Kafası karışık arkadaşınıza bir parfüm öneriiisiiii lütfeeenn

Kendi imza parfümümü önerebilirim eğer kalıcı, iddialı kış parfümlerinden hoşlanıyorsanız: Carolina Herrera Good Girl EDP. Her sürüşte adını mutlaka soruyorlar. Güçlü ve çok kadınsı bir parfüm. Kahve-badem-tonka fasülyesi notaları arasında.

Kahve Black opium denedikten sonra dikkatimi çekmeye başladı. Şişesi çok havalı bu parfümün ama denemedim . Evet kalıcı ve iddalı bir koku arıyorum. bir tane olsun tam olsun.. Çünkü suan aradıgımı bulamadığından elim parfümlere gidiyor. Daha çok zarara gidiyorum..Gerçekten bütünleşebileceğim bir koku lazım bana :) teşekkürler öneri için

Merhaba uzun süredir parfüm arayışındayım . Beklentilerimi karşılamayan çok parfümle tanıştım. Hepsini satıp elden çıkardım. Şöyle aradıklarımı bulacağım tek bir parfüm olsun istiyorum ama bulamıyorum
İçeriğinde Kayısı ,Beyaz şeftali, Yasemin, Vanilya içeren sıcak bir parfüm önerisi olan var mı. Şekeriyle baymayan yaseminiyle çok keskin olmayan :)

Parfüm zevkimden de örnekle verirsem belki sizin deneyiminizle aradığımı bulabilirimm. :
Zara femme çok güzel çok severim ama çok çabuk ucuyor ve imza bir parfüm değil,
Burbery classic dönüp dolaşıp dönüyorum bu parfüme çok seviyorum ama düz ve yakıcı bir notası var o rahatsız ediyor yine beni yeterince mutlu etmiyor.
jasmin noir gün sonunda bitişi çook güzelken ilk sıkıldığında kokuyu içmişim gibi burnumda tüttü hiç bana hitap etmedi.
caudalie the vignes aradıklarımın tamamen dışındaydı heh bu olur dedim o da müthiş ucucu
escada colectıon 4 yıl kullandım bitişi harika ama başlangıcındaki şeker çok çok yakıcı geliyor artık.
Parfümlerin size çağrıştırdığı bir parfüm varsa yada içeriğini belirttiğim gibi bir parfüm varsa çok mutlu olurum :)
Size bu konuda yardım edebilirim özelden mesaj atarsaniz bilgi vereyim

X