Kadınlar Kulübü Güzellerinin Güzellik Sırları

Peki bu kremi nerden , kaça aldın, ne zamandır, nasıl, hangi ürünlerle birlikte kullanıyorsun canım? Topigine bakiyorum hemen.sağol canım.
Canım ben bu kremi bi kaç önce bir siteden sipariş ettim beğendim yenilerini istedim sonrasında,başka bir ürün kullanmıyorum,sabah akşam normal nemlendirici olarak kullanıyorum 22tl ye aldım canım.

Canım ben bu kremi bi kaç önce bir siteden sipariş ettim beğendim yenilerini istedim sonrasında,başka bir ürün kullanmıyorum,sabah akşam normal nemlendirici olarak kullanıyorum 22tl ye aldım canım.
22 tl iyi bir fiyat ama guvenilir mi acaba canım o_O

Herbaderm benimde ilgimi çekti tşkler paylaşımın için. Bende beyaz tenliyim ve sivilce lekelerim çok fazla belli oluyor. Ne kadar sürede etkisini gördün?

Herbaderm benimde ilgimi çekti tşkler paylaşımın için. Bende beyaz tenliyim ve sivilce lekelerim çok fazla belli oluyor. Ne kadar sürede etkisini gördün?
İki üç günde hemen belli oluyor etkisi yavaş yavaş açılıyor,bende beyaz tenliyim porselen gibi olmayınca beyaz tenin hiç bir ayrıcalığı olmuyor malesef. bu kremden sonra fondoten kapatıcı kullanmıyorum artık.

İki üç günde hemen belli oluyor etkisi yavaş yavaş açılıyor,bende beyaz tenliyim porselen gibi olmayınca beyaz tenin hiç bir ayrıcalığı olmuyor malesef. bu kremden sonra fondoten kapatıcı kullanmıyorum artık.
çok güzel :)) Bende deneyecegim o zaman. Fondöten pudra vs gibi şeyleri kullanmayı sevmiyorum. Güneş koruma faktörlü mü?

çok güzel :)) Bende deneyecegim o zaman. Fondöten pudra vs gibi şeyleri kullanmayı sevmiyorum. Güneş koruma faktörlü mü?
Güneş koruma özelliği çok az var canım ama yeterli değil güneş kremi de kullanmak gerekiyor,güneş koruma özelliği olsaydı süper olurdu ama her şey tamam :KK48::KK48::KK48:

Cilt rengimi bronzlaştırmak için kakao ceviz ve havuc yagının kendım ıcın soylemek gerekırse işe yaradıgına emınım

takipteyim konuyu, ben de düzenli duşumu alırım, saçıma bakım yapmaya özen gösteririrm, evde dahi olsam hafif makyajımı yaparım.

yuzumun tek fondoten gordugu gun dugun gunumdur,nisanimda dahi pudra fondoten kullanmadim.
ben sabah aksam yuzu temizleyip tonikleyip kreme bogmaktan yana degilim,resmen yuzum yoruluyor.
gun asiri dus aldigimda yuzumu temizler ve peeligimi yaparim.
iskoc dusu alirim yani sicaktan soguga surekli su isisini degistirerek yikanirim, sok yaratiririm.
dus sonrasi 10 dk kadar yuzume ve goz cevreme masaj yaparim.
bol su icerim,3litre kadar.
makyaj anlayisim ruj ve rimeldir.
oglumu hava aldirmak icin gunde en az 2 saat disari cikar arabasiyla gezdiririm.
aksam 18:00`den sonra hicbirsey yemem.
hala unv kaca gidiyorsun diye sorarlar :KK22:

cildi nemli tutmak ilk ve en önemli şey, şu ara c vitamini serumu ve baobab yağı kullanıyorum bol su içmeye özen gösteriyorum, haftada bir yağ karışımı ile saçıma maske yapıyorum fondoteni bıraktım sırada pudra var

yuzumun tek fondoten gordugu gun dugun gunumdur,nisanimda dahi pudra fondoten kullanmadim.
ben sabah aksam yuzu temizleyip tonikleyip kreme bogmaktan yana degilim,resmen yuzum yoruluyor.
gun asiri dus aldigimda yuzumu temizler ve peeligimi yaparim.
iskoc dusu alirim yani sicaktan soguga surekli su isisini degistirerek yikanirim, sok yaratiririm.
dus sonrasi 10 dk kadar yuzume ve goz cevreme masaj yaparim.
bol su icerim,3litre kadar.
makyaj anlayisim ruj ve rimeldir.
oglumu hava aldirmak icin gunde en az 2 saat disari cikar arabasiyla gezdiririm.
aksam 18:00`den sonra hicbirsey yemem.
hala unv kaca gidiyorsun diye sorarlar :KK22:

piilinginizi hangi ürünle yapıyorsunz?

ya anlayamadığım birşeybn var herkes bu kadar şeye nasıl yetişebiliyor ben yatişemiyorum iş ev işi çocuk koca yemek bana geceler yetmiyor duş almak için bile çocuğun uyumasını bekliyorum valla kızlar bu kadar vaktiniz varsa şanslısınız
Aynen bende öyleyim. Banyoyu bile zor yapıyorum. Helal olsun valla...

Kaş ve kirpiklerime hint yagi ,zeytin yagi ve badem yagi karisimi surerim ,

Sampuanimin icine bal ,bemix ampul , gul yagi eklerim

Yuzumu saguk su ile yikar hergun nemlendiririm

Kahve ile tonik yapar gul suyu ile temizlerim

Mumkun oldugunca gun icinde veya uyumadan evvel elma sirkesi surup uyurum

Goz altlarima masaj yaparim

Fondoten ,pudra kullanmam

Disari cikinca mutlaka sebamed gunes kremi surup oyle cikarim

Simdilik aklima bunlar geldi sadece :-)

Daha oncede soylemistim degistiricegimi yeni bir alışveriş yaptim...nemlendiricimi ve temizleme jelimi la roche posay aldim.bu ara kampanyada bu arada.temizleme jeli hediye..uygun bir fiyata aldim.goz kremi aldim vichyliftactive ...bakalim sonuclari yazarim..simdide tonik arayisina girdim...
yaaa bana da cilt doktorum önermişti bir takım bitirdim effaclar H serisi ama memnun kalmadım. temizleyicisi temizlemiyro düzgün ve nemlendiricisi de benim cildimde çamur gibi kalıyor vıcık vıcık nivea falan daha iyi yani ben atık sade yaşam kapsamında daha doğal ürünler kullnamaya başladım nemlendirici olaraka kil maskesi yapıyorum haftada bir ve gül suyu süper geliyor , cilt temizleyici olarak hafif peeling

X