Popüler Konu Jilet izi giderme

muaaahhhhh ozamannn helal olsunnnnnnolumunekankayizsmile tesekkürlerrrrr dadlusummmm:dance:

mervecim ben sonucu aldım. kolumdakiler çok derin ve farklı bölgelerde oldugu için uzun bir tedavi süreci olur falan filan dedi. bende teşekkür ederim gelmem ozaman istanbula dedim.3gün önce cildiyeci bir doktora gittim bana bi kür hazırladı içindekilerin tam olarak ne oldugunu bilemiyorum ama resmi koyucam aradaki farkı görürsünüz 3 günde bile çeyreği kayboldu . 2 hafta sonra son durumu resimle koyarım doktordanda isimlerini ögrenir haberdar ederim .eyvahedigeldismile

mervecim ben sonucu aldım. kolumdakiler çok derin ve farklı bölgelerde oldugu için uzun bir tedavi süreci olur falan filan dedi. bende teşekkür ederim gelmem ozaman istanbula dedim.3gün önce cildiyeci bir doktora gittim bana bi kür hazırladı içindekilerin tam olarak ne oldugunu bilemiyorum ama resmi koyucam aradaki farkı görürsünüz 3 günde bile çeyreği kayboldu . 2 hafta sonra son durumu resimle koyarım doktordanda isimlerini ögrenir haberdar ederim .eyvahedigeldismile

canım benim ben de senden haber bekliyordum...bana mail gelmedi msj yazdıgına dair...özür dilerim gec yazdımm...hemen ögren hemenn ...haberini bekliyorum....benimde buaralar iyice canım sıkıldı...sözlüm ameliyat oldu ve sürekli eve bakmaya gitmek zorundayım...ailesi bilmedigi içinde yaz günü uzun kollu :nazar: kafayı yiyordum artık ne giyecegimi sasırdım..yarında doğum günü yine gidicem vee ben sadece ne giyecegimin derdindeyim:1no2: ahh cehalet ahhh ..herneyse isimleri veee yapılısı güzelllceeee öğreniyosun....yoldasına hemencecik haber veriyosunn ballı kekiimmmopuyorumnanaktan

canım bu sabah sözlümle bi estetik kliniğe gittim..FBM klinik hayati akbaş yönetiyor..biraz arastırdım ist. gürcistan ve samsunda varmıs subesi birtek ...bizzat doktorla görüstüm..her türlü lazer konusunda iddalı ama bu kesiklere bi care dünyada yok henüz dedi.sadece psikolojik hafiflik için deriyi gericez tek bir ameliyat izi haline getircez dedi ...fiyatı 1.550 cik :bbo: neticede kaza izi gibi görünür falan dedi..millet en azında aaa naptın koluna falan demez dedi ki haklı..burda kısılı imkanlar oldugu için benim önünden gecerken biyer daha gözüme carpmıstı..tek gitmeye utandıgım için bugün sözlümle bakındık işte :KK43: neyse orda doktorun kendi yoktu doktor yabancıymıs danimarkalıymıs arada geliyormus..ordakiler sikayeti vs. not ediyormus doktora bilgi variyolarmıs aynı sekildede hastaya...neyse ordakilerde dediler ki kesinlikle kesme biçme yok tamamen dogal ürün,kremlerle doktorumuz sezeryan izlerini bile yok ediyor bana da resimlerini gösterdiler nekadar dogru bilinmiyor tabi....böyle bigün gecirdim ama yine kulagım delik herseyden haber vercem sana balım ..sende su bitkileri ögren haberr veriver banaaaaaaaolumunekankayizsmile

bitanem şimdi görüyorum ve kolumun önceki sonraki resimlerini koyacam ve malzemeleride buldum onlarıda yazcam tedavi hala devam ediyor 3ncü aşamaya geçtim ben şimdi resimleri özelden atıyorum burdan gitmiyor gliserin 10 gram
cold creme 20 gram
acid solisiliave 1gram novuxol pom 30gram badem yagı 25 gram bunu 2 hafta sabah öğle ve akşam masaj yaparak uygulayacaksın

bitanem şimdi görüyorum ve kolumun önceki sonraki resimlerini koyacam ve malzemeleride buldum onlarıda yazcam tedavi hala devam ediyor 3ncü aşamaya geçtim ben şimdi resimleri özelden atıyorum burdan gitmiyor gliserin 10 gram
cold creme 20 gram
acid solisiliave 1gram novuxol pom 30gram badem yagı 25 gram bunu 2 hafta sabah öğle ve akşam masaj yaparak uygulayacaksın

canım mrb. dünde yazmıştım ama sitedeki sorundan dolayı olmadı. herneyse bikaç sorum olacak yardımcı olursan çok sewinirim. şimdiden tşk ediyorum :1hug:
en başta izlerin ne kadar eskiydi eski yeni farkediyo mu bu tedavi? bu ilaçları eczaneden alabilir miyiz? bide bu cold creme dediği avene cold cream mi? son olarak resimleri bana da gönderebilir misin hayatım? a.s.

