Kafam karıştı sonuç böyle

Dilasare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2018
692
-94
Kızlar merhaba testim böyle çıktı dün ama adet belirtilerim de var karnım ağrıyor erken gebelik testi yapmıştım
IMG_0737.jpeg

Amin canım ama karın ağrısı normal mi acaba
Canım ben ilk gebeliğimde adet olucakmış gibi ağrılarım oluyordu rahim kendini hazırlıyor demişlerdi.Farklı sebeplerden ötürü düşük olmuştu o zaman.Benim de adet günüm cumartesiydi öncesinde silik çizgi ile görmüştüm senin mesajını görünce tekrarlayım dedim anında koyulaşmış çizgi belirdi yarın ben de kan vermeye gideceğim.

8 aydır deniyoruz canım belirtim şuan adet sancım var
Hayırlı olsun canım mutlu oldum sizin adınıza bende 9 aydır deniyorum hala gebelik elde edemedim adetlerim düzenli 28 günde bir olurum ama 9 aydır çift çizgiyi göremedim çok üzülüyorum ilk hamileliğim olacak

Hayırlı olsun canım mutlu oldum sizin adınıza bende 9 aydır deniyorum hala gebelik elde edemedim adetlerim düzenli 28 günde bir olurum ama 9 aydır çift çizgiyi göremedim çok üzülüyorum
Rabbim gönlünüze göre versin sağlıcakla inşallah en kısa zamanda ilk gebelik mi olcak sizin olursa

Canım ben ilk gebeliğimde adet olucakmış gibi ağrılarım oluyordu rahim kendini hazırlıyor demişlerdi.Farklı sebeplerden ötürü düşük olmuştu o zaman.Benim de adet günüm cumartesiydi öncesinde silik çizgi ile görmüştüm senin mesajını görünce tekrarlayım dedim anında koyulaşmış çizgi belirdi yarın ben de kan vermeye gideceğim.
İnşallah hayırlısı olur canım benim şuan karnım ağrıyor işte bilmiyorum

Kafanız neden karıştı gayet pozitif :)) ilk aylar rahim genişlediği için normal adet ağrıları, kuyruk sokumu ağrıları

X