Evlat Edinme Izmir'den evlat edinen anneler ve başvuru yapan anne adayları

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

PIRILIM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
355
2
Merhaba İzmir'li Anneler ve Anne adayları.. (Ve diğer illerden katılmak isteyen herkes)
Aynı şehirde yaşadığımız için sıra durumunu takip edebiliriz.. Anneler ve çoçuklarla ilgili İzmir'de ki etkinlikleri paylaşabiliriz..
Evladına kavuşmuş anneler başvuru tarihi ve kavuştuğu tarih bilgilerini ve tecrübelerini bizimle paylaşabilirler.. İzmir li anneler olarak yuvadaki çoçuklar için birşeyler yapabiliriz.. Onlar için örgü örebiliriz, oyuncak dikebiliriz, elimizden içimizden ne geliyorsa, imkanlarımız ölçüsünde.. Ne dersiniz?

:KK71:

Merhaba İzmir'li Anneler ve Anne adayları.. (Ve diğer illerden katılmak isteyen herkes)
Aynı şehirde yaşadığımız için sıra durumunu takip edebiliriz.. Anneler ve çoçuklarla ilgili İzmir'de ki etkinlikleri paylaşabiliriz..
Evladına kavuşmuş anneler başvuru tarihi ve kavuştuğu tarih bilgilerini ve tecrübelerini bizimle paylaşabilirler.. İzmir li anneler olarak yuvadaki çoçuklar için birşeyler yapabiliriz.. Onlar için örgü örebiliriz, oyuncak dikebiliriz, elimizden içimizden ne geliyorsa, imkanlarımız ölçüsünde.. Ne dersiniz?

Ah benim kendisi gibi kalbi de güzel arkadaşım.
Ne iyi düşünmüşsün.
Hayırlı uğurlu olsun sayfan.
Güzel annelerle güzelliklerle şenlensin inşallah.
İzmir'li değilim ama izninle kendimi fahri üye ilan ettim haberin olsun:)))

Ne iyi düşünmüşsün.

Canımm Nushu,
Kendini fahri üye ilan etmekle çok iyi yapmışsın çok sevindim :))))
Sensiz olmaz zaten.. Senin şahane yazıların, güzel düşüncelerin, desteklerin, fikirlerin olmadan olur mu..
Umuyorum, evlat edinen, edinecek olan, karar aşamasında olan ya da yuvalara destek vermek isteyen İzmir li anenlerle burada buluşuruz..

selam PIRILIM,:KK3:
yeni topiğin hayırlı olsun:KK9:
işte anne farkı, daha ne diyebilirim ki?
annedir kendi evladını da diğer bebeleri de düşünen
Rabbim inşallah ziyaretçilerini bol eylesin de aynı amaç için birçok insanın toplanmasına vesile olabilesin
eeee ben de artık takipçinim:KK55:
hem yarı İzmirli sayılırım uni hayatım orada geçti tedavim için de 3 ayda bir ordayım ztn yani bir ayağım hep İzmirde
ben de katılabilirim sana değil mi, bir kısmi İzmirli olaraktan?:KK6:

Son düzenleme:
Ne iyi düşünmüşsün.
aman da aman kimler burdaymış?
Ada bebeğin güzel annesi, PIRILIMın topik ikizi nushu tabii ki de:KK3:
eee başka birinin olmasını beklemek saçmalık olurdu ztn:KK9:

selam PIRILIM,:KK3:
yeni topiğin hayırlı olsun:KK9:
işte anne farkı, daha ne diyebilirim ki?
annedir kendi evladını da diğer bebeleri de düşünen
Rabbim inşallah ziyaretçilerini bol eylesin de aynı amaç için birçok insanın toplanmasına vesile olabilesin
eeee ben de artık takipçinim:KK55:
hem yarı İzmirli sayılırım uni hayatım orada geçti tedavim için de 3 ayda bir ordayım ztn yani bir ayağım hep İzmirde
ben de katılabilirim sana değil mi, bir kısmi İzmirli olaraktan?:KK6:

