Kadın Borsacılar

Biraz değil baya sakin olmak gerekiyor sanırım bende baya zarardayım ama borsa sonuçta ne yapacağı belli olmuyor beklemek lazım sabırla Allah sonumuzu hayır etsin hepimizin inşallah :)

Borsacı hanımlar merhaba. Konuyu hortlatmak isterim :) coinlere yatırım yapan arkadaşlar ne alemdesiniz neler yapıyorsunuz bir sorayım dedim.
Eşim uzun zamandır uğraşıyor kendi çapında küçük miktarları birkaç kez artırıp ufak tatillere gitmisligimiz var ama uzun zamandır sadece zararda.. sizlerden ne haber merak ettim konuyu görünce

merhaba ben bitcoinler hakkinda cok bilgi sahibi degilim kendi capimda biliyorum diyelim
aydinlatan gonullu olursa dinlerim seve seve...
ben de düşüşteyim şuan
üniversitelerde dersi bile var artık.
sadece ne zaman artacak merakla bekliyorum

merhaba ben bitcoinler hakkinda cok bilgi sahibi degilim kendi capimda biliyorum diyelim
aydinlatan gonullu olursa dinlerim seve seve...
ben de düşüşteyim şuan
üniversitelerde dersi bile var artık.
sadece ne zaman artacak merakla bekliyorum
Aslında kimse yeterince bilgi sahibi değil bence yeni yeni hayatımıza giren bişey. Eşimin dediğine göre kaybede kaybede anlicaksin piyasayı. Sanki milyoner de kaybedecek çok parası var :) neyse ki az miktarlarda oynuyor da kaybedince çok sinirim bozulmuyor artık

Hanımlar, tam 1 senelik ugraşım, takibim ve denemelerim sonucu cripto para, btc, eth ve diger paralar,blockcahin, paribu, bittrex,öğrendiğim borsaya dair her türlü risk, para cevirimi, arbitraj, sistemler, şirketler, sakıncalar ve kazançlarla ilgili sizinle bilgi paylaşabilirim. Merak eden buyursun sorsun :-)
Halka arz sizce zarar edermi

2018de btc konuşuluyırmuş o zaman burdakiler alsaydı zengin olmuştu bu kızlar 😂
Valla ben ünideydim. O zamanlarda 18000 20000 arasıydı valla derslerde öyle hatırlıyorum ama ben kripto paraları o zamanda sevmemiştim güvenmemiştim. Şimdi 500000 leri bile gördü. Ah ah o zaman alaydım şimdi bu parayla ev alırdım. 😂😂😂

Bitcoin e ilk girdim 1 haftada 500 tl kazandım dedim ohh sonunda kedilerin mama parasını çıkaracam
Ayda 500 tl iki kedimim özel maması
Sonra o kar gitti ana paramın yarısı gitti şimdi ana parayı çıkarsam kendimi milyoner hissedecem gibi :)
Ama çıkmam bitcoin akıllıca yatırım yapıldığında para bırakabilir !! Devamm!!

Bitcoin e ilk girdim 1 haftada 500 tl kazandım dedim ohh sonunda kedilerin mama parasını çıkaracam
Ayda 500 tl iki kedimim özel maması
Sonra o kar gitti ana paramın yarısı gitti şimdi ana parayı çıkarsam kendimi milyoner hissedecem gibi :)
Ama çıkmam bitcoin akıllıca yatırım yapıldığında para bırakabilir !! Devamm!!
kripto yatırımı hisse senedi borsasında farklıdır. yeterli kazanca gelindimi kar alınmalı ve düşüş beklenip alttan tekrar alınmalı. 7-24 çalışan bir borsada her an herşey olabiliyor. dikkatli olunmalı. mutlaka stop loss kullanılmalı

Borsada temettü veren hisselerden aylık belirli miktarda almak önemli bence. Tabii hangi hisseyi alacaksanız araştırmanız gerekli.

Kızlar ben daha yolun çok başındayım
Borsa da al sat yapabilmem için yatırım hesabı açacağım da
Sizler hangi bankaları kullanıyorsunuz
Yatırım hesabını açarken borsada aL sat yaparken banka komisyon alıyor mu
Bütün bankalar komisyon alıyorsa en az komisyonu hangi banka alıyor
Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok mutlu olurum

Kızlar ben daha yolun çok başındayım
Borsa da al sat yapabilmem için yatırım hesabı açacağım da
Sizler hangi bankaları kullanıyorsunuz
Yatırım hesabını açarken borsada aL sat yaparken banka komisyon alıyor mu
Bütün bankalar komisyon alıyorsa en az komisyonu hangi banka alıyor
Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok mutlu olurum

Hem alırken hem de satarken komisyon var

Ben osmanli yatırım kullanıyorum aracı kurum, komisyon oranı çok iyi, bankaların komisyonu çok yüksek

Hem alırken hem de satarken komisyon var

Ben osmanli yatırım kullanıyorum aracı kurum, komisyon oranı çok iyi, bankaların komisyonu çok yüksek
Teşekkürler bende bir bakayım
Peki hisse senedi alırken hangi tarzda alıyorsunuz al bekle unut sat mı yapıyorsunuz yoksa devamlı takip hâlinde al sat mı

X