Japon oje sanatı

Ne o kadar tirnakla bisi tutabilirim nede tuvalete gidebilirim...Enteresanmis yani....Japon isi sasmamak lazim... :)))))

kizlar burda herkesin tirnagi oyledir butun bayanlar 15 gunde bir tirnak salonlarindadir muhakkak tirnak uzadikca yeni gelen tirnaga ekleme yapiyorlar gorunmesin diye cok seviyorum ayri bir havasi var ozellikle french nail dedigimiz uclari beyaz kut seklinde olanlar hani bulent ersoyunkilerden:) ama iste bizim abdest meselemiz yuzunden ben cok SIK yaptiramiyorum anca aybasi donemlerinde birkac gunluk ozamanda verdigim paraya degmiyor bir french nail 25 dolar , hazirlari dayanlikli olmuyor salonlarda yapilan kendi tirnagindan farksiz oluyor tr ye geldigimde ilk isim bir solaryum dukkani ile tirnak dukkani acmak olucak sanirim:)

hiç bana göre değil
ama çok ilginçler o tırnaklarla hiçbi iş yapılmaz ki ya

Bu tırnaklar güzel bence ama çok uzun cadı gibi duruyo.ehehe

bi iki model hoşuma gitti o kadar ama ben yaptırmam :KK70:

çok sanatsal çok beğendim ben.tabii bunları günlük kullanmak zor biraz.ama özel davetlerde,düğün parti gibi yerlerde farklı ve dikkat çekici olabilir.şeffaflar çok şirin olmuş keşke buralarda bulabilsekyerimseniben

bence korkunçlar hehe..çok abartı..kadın kendi sadeliğiyle güzel yeterince takıp takıştırmak çok yapay geliyor bana..tabiki kendini süsleyecek..ama yakıştğ gibi :KK70:
fikrimcee:KK70:

Bence çok güzel. Ama böyle tırnaklarla sokağa çıkar mıyım bilmiyorum:)

paylasım için saol.. ama cok kötü bence.. bi kere tırnak genişliği ve uzunlugu kücük olan bayanlara bukadar uzun tırnak bide yapmaysa hiç yakısmıyor... modellerde cok çirkin zarif göstermemiş aksine cok kaba ve kötü göstermiş elleri.. bence bi hanımda ellerin zerafeti cok önemlidir...

paylaşımın için sağol ama bu tırnaklar çok korkunçç:1shok: yaratık eli gibi yaa tövbe tövbeesırnaşık şeyama bence kısa olsa ve süslemeler o kadar abartı olmasa güzel olurdu süsü severim ama bu kadarını değil doğrusu

X