Sen ne kadar güzel bir insansın Lily cim, ne kadar büyük güzel bir kalbin var, katıl tabi ki çok güzel olurrr.. buradaki anneleri de o güzel yazılarından mahrum etme.. Biz burada bir aile olduk.. Sen de ailemizin en küçük kardeşisin.. İnşallah buraya katılan İzmir li anne ve anne adayımız çok olur.. Hem onlar da seni tanıma fırsatı bulurlar.. İzmir li anneler olarak sıramızı beklerken birbirimize yoldaş, destek oluruz.. Evlat edinmek isteyen ama karar verememiş arkadaşlarımıza yol gösterebiliriz.. Evladına kavuşmuş annelerin tecrübelerinden faydalanırız.. İzmir de neyi nerden alırız gibi, çoçuklar için ne gibi etkinlikler oluyor onları paylaşabiliriz.. En önemlisi de birlikten kuvvet doğar diyerek yuvadaki çoçuklar, yardıma muhtaç çoçuklar için, kimsesiz hasta çoçuklar için hep beraber birşeyler yapabiliriz.. İnan ki insan tek başına ne yapacağını bilemiyor.. Ya da ben bilemiyorum.. Ama birlik olursak minikler için neden birşey yapmayalım.. Yapabileceklerimiz hakkında fikir sahibi arkadaşları heyecanla bekliyoruz.. Güzel İzmir in güzel kalpli anne ve anne adayları haydi gelin!!

Sen ne kadar güzel bir insansın Lily cim, ne kadar büyük güzel bir kalbin var, katıl tabi ki çok güzel olurrr.. buradaki anneleri de o güzel yazılarından mahrum etme.. Biz burada bir aile olduk.. Sen de ailemizin en küçük kardeşisin.. İnşallah buraya katılan İzmir li anne ve anne adayımız çok olur.. Hem onlar da seni tanıma fırsatı bulurlar.. İzmir li anneler olarak sıramızı beklerken birbirimize yoldaş, destek oluruz.. Evlat edinmek isteyen ama karar verememiş arkadaşlarımıza yol gösterebiliriz.. Evladına kavuşmuş annelerin tecrübelerinden faydalanırız.. İzmir de neyi nerden alırız gibi, çoçuklar için ne gibi etkinlikler oluyor onları paylaşabiliriz.. En önemlisi de birlikten kuvvet doğar diyerek yuvadaki çoçuklar, yardıma muhtaç çoçuklar için, kimsesiz hasta çoçuklar için hep beraber birşeyler yapabiliriz.. İnan ki insan tek başına ne yapacağını bilemiyor.. Ya da ben bilemiyorum.. Ama birlik olursak minikler için neden birşey yapmayalım.. Yapabileceklerimiz hakkında fikir sahibi arkadaşları heyecanla bekliyoruz.. Güzel İzmir in güzel kalpli anne ve anne adayları haydi gelin!!
estağfirullah ne demek?:KK17: öncelikle teşekkür ediyorum aslında ben cok güzel yazılar yazdığımı iddia etmiyorum sadece yüreğimdekileri paylaşıyorum siz de Allah razı olsun beğeniyorsunuz hepsi bu
ben iyi bir insan olmaya çalışıyorum, iyi bir vatandaş olmaya çalışıyorum, iyi bir kul olmaya çalışıyorum o kadar
bilgi, tecrübe ve sevinçler paylaştıkça çoğalır herkes kendinde saklasa öğrendiğini ne anlamı kalır ki bir insan olmanın? insan sosyal bir varlıktır ve başkalarıyla iletişim ve etkileşim içinde oldugu sürece kendi meziyetlerinin, varlığının farkına varabilir
bu yazdıklarını da geleceğin anne adayı olarak okuyorum (Rabbim inşallah nasip ederse), yani o anneler ve anne adayları demişsin ya bni de kapsıyor:KK8:
aklıma birşey geldi paylaşmak istediğim
İzmirde uni okurken sadece toplantılarına ve 1-2 eğitimine katılabildiğim, maalesef bazı nedenlerden dolayı aktif rol alamadığım bir grup vardı TOG (toplum gönüllüleri) hasta çocuklar ziyaret ediliyor, onlara moral ve eğitimlerine destek veriliyordu
sonra maddi durumu iyi olmayan cocuklara hafta sonları eğlenceler düzenleniyor onlara beceriler kazandırılıyordu (bunu uni. öğrencileri yapıyor, onlara takı yapmayı, satranç oynamayı öğretiyorduk sonra bu takıları satıp onları pikniğe, sinemaya falann götürüyorduk)
bi de TEGV var tabii, türkiye eğitim göüllüleri vakfı, toplantılarına katılamamıştım ondan bu grubun bir üyesi olamadım toplantılar çiğli evka2de internetten başvurabilirsiniz
aklıma gelen bunlar tabii daha uzaktan da olsa yardımcı olabileceğim fikirler gelirse paylaşmaya çalışırım
hepiniz sevgiler...:KK16:

