Jet Sosyete

Ordaki Vasfiye superdi:))
Yalan dünyada zerrin hastasıydım bu rolü yüzünden soğudum kadından :)
Çağlar bile güldür güldürde ne güzeldi bu rolde hiç sevmedim.
Sarp yalan dünyada çok iyiydi burda çok yapay durmuş ııh olmamış ya daha çok eleştiririm de gerek yok :p

Yalan dünyada zerrin hastasıydım bu rolü yüzünden soğudum kadından :)
Çağlar bile güldür güldürde ne güzeldi bu rolde hiç sevmedim.
Sarp yalan dünyada çok iyiydi burda çok yapay durmuş ııh olmamış ya daha çok eleştiririm de gerek yok :p

Ben yalan dunyayi da sevmedim bunu da. Bir kere kendisi saglam bir senaryo yazsin mumkunse oynamasin artik. Avrupa Yakasina ayip oluyor. Ayni kadroyu getiriyor baska tiplemelerle gozumuze sokuyor. Olmuyor olmuyor.

Son düzenleme:
Ben yalan dunyayi da sevmedim bunu da. Bir kere kendisi saglam bir senaryo yazsin mumkunse oynamasin artik. Avrupa Yakasina ayip oluyor. Ayni kadroyu getiriyor baska tiplemelerle gozumuze sokmuyor. Olmuyor olmuyor.
Yok ben yalan dünyayı sevmiştim güldürüyordu beni ama bu dizisi vasat. Bazı oyuncular çok iyi severim ama dizinin konusu kötü yarısına kadar bile izleyemedim.

İlk 3 bölümden sonra karar verelim bence ilk bölümde hep ztn karakterleri genelde tanıtıp 2-3 bölümden sonraa çoşturuyo:) bakalım şans vermek lzı survivr günü olmasna ragmen regtinng sırasında 3. Oldu :)

Ben bendim , hem de güldüm . Neyini beğenmediniz daha ilk bölüm bu :)

Neyini begeneyim ayol. :KK53:

Yok ben yalan dünyayı sevmiştim güldürüyordu beni ama bu dizisi vasat. Bazı oyuncular çok iyi severim ama dizinin konusu kötü yarısına kadar bile izleyemedim.

Ben ikisini de begenmedim . Degisik yuzler olsa belki, ayni yuzler degisik kaliplara giremiyor. Beceremiyorlar uzgunum. Bizimle degiller. :KK45:

Son düzenleme:
Aile arasinda nerdee bu dizi nerde. Tamam biri sinema biri dizi ama, iki senaryoyu da ayni kisinin yazdigina inanamiyor insan. Gulseyi cok seviyorum ama hep ayni kadroyla dizi cekmeye calsiiyor. Gercekten sıkti artik. Ayni yuzleri gormekten böğğ geldi artik. Enis Arikan cok iyi oynadi. Bir tek onun oldugu sahnelerde guldum. Cengiz Bozkurt gibi bir oyuncuya boyle vasat bir rol vermesi de cok buyuk bir hata. Halbuki bu adam bu diziyi uçurabilirdi. Ayni sekilde Caglar Corumlu da. Guldur Guldur de cok cok iyiydi. Burda rolu iyi olsa da replikleri iyi degil. Haliyle guldurmedi. Hic ama hic olmamis. Sirf Gulse icin izledim ilk bolum ama gulemedim malesef.

Ben de izledim ve henüz ilk bölümler olduğu için oyuncular rollerine tam alışamamış oturtamamışlar bence. O yüzden ilk bölümler hep bana vasat gelir. Karakterler oturdukça replikler de daha iyi oturuyor oyunculara. Mesela "Yalan Dünya" dizisini de ilk zamanlar hiç beğenmemiştim, sonra hastası oldum. Kadro süper bence, hatta Olgun Şimşek ve ya Engin Günaydın olmalıydı kesinlikle bu projede.

Ben beğendim.. Özellikle ilaydaya bayıldım.. Ses tonu ve kıyafetler hele :))

Bu bölüm itibariyle ısınmaya başladım diziye.
Hep aynı olay.
İlk bölümlerde alışıyorum sonra seviyorum.
İzlenir artık

X