kaçgün bekleyeceğim

derindarbe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
102
1
selam arkadaşlar. adetim ayın 12 sinde olmam lazımdı ama olmadım hala. test yaptım bugün bişey çıkmadı adetimle ilgili belirtilerde yok illaki kan testimi yapmam gerekir. kafamçokkarıştı

canım kendini rahatlatmak ve kesin sonuç alamak istiyorsan kan testi yaptır hem herkesde de hamilelik belirtisi olmaz inşallah hamişsindir canım bu arada ne kadardır istiyodun....

canım adetinden 10 gün sonra yap testti ozaman daha iyi sonuç alırsın..umarım allah gönlüne göre verir...

selam arkadaşlar. adetim ayın 12 sinde olmam lazımdı ama olmadım hala. test yaptım bugün bişey çıkmadı adetimle ilgili belirtilerde yok illaki kan testimi yapmam gerekir. kafamçokkarıştı

merhaba 3 günlük gecikme olabilir göğüs şişkinliğin varsa hemen kan testi yaptır boşuna idrar testi alma ben de negatif çıktı kan testi pozitif... doğru sonuç kan testi yaniii

zeşilciğim ben ağustyostan beri bekliyordum doktorada gitmiştim ama bi sorun yok olu demişti.bu ay açıkçaşı bek önemsememiştim.ve çokçuk çalışmasını doktorun dediği gibi 2 günde bir de yapmadık ama anlamadım ben bu işi

zeşilciğim ben ağustyostan beri bekliyordum doktorada gitmiştim ama bi sorun yok olu demişti.bu ay açıkçaşı bek önemsememiştim.ve çokçuk çalışmasını doktorun dediği gibi 2 günde bir de yapmadık ama anlamadım ben bu işi.

zeşilciğim ben ağustyostan beri bekliyordum doktorada gitmiştim ama bi sorun yok olu demişti.bu ay açıkçaşı bek önemsememiştim.ve çokçuk çalışmasını doktorun dediği gibi 2 günde bir de yapmadık ama anlamadım ben bu işi.

kızlar benım adetım 26ocakta gerçekleşmesi gerekıyor ama çatlatma iğnesi oldum dr 23ünde falan test yap demişti.şuan gögüsler müthiş derecede şiş ve acıyorlar neye yorayım hamıleliğemi adetemi?ne zaman test yapsam acaba?

cok merak edıyorsun eczaneden bır test al..ıkıncı cızgıye bak..

kan testını 8 veya 9 gun sonra bakıyorlar
benım 6 gun ıdrar testımde cıkmıştıı..kan testı yapmadan doktora gıttım kesede gorunmuştuu

X