Son düzenleme:
Lily ne güzel fikirler vermişsin,aferin sana(yabana atma şekerim abla aferini bu:))
Ben de naçizane bir kaç şey söylemek istedim Pırıl'cığım.
Benim bir arkadaşım boş vakitlerinde atkı,bere,kazak,süeter örüp yurtta kalan çocuklara hediye ediyordu.
Ramazanda bir arkadaşımla birlikte çocuk sayısını öğrenip,yemek hazırlayıp,yurt müdüründen de izin alıp iftarımızı çocuklarla birlikte yapmıştık.
Tabiki yemekleri düzenli olarak geliyordu,biz sadece değişiklik olsun,bir akşamda ev yemeği yesinler istemiştik.
Muhtemelen duymuşsundur Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği'nin (Çider) de Sevgi Anneleri diye bir grubu var.
Vakti olanlar için çok güzel bir çalışma.
İstersen bununla ilgili bilgi veririm.
Yurtta kalanlar,ailelerinin evlat edinilmesine izin vermediği ama malesef sık sıkta aranıp sorulmayan çocuklar.İlgi,şefkat gördüklerinde çabucak bağlanıyorlar doğal olarak.Bu yüzden bu tarz çalışmaların sürekli olması gerekiyormuş.
Bütün bunları fikir olsun diye yazıyorum.İnsan esinleniyor,belki çok daha faydalı çok daha uygulanabilir şeyler getirebilir akıla diye düşündüm.
Kimbilir ne güzellikler düşünülecek,buraya yazılacak,hepbirlikte okuyup öğreneceğiz.
Sevgiler...

