Kalbime neden ani ağrılar giriyor ?

reddarkxy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
7
1
18
Arkadaşlar merhabalar bu dönemler de sık sık kalbime ağrı girmeye başladı ek olarak saçlarım dökülüyor bilmiyorum stresten olabilir takıntı bozukluğum var özellikle geçmişe . Sürekli aklıma geliyor yaptığım hatalar , insanların haksızlıkları canımı acıtıyor lise döneminde çok çektim şimdi mentalimle savaşıyorum ama inanılmaz bir ağrı var berbat hissediyorum hem bu konuda da bir tavsiye verebilir misiniz rica etsem gerçekten çok yoruldum sürekli sinir krizleri panik atak ...

doktora gidin kalbinizde fiziksel bir sorun var mı önce bunu öğrenin. bazı zamanlar özellikle stresliyken veya çok heyecanlandığımda bende de çarpıntı oluyordu. bazen kolum, elim yüzüm uyuşuyordu. check up yaptırdığımda doktor kalbimin çok sağlıklı olduğunu söyledi hatta öve öve bitirmedi. biz senin gibi olabilmek için takviyeler kullanıyoruz falan dedi 😂 o yüzden içim rahatladı.

doktora gidin kalbinizde fiziksel bir sorun var mı önce bunu öğrenin. bazı zamanlar özellikle stresliyken veya çok heyecanlandığımda bende de çarpıntı oluyordu. bazen kolum, elim yüzüm uyuşuyordu. check up yaptırdığımda doktor kalbimin çok sağlıklı olduğunu söyledi hatta öve öve bitirmedi. biz senin gibi olabilmek için takviyeler kullanıyoruz falan dedi 😂 o yüzden içim rahatladı.
Adına çok mutlu oldum maşallah 😻 umarım benimde temiz çıkar

X