k-bar conflexsi hakkında

lorna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
12
0
41
slmlar arkadaşlarr:KK3: dün k-bar aldım kırmızı meyveli, cornflexs, k-bar diyeti ile zayıflayan varmı acaba günde 2 öğün diyooya tw de,gerçii ne kadar sağlıklıı bilemiom amaa bu konu hakkındaa bişiler varmıı diye baktım ama bulamadım,kullananlar varsa birass bilgilendirirseniss sewinirim :nazar:

2 öğün ondan yiyorsun sanırım öğlen de istediğin bir şeyi yiyorsun hiç denemedim ama bana pek sağlıklı gelmedi öyle doğal olmayan bişeyle 2 öğün geçirmek :KK31:

bende alıcaktım ama vazgeçtim sitesindeki yorumları okudum pek inandırıcı gelmedi.kendi kendime dedim ki bunu yiyeceğime ekmeği kısarım veririrm bu kadar basit bakalım deneyeceğim.:21:

slmlar arkadaşlarr:KK3: dün k-bar aldım kırmızı meyveli, cornflexs, k-bar diyeti ile zayıflayan varmı acaba günde 2 öğün diyooya tw de,gerçii ne kadar sağlıklıı bilemiom amaa bu konu hakkındaa bişiler varmıı diye baktım ama bulamadım,kullananlar varsa birass bilgilendirirseniss sewinirim :nazar:

ben bir ay boyunca günde 2kez(sabah ve öğle) kellogs cornflex yedim,akşamda sınırsız yemek:)) 3kilo vermiştim.. çok faydalı ve besleyici olduğunu düşünüyorum.sindirim sorunumuda çözmüştü.. şimdi çalışmaya başladığım için cornflex yemeyi bıraktım,telafi etmek için sabahları elma sirkeli su içiyorum ama,kesinlikle kilo veremiyorum..elma sirkesi sadece kilo almamayı sağladı bende

X