Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kabaran Saçlar Için Cözümler

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

mervexuxzxuxm

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
29
6
merhabalar....ben öğretmenim....
benim saçlarım çok kabarıyor....banyodan sonra çok kabarıyor özellikle..
lissima aldım suan kullanıyorum fakat oda saçalrımı hem kırıyor hem kabartıyor.saçlarım hem kalın telli hemde çok dolgun ve yoğun saçlara sahibim
arkadaslarım düzleştirici kremleri öneriyor.
acaba düzleştici kullanan yada benim gibi kaparan saclarla sorunu olan varmı?
acil yardım........

canım bende roventa kullnıyodum ama o dediğin gibi kabartıyo ben şu an roventayla yapıp üstüne philpsin düzleştiricisini (press)kullanıyorum ,biraz zahmetli ama işe yarıyo istersen bi dene:KK66:

canım aynı derttenz seninle ben genelde kuaföre gitmeye calışıyorum..banyodan sonra pantenenin düzleştirişi kremini kullanıyorum kesinlikle kabarmıyo.tavsiye ederim bence bi dene.

arkadaşlar benim kıvırcık ve sert telli bir saç yapım var.ama philips in düzleştiricisini kullanıyorum.ondan sonra saçıma yüzüm için kullandığım nemlendiriciyi kullanıyorum.o bilgiyide burdan öğrenmiştim.inanın hiç kabarmıyor

ÖNERİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER arkadaşlar
gaye123,tutuklu ,vadisu,kolonya82
önerilerinizi uygulayacagım teker teker.....
hergün kalkıp saçımı fönlemek zor oluyor.köy okulunda çalıştıgım için kuaföre de gidemiyorum.durumun çok zor anlayacagınız....

arkadaşım benimde saçlarım oldukça dolgun ve kabarık..
banyo yaptıktan sonra saçlarımı alttan topluyorm..ve örüyorum sabaha kadar o şekilde bırakıyorum sabah kalktığımda ise saçlarımı açıp biraz su ve jole yardımıyla şekil veriyorum artık saçlarım kabarmıyor:) denemeni tavsiye ediyorum ve dediğin gibi benimde saçlarım kalın telli:KK43:

benimde saçlarım çok kabarıyor.şekil vermekte zorlanıyorum.son zamanlarda banyodan sonra saç kurumayla kurutmamaya çalışıyorum.daha az kabarıyor.saç kremi de fayda veriyor.

aynı dertten bnde konu açmıştım düz ama kabarıo şekil wermek zor oluo yaa
ama lorealin düzleştrici bi spreyini dydum pembe bi kutudaymış ona bakmayı düşünüyorum

Canım seni çok iyi anlıyorum ,bende iki yöntem var ,

biri banyodan saçınca saçımı ıslakken güzelce tarıyorum, biryantin sürüyorum.Bütün gün kabarmadan duruyor, çok kullanışlı.Yalnız yağsız briyantin tavsiye ederim canım..

ikincisi ise, saçlarımı ipek özlü spreyle güzel spreyliyorum ve tutamlara ayırıyorum.Fırça ile fön makinesi ile fönlüyorum, en sonda düzleştirici maşa ile üstünden geçiyorum, 4-5 gün gidiyor.

Sevgi ile kal canım..a.s.:1hug:

Benim saclarim dümdüzdü hic kabarma yoktu ve belime kadardi. cevremdekiler katli kestirmemi söylediler ve 4 ay önce kestirdim. Simdi öyle kapariyorki anlamam . Cok pisman oldum katli kestirdigime . Sürekli düzlestiricide kullanamiyorum. Cünkü saclarim cok ince telli ve cok cabuk kirilabiliyor. senağlama

benim saçlarım önceden düz kesimdi..ve inanılmaz kabarıodu..katlı kestirdim daha sonra katlarını çoğalttırdım..şimdi çok kabarmıo ama kabarma derdim bitti kırık derdim başladı:KK43:

BENİM SAÇLARIM ÇOK GÜR VE DALGALI.tatlicadiarzu
SAÇIMI KAT KESTİKTEN SONRA BİRAZ İNCELME OLDU.a.s
ŞİMDİ BANYO ETTİKTEN SONRA SAÇLARIMI ELİDORUN SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ KREMİYLE ŞEKİLLENDİRİYORUM.BİR GÜN KIVIRCIK ŞEKİLDE KURUTUYORUM. ZATEN BANA KIVIRCIK YAKIŞIYO..:smiley-cool:
YARISI GÜN SAÇLARIMI MAŞA İLE DÜZLEŞTİRİYORUM.
VE SONUCUNDA ÇOK YUMUŞAK VE HİÇ KABARMAYAN SAÇLAR ELDE EDİYORUM.a.s.
SİZDE DENEYİN .. BEN ŞİMDİ HARİKA BİR SAÇA SAHİBİM:enbuyukkk::teytey:

X