Juvaderm Dudak dolgusu topaklanmasına masaj yapılır mı(fotoğraflı)

Cok geçmiş olsun. Ben de şakak dolgusu yaptırdım topak topak oldu doktora da ulaşamadım. Araya bayram vs. girdi kontrol randevusu alamadım. Şimdi de bir ay şehir dışındayım. Bir bilgi alırsanız buraya yazarsanız sevinirim.

Ama üzülmeyin eninde sonunda eriyecek elbette. Geçici dolgu bunlar ama insan düzgün sonuç bekliyor tabi. 😔

Cok geçmiş olsun. Ben de şakak dolgusu yaptırdım topak topak oldu doktora da ulaşamadım. Araya bayram vs. girdi kontrol randevusu alamadım. Şimdi de bir ay şehir dışındayım. Bir bilgi alırsanız buraya yazarsanız sevinirim.

Ama üzülmeyin eninde sonunda eriyecek elbette. Geçici dolgu bunlar ama insan düzgün sonuç bekliyor tabi. 😔
Size se juvaderm mi yapıldı? Aslında çok karşılaşılan bi durum dolgudan sonra topak ama masaj yapın deniyo yapsammı bilemiyorum

Bende ilk dolguda yaşamıştım böyle bi şey. İkinci aydan sonra geçmişti, masaj vs yapmamıştım. Masaj yapınca daha da belirginleşiyor gibi geliyordu bana

Bana masaj yap dedi doktorum evet ama yapmadım. Yaptığı dolgunun adını maalesef unuttum. Yanımda açtı ve kolay eriyen bir dolgu değil dedi hatta. Ama Juvaderm değil.
Size se juvaderm mi yapıldı? Aslında çok karşılaşılan bi durum dolgudan sonra topak ama masaj yapın deniyo yapsammı bilemiyorum

Yapılır. Her dolguya masaj yapılabilir aslında. Parmaklarınızla alt dudağınızı sıkabilirsiniz ana masaj yaptığınızda ilk önce daha şişmiş gelebilir, zamanla da geçiyor. Sıcak kompleks de yapabilirsiniz ama dolgunuz çabuk erir.

Birazcık eritme enziminden yaptılar eser miktarda. Şuan topak yapmadı ama aşırı doğal oldu kimse anlamıyor dolguyu

Merhabalar 3 hafta önce juvaderm 0.6cc yaptırdım 5 gün öncede 2.seansı 0.4 yaptırdım ama alt dudağımda 3 tane topaklanma oluştu. Doktora henüz yazmadım ama bu durumda masaj yapmak gerekiyormuş juvaderm dolguya masaj yapılır mı beklemem mi gerekiyor yaşayan varsa yazabilirmi
Merhaba Juvederm dolgu en iyisidir topaklanma oldu ise ilk zaman masaj yapılabilir ama zaman gecmisse mutlaka eritip düzeltmek gerekir Yaptırdığıniz kişiye ulaşın

Ama üzülmeyin eninde sonunda eriyecek elbette. Geçici dolgu bunlar ama insan düzgün sonuç bekliyor

Selam bende şakak dolgusu yaptiricam. Korktum simdi. Dr. Bakıyorum. Size kim yapti bilgim olsunda gitmeyim.

X