Nişan Kafam karışık(nişana 2 hafta kala)

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

minnakpiyemses

Aslına sadık, sanılandan muaf.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
62
33
34
Merhaba herkese...
Nişanıma 2 hafta kaldı ve benim kafam karışık kızlar. Nişanlanacağım insandan yana bir sıkıntın yok ilgileniyor ediyor ama bazen fazla ilgiden sıkılıyorum. Nişan öncesi daha bir hassas oldum stres midir nedir bilmiyorum ama aklıma erken mi davranıyorum biraz daha mı bekleseydim gibi düşünceler sarıyor. Nişan öncesi buna benzer şeyler yaşayanlar var mı aranızda? Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Stresten olabilir. Yada nisanliniza durumu diyin biraz ilgiliyi azaltsin

Merhaba herkese...
Nişanıma 2 hafta kaldı ve benim kafam karışık kızlar. Nişanlanacağım insandan yana bir sıkıntın yok ilgileniyor ediyor ama bazen fazla ilgiden sıkılıyorum. Nişan öncesi daha bir hassas oldum stres midir nedir bilmiyorum ama aklıma erken mi davranıyorum biraz daha mı bekleseydim gibi düşünceler sarıyor. Nişan öncesi buna benzer şeyler yaşayanlar var mı aranızda? Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.
Aşırı ilgilenmesiyse sorununuz, evlenince geçer 🤣

Burdaki konu okuma deneyimlerime dayanarak evlenince is degisecek diyorum... Evlilik stresin gecer de ilgili adamdan daha guzel ne var be kardes :KK70:

Muhtemel stresten kaynaklı bir durum. Ama o ilginin tadını çıkarmaya bakın zira bir çok kadın evlendikten sonraki ilgisizlikten şikayetçi 😊

Merhaba herkese...
Neden erken olduğunu düşünüyorsunuz bu önemli?
Mesela eğitim hayatınız var ama evliliği önceliğiniz yaptıysanız evet erken davranmissiniz denilebilir

eşimle 6 yıllık beraberlikten sonra en çok zorlandığımız dönem nişanlılık dönemiydi bunu nedeni de ailelerin istekleri, gelenekler konusunda farklılıklar gibi konulardı ama biz birbirimizden emin olduğumuz için bu süreci çok şükür atlattık. siz de nişanlınız konusunda değil de süreçten yorgun düşmüş olabilirsiniz birkaç gün hazırlıklara ara verip dinlenmenizi öneririm

Sevgiyle kalın :KK200:

Merhaba herkese...
Benim nisanına da bir hafta var ben de benzer şeyler hissediyorum😔

ya bence söylemeyin kırılır bu sefer dozu ayarlayamaz sonra ilgisizleşir bişiy diyemezsnz .. erkekler dozu ayarlamakta sıkıntılıdırlr . benmkıde öyle.. Allah bozmaısn merak etmeyın şimdi değilde evlendikten snra devam ederse konusursunz. baktın devam ediyr guzellıkle hadi hayatım sen arkadaslarınla maça vs . bende arkadslarmla kahve içeyim ikimzde nefes alalım dersin.

Bu sorunu yaşayan tek kişi olmadığıma mı sevineyim, bu sorunu yaşamamıza mı üzüleyim bilemedim. Birdenbire ona karşı bir soğukluk oldu içimde, geçmesini diliyorum :KK43:

X