Anket kahve falına inanılmalı mı?

Kahve falına inanılmalı mı?

• Evet inanılmalı

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6
  • Anket Kapalı .
başkası için fincan kapatılıp bakılıyo mu bi yerde öyle bişey duymuştum, mesela kahveni içip benim için kapatıp bakabiliyomusun?

bu arada fala inanma falsız da kalma diyenlerdenim...

Evet oluyor. Ben erkek arkadaşıma baktırmıştım bir kere ( eski erkek arkadaşım ) alışamadım daha galiba:roflol:

O ilk yadığın cümleye çok güldüm. Kzım uğraştırma beni ha. Çok hoşsun ya.:roflol: Nerde kız bu falcı bana da baktırsan ya ne olurrrrrrrrrrrrrrsenağlama:Saruboceq:

ya sorma cok kötu seylerı söledı o ölcek bu ölcek patır patır gıttıler
anam gıtmem bıdaaa dıo olmaz gıtmıcez dıyo

haklı sankı :dilcikar:

ya bu kahveydi tarot falıydı hepsi canımı bi sıkıyo anlatamam

fala hiç inanıyorum demeyin bu başlı başına günah, ha ben baktırıyorum artık iyice azattım ama insanız işte merak ediyoruz

kahve falında öyle herkese inanmam ve herkese de baktırmam çünkü biliyorlarsa herkes herşeyimi öğrensin istemiyorum....

bir kere tarot falına baktırdım, kadının beni tanımışlığı filan yoktu bi arkadaşım vasıtasıyla gittim, o ara çok sıkıntılıydım geleceğimle ilgili pek bişey düşünmemiştim, kadın ne yaşamışım herşeyi söyledi :S hemde en gizlileri bile, geleceğimle ikilide 2 şey söyledi üzerinden 2 sene geçti bakalım hala bekliyorum :)

kesinlikle inanmamalı çunku gunah kahve veya başka fal baktıranın 40 gun yaptığı ibadet kabul olmuomuşş hadisi şerif bu benden sölemesi.bende baktırmayı pek severdim ama bunu duyunca bıraktımm

Fal bakmayı bilen varsa baktırırım ama inanmam güzel şeyler söylerse fala bakan kişi mutlu eder beni. Mutlu olmak için baktırıyorum inanç yok

fala inanmam zaten insanların doğru çıktı dedikleri herşey geçmişte olanlar. örneğin gittiğim bi çok falcı sana şöyle olmuş böyle olmuş, eh tipimize temiz yüzümüze bakan herkes de gelecein parlak seyahat görüyorum diyebilir sırnaşık şey

yalnız yazın bi falcıya gittik kuzenle, tesadüf hadi baktıralım dedik, şoklar eşliğinde kadının fal baktığı yeri terkettim. hayatımda ne kadar kişi var isimlerini saydı. hayatımda o anda ne olup bitiyor anlattı. ve abin okulu yeni bitirmiş iş beğenmiyo dedi. nası yaa dedim içimden. hatta hatta normalde erkek çocuk daha fazla sevilir ama baban mahkemeyi bekliyo tabi bide baban seni abinden çok seviyo sende biliyosun adamın tepesine çıkıyosun dedi. şok oldum. gitmem ama bi daha. tövbe tövbe cinli midir nedir manyak.

az önce geldim bi falcıdan evime yakın bi yerde açılan cafeye afiş asmışlar tarot 10 kahve falı 20 kaşık falı 30 diye bugünde arkadaşım geldi yolda gelirken görmüş biranda hadi gidelim dedik gittik:))
tarot baktıralım sallasa bile 10 tl ye üzülmeyiz dedik neyse kadın geldi meğer iskambil kağıtlarıyla papaz falı bakıyormuş neyse kız arkadaşımınkini bildi ablamınkinide bende bebeğim olurmu diye gitmiştim saçma ama işte yıllarca bekleyince nereye gideceğimi şaşırdım dahada işim olmaz çok kızıyorum kendime sonra bebek için acele etme bi dönem bi aşama daha kalmış atlatın onu o zaman hatta eşin sana hediye alcak dedi bunu resmen bildi sonra annen gibi olmayasın dedi nasıl yani dedim annenizin rahmi tersmiş şok olduk bu lafa gerçektende annemin rahmi tersmiş ve düzelttirmiş gebe kalmış ama ben sanmıyorum benimde ters olsun rahim filmi falan çektirdim çünkü.
sonra bebek için en iyi fal kahvedir gel ona bakayım birgün sana zaman vereyim dedi.
bu arada arkadaş ortamında bakılan kahve falında hep kayınvalidem çıkıyor bundada çıktı onun yüzünden eşinle tartışcaksın dedi meşhur zaten o bizim evde dedim ama evliliğiniz güzel eşine karşı anlayışlı ol işi çok stresli sana bu yüzden parlıyor dedi.
ailemin istemediği bi evlilik yaptım ama şuan sıkıntı yok çok şükür annen sana çok kırılmış o dönemler dedi sen çünkü onların istemediği biriyle acele bi şekilde evlenmişsin dedi ama 2 şeyi bilemedi 1.si eşin ailesinden birine bakmakla yükümlü dedi imkansız zaten eşim ailesiyle görüşmüyor birde mahkemesi var eşinin kaybetcek dedi eşin haksız dedi tam tersi eşim mağdur olmuştu mahkemeyi kazandı ve dosya kapandı bile.
ama içime dert oldu keşke kahve içeydim.
olurda arkadaşlar toplanalım derse belki baktırırım bi kahve falı gerçi ben kendimde bakıyorum ve hepsi tutuyor kahve falı gerçekten doğruları söylüyor ama inanmamak gerekir.

X