Dövme kalıcı dövme ??????

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

_sushico_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
1.713
1.192
37
arkadaşlar 32 yaşındayım senelerdir dövme yaptırmak istiyorum ancak dinen günah dedikleri için yaptıramadım bide ailem baya muhafazakardır. neyse evliyim şuan eşimle yaptırmak istiyoruz. kaş kontürü yaptırıyorum senelerdir oda aynı şey böyle düşününce dövme de yaptırmak istedim artık :))) yaptıranlar pişman oldunuz mu ???? çok can yakıyor mu ????? bide avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz yer var mı ??????

arkadaşlar 32 yaşındayım senelerdir dövme yaptırmak istiyorum ancak dinen günah dedikleri için yaptıramadım bide ailem baya muhafazakardır. neyse evliyim şuan eşimle yaptırmak istiyoruz. kaş kontürü yaptırıyorum senelerdir oda aynı şey böyle düşününce dövme de yaptırmak istedim artık :))) yaptıranlar pişman oldunuz mu ???? çok can yakıyor mu ????? bide avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz yer var mı ??????
Bende bi ara çok istemiştim yaptırmayı. Hatta figürüm bile belliydi. Melek kanatları :) Neden sonra hevesim geçti yaptırmaktan vazgeçtim. En yakın kız arkadaşım senelerdir seans seans dövmesini sildirmek için uğraştı. O da geldi aklıma tamamen yaptırmaktan vazgeçtim. İstanbul taksim bi uğrayıp bilgi alın.

Selam,
Ben 3 yıl önce yaptırmıştım sırtıma kendi çizdiğim birşeyi herkes çok acıyor demişti.. ben yaptırırken sırtımdaki hiç acımadı açıkcası..ama ayak bileğimdeki çok küçük olmasına rağmen baya acıdı. ben Bakırköy'de bir yere yaptırmıştım.

merhaba, ben gençken yaptırmıştım ve şuan pişmanım, bi anneyim ve bu açıdan uygun bulmuyor değiilim sadece dövmemi beğenmiyorum, hevesle yaptırıp ilerleyen zamanlarda kişiliğiniz değiştikçe zevkleriniz farklılaştıkça pişman olabiliyorsunuz. tabi sen bilirsin canım, biraz canını yakar :)

X