Kalça dikleştirmek için

ecooc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
3
-5
24
Merhaba bir şey danışmak istiyorum
Spor salonuna gitmeye vaktim yok bahane değil evime yakın bir yer de yok işim gereği çok düzensiz saatlerde çalışıyorum sürekli farklı yerlerdeyim o yüzden stabil şekilde Spor salonuna gidemiyorum. Boyum 161 kilom 54 civarı. Fiziksel olarak aslında fena görünmüyorum normal balık etli şekilli bi bedenim var ama ne yazık ki genetik olarak kalçam enine geniş olmasına rağmen yandan bakınca düz. Dolgun ve dik görünmüyor. Henüz 23 yaşındayım ve kendimi kötü hissediyorum bu konuda spor yapmaya başlayacağım kendi kendime. Fitness vs yapmadan direk squat yapsam işe yarar mı bacaklarım da kalın incelmez öyle kalır diye korkuyorum squat yüzünden. Sitede öyle bir diyet programı veya squat programı vs var mı gösterebileceğiniz
..

Squat tek başına yeterli olmaz. YouTube'dan kalça şekillendirme egzersizleri ile birlikte yapmanız daha iyi olacaktır.
(Popo şekillendirme kalça kaldırma adında çok iyi 5 10 dk'lık güzel egzersizler var)

Ağırlık olmadan asla büyümez. Kısa ve net. Ama evde kendiniz ağırlıklar uydurup YouTube videolarıyla filan bir şeyler yapabilirsiniz.

X