Saç Kesim Şekilleri kabaran saçlara çözümm :))

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
canım benim saç uçları çok kuru buna da faydası olur mu dersin...saçlarım birz kıvırcık biraz dalgalı karışık başım belsada bu saçlarımla:KK43:

ya canım bunu banyodan sonra ıslakken mi kullanmamız gerekiyor yoksa kuru iken mi kullanmak gerekiyor..sen nasıl kullanıyosun....

canım benim saç uçları çok kuru buna da faydası olur mu dersin...saçlarım birz kıvırcık biraz dalgalı karışık başım belsada bu saçlarımla:KK43:

olur herhalde çünkü benim saçlarım da kuru ve dediğin gibi benimkiler de karışık:1rolleyes: yani en azından dene bir kere veyerimseniben sadece uçlarına sürceksen 1-2 damla kullanmalısınyerimseniben

bulutt ..bu hafta içi denicem bunu ve sonucunu buraya yazıcam inşl.kapalıyım bide onunda etksi vardır diye düşünüyorum...çok yıpranıyorlar topluyoruz mecburen ve havasız kalıyor yeri geliyor akşama kadar..inl.bu işe yarar....

hadi bakalım inş iyi gelir canım buarada ben başka çözümler de arıyorum bulursam söylerim sana da

bebe yağıda güzel bir düşünce kabarmayı olabilir köklü çözüm isterseniz küçük kolanya şişeleri varya onun içine badem yağını koyun saçınızı yıkadıktan sonra havif nemini alın ve uçlara sürün hem kabarıklığını alır hemde kırıkları onarır kırıkları aldırmayı unutmayın

bebe yağıda güzel bir düşünce kabarmayı olabilir köklü çözüm isterseniz küçük kolanya şişeleri varya onun içine badem yağını koyun saçınızı yıkadıktan sonra havif nemini alın ve uçlara sürün hem kabarıklığını alır hemde kırıkları onarır kırıkları aldırmayı unutmayın

ne kadar kalcak saçta badem yağı , buarada tatlı badem yağı mıfisfisfis

Bnde sürdüm bebe yağı banyo sonrası ama saçLarım yine kabardı :eek: Ama saçlarım yumuşacık olduuuuuu o yüzden devam edicem bu bebe yağına çünkü saçlarım acayip kuruydu bebe yağı sayesinde kurtuldum kuruluktan kabarmaması içinde bebe yağı sürdükten sonra saçlarımı ıslakken ikiye ayırıp bir güzeL örüyorum bekleyip açınca su dalgası gibi oluyo,hem yumuşak hem güzell olduu saçlarımm hihoyyyt

ya bu kuru saclar için bi anda yaglanmasın saclarımızzz???

miktarını ii ayarlaman lazım canım 2-3 damla bebe yağı kafii =)
ben fısfıslı şişeye gliserin, su, 2-3 damla bebeyağı, 2-3 damla da badem yağını karıştırıp duş sonrası saçlarımı öne atarak fıslıyorum..
bi süre ara vermiştim bir hafta önce tekrar başladım ve acaip farketti
buklelerim belirginleşti ve yumaşık oldu saçlarım

((yağlanma yok))

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

bunu yazandan Allah razı olsun yıllardır muzdarip olduğum bu derde çözüm bulduuu :KK70: artık saçlarımı düzleştirmeyi bıraktım doğal dalgalarımı beğenerek kullanıyorum çok sağoluunnnnnn zemuszemushihoyyyt

ben bir defasında banyoda gözlüğümü çıkarınca göremeyip saç kremi diye hiç benzemediği halde bebek yagını saçıma sürmüştüm :KK70: ama yağlı gibi yıkanmamıs gibi durmustu =P aslnda doğru hiç kabarma falan olmamıştı :CüvCüv:

bende deneyeceğim benım saclarım kıvırcık..ınce tellı..eskıden cooook kabarırdı..ara makas kullanıyor sacımda kuaforum..vede kat kat kesım yaptık kabarması dahada azaldı..[aklıma ıı geldı aramakas yaptırmam gerek :KK70:]

hihoyyythihoyyyt hihoyyythihoyyyt Dediğine katılıyorum,benimde saçlarım çok kabarıyo kuaförde kabaran kesimleri aldırdım.fön çekmediğin sürece çok kullanışlı,
aradan saçlar alındığı için fön çekmesi zor hihoyyythihoyyyt hihoyyythihoyyyt

hihoyyythihoyyyt hihoyyythihoyyyt Dediğine katılıyorum,benimde saçlarım çok kabarıyo kuaförde kabaran kesimleri aldırdım.fön çekmediğin sürece çok kullanışlı,
aradan saçlar alındığı için fön çekmesi zor hihoyyythihoyyyt hihoyyythihoyyyt

ben de kendim kestim cnm kabaran üst kısımları hem saçımın şekli daha iyi oldu hem de kabarmıyor artık:KK8:bebe yağı işe yaramıyordu bende böyle iyi oldu :21: eğer çok kabaran saçlarınız varsa o kısımları aldırın üstlerden çok faydası oluyor..:KK6:

Son düzenleme:
bende denedim bunu cok süper oluyor ya eskiden hic sacimi salmazdim cünki saclarim sekil almiyordu buklelerim belli olmuyordu kabariyordu hep. Bebek yagini banyodan sonra saclarinizin uclarina sürün Bitlenme falan olmaz hem cok sürmüyoruz az sürmek lazim. ben hatta yattigimda saclarimi bagladim sabah kalktimki actim sacimi saclarim hala cok güzell bukleler belli oluyor falan..
taze görünüyor kisacasi :nazar: saoll canim bunu söyledigin icin :KK71:

X