı yazalı. ama bende 3 gün önce yaptırdım o kadar pişmanım ki :KK43: başka tavsiyeleriniz var mı dediklerinizi yapıyorum biraz silindi gibi ama kırmızı çizgilerim var çok mutsuzum :KK43:

merhaba baya olmuş sizin bu yazıyı yazalı. ama bende 3 gün önce yaptırdım o kadar pişmanım ki :KK43: başka tavsiyeleriniz var mı dediklerinizi yapıyorum biraz silindi gibi ama kırmızı çizgilerim var çok mutsuzum :KK43:
Merhaba bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum son durumun nedir bilgi verir misin bepanthen kullandın mi? Ne yapayım ne tavsiye edersin. Silme işlemini bir ay sonra yapabilirim diyor hicbirsey sürme diyor. Bense biran once kurtulmak istiyorum.

Merhaba bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum son durumun nedir bilgi verir misin bepanthen kullandın mi? Ne yapayım ne tavsiye edersin. Silme işlemini bir ay sonra yapabilirim diyor hicbirsey sürme diyor. Bense biran once kurtulmak istiyorum.
Bende ayni durumdayim rengini acmak icin bisey var mi acaba

X