canım mrb. dünde yazmıştım ama sitedeki sorundan dolayı olmadı. herneyse bikaç sorum olacak yardımcı olursan çok sewinirim. şimdiden tşk ediyorum :1hug:
en başta izlerin ne kadar eskiydi eski yeni farkediyo mu bu tedavi? bu ilaçları eczaneden alabilir miyiz? bide bu cold creme dediği avene cold cream mi? son olarak resimleri bana da gönderebilir misin hayatım? a.s.

sırannı bekle lütfenn kaydirigubbakcemile5

cindyrel merhaba. herkes merak içinde. tedavin umarım iyi gidiyordur

Son düzenleme:
merhaba cindyrel. herkes büyük bir merak içinde. umarım tedavin sonuç veriyordur. ben de bugün senin verdiğin reçeteyi bir cildiyeciye götürüp yazdırmak istedim fakat bana contratubex daha etkili olur dedi sen daha önce contratubex i denemişmiydin ? aslında biz senin tedavinin sonucuna göre hareket edicez canım

mervecim sana resimleri göndermiş miydi?

fıstıgım göndermişti ama acılmadı bende...beni msn den ekleyecekti.ordan daha iyi anlasırız hem resimlerisde daha rahat atar diye..ama cindyrel yok sanırım işi falan var canım benim...o nete girince döner bize kaydirigubbakcemile5 bende alcaktım bu karısımı da bi türlü konusamadık adam akıllı onu bekliyorum bilmiyorumkismilebuarada canım sendemi var bu izlerden yoksa tanıdık için falan mı?:KK3:

olmaz olsaydı 15 senelik izler. çocukluktan kalma diyebilirim. yanlış arkadaş çevresi mi desem aptallık mı desem ne desem bilmiyorum :sinifsinif: onlar yapıyodu bizde yaptık gibi bişey oldu yani. ben çok araştırdım canım. estetikle düzeltsen ameliyat izi olarak kalıyo. lazer zaten sonuç vermiyomuş. aktarlara gittim yağdı kremdi vs sormak için geçirmez dedi. yara izlerine en iyi gelen karetta yağıdır dedi izler eski olduğu için o bile geçirmez dedi. bi yerde okudum zımparalamışlar üstünede yara izlerine iyi gelen krem sürüp geçirmişler falan. olmazsa kışın onu yapayım diyodum. baya acı veren bişey tam geçireceğide belli deil bilmiyorum bilmiyorumkismile cindryelin yazısını okuyunca havalara uçtum walla inşallah bi sonuç çıkar. bende bi müsait olduğumda ilaç isimlerini eczacıya sormayı düşünüyorum.

olmaz olsaydı 15 senelik izler. çocukluktan kalma diyebilirim. yanlış arkadaş çevresi mi desem aptallık mı desem ne desem bilmiyorum :sinifsinif: onlar yapıyodu bizde yaptık gibi bişey oldu yani. ben çok araştırdım canım. estetikle düzeltsen ameliyat izi olarak kalıyo. lazer zaten sonuç vermiyomuş. aktarlara gittim yağdı kremdi vs sormak için geçirmez dedi. yara izlerine en iyi gelen karetta yağıdır dedi izler eski olduğu için o bile geçirmez dedi. bi yerde okudum zımparalamışlar üstünede yara izlerine iyi gelen krem sürüp geçirmişler falan. olmazsa kışın onu yapayım diyodum. baya acı veren bişey tam geçireceğide belli deil bilmiyorum bilmiyorumkismile cindryelin yazısını okuyunca havalara uçtum walla inşallah bi sonuç çıkar. bende bi müsait olduğumda ilaç isimlerini eczacıya sormayı düşünüyorum.

canım benim yaa coookkk iyi anlıyorum ki seni ...ama olsun en azından ders cıkarmısız...o anki psikoloji okadar farklı oluyor kii ne acı duyuyorsun ne baska bişi...

X