Lily ne güzel fikirler vermişsin,aferin sana(yabana atma şekerim abla aferini bu:))
Ben de naçizane bir kaç şey söylemek istedim Pırıl'cığım.
Benim bir arkadaşım boş vakitlerinde atkı,bere,kazak,süeter örüp yurtta kalan çocuklara hediye ediyordu.
Ramazanda bir arkadaşımla birlikte çocuk sayısını öğrenip,yemek hazırlayıp,yurt müdüründen de izin alıp iftarımızı çocuklarla birlikte yapmıştık.
Tabiki yemekleri düzenli olarak geliyordu,biz sadece değişiklik olsun,bir akşamda ev yemeği yesinler istemiştik.
Muhtemelen duymuşsundur Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği'nin (Çider) de Sevgi Anneleri diye bir grubu var.
Vakti olanlar için çok güzel bir çalışma.
İstersen bununla ilgili bilgi veririm.
Yurtta kalanlar,ailelerinin evlat edinilmesine izin vermediği ama malesef sık sıkta aranıp sorulmayan çocuklar.İlgi,şefkat gördüklerinde çabucak bağlanıyorlar doğal olarak.Bu yüzden bu tarz çalışmaların sürekli olması gerekiyormuş.
Bütün bunları fikir olsun diye yazıyorum.İnsan esinleniyor,belki çok daha faydalı çok daha uygulanabilir şeyler getirebilir akıla diye düşündüm.
Kimbilir ne güzellikler düşünülecek,buraya yazılacak,hepbirlikte okuyup öğreneceğiz.
Sevgiler...
nushu'mmmmm canımmm güzel ablam hiç yabana atar mıyım bu aferini???
sonucta sizler gerek yaş olarak benden büyüksünüz gerekse hayat tecrübesi olarak (çalışma hayatı, evlilik hayatı vs).
ben bu foruma girmeye başladığımdan beri her ne kadar yüz yüze olmasa da çok iyi dostluklar kurduğumu, bugüne kadar etrafıma anlatmaya çalıştığım fakat pek dinlenmediğimi düşündüğüm konularda yazdıklarımın bu forumdakiler tarafından gereğinden fazla dikkate alındığını, her ne kadar konuşacak arkadaşım fiilen yoksa da (yeni taşındığım ve buranın küçük bir yer olmasından dolayı) bu forumda hem içimi döküp hem de sorunlarıma çare bulduğumu, aynı zamanda dünyanın öbür ucunda da olsa başkalarına faydalı olabileceğim ihtimaliyle ne kadar da sevindiğimi düşünüyorum. Yalnızım ama değilim, tek başınayım ama her yere yetebiliyorum, en önemlisi de içimdekileri paylaşabiliyorum. bu forumla beraber bnm içime de güneş doğdu, artık sıkılmıyorum hatta ev işlerinden vakit buldukça hemen buraya yazıyorum, devamlı insanlarla iletişim halindeyim, bu beni mutlu yapıyor, sizi ben daha hikayenizi okurken sevmiştim yazdıklarınızı okudukça daha çok seviyorum:KK16:
bu bahsettiğin sevgi evlerini duymuştum, birçoğumuzdan daha rahat yaşıyorlar herşeyleri var ama duygusal olarak boşluktalar. sevmeyi, acımayı, merhameti, inancı pek bilmiyorlar, yok ki etraflarında öğretecekleri, onlarla tek tek ilgilenecek anne babaları, boyle yetişince de kendilerince bir savunma mekanizması geliştirmişler hayatta dimdik ayakta kalabilmek için. sınırları keskin çizilmiş cocuk onlar, ilgiye, şefkate normal yetişmiş bir cocuktan cok daha fazla ihtiyaçları var tabii sabır cok önemli onlar çünkü hemen kabuklarını kırıp da çabuk yola gelebilen cocuklar değil maalesef:KK50:
ama ben eminim PIRILIM ve nushu, sizler gibi anneler onları yola getirecek sevgiye de şefkate de ilgiye de sabra da sahipsiniz inşallah diğer forum arkadaşlarımız da görürler bu topiği de paylaşımda bulunurlar
Rabbim herkese gönlündekilerin haklarında hayırlı olanlarını nasip etsin, zaten Allah iyi de olsa kötü de olsa hep hayırlı olanı verir bize, yetr ki biz doğru idrak edebilelim
hepinize kucak dolusu sevgiler.....:KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ne güzel düşünmüşsün biz eşimle karşıyaka çocuk yuvasını arayıp ihtiyaç listesini alıyoruz elimizden geldiği kadar küçük bişeyler almaya çalışıyoruz eğer oraya yardım etmek isteyen varsa geçen haftanın listesi çocuk bezi ve okula giden çocuklara kraker kek süt meyvesuyu bebek şampuanı herzaman kıyafet kabul etmiyorlar karşılayan bi firma varmış belki örgü yelek atkı vs olabilir bide okula giden çocukların okul ihtiyaçları oluyor eğer ilgilelen varsa bunlar acil ve sürekli olan ihtiyaçlar şimdiden gönüllülere teşekkür ederim

ne güzel düşünmüşsün biz eşimle karşıyaka çocuk yuvasını arayıp ihtiyaç listesini alıyoruz elimizden geldiği kadar küçük bişeyler almaya çalışıyoruz eğer oraya yardım etmek isteyen varsa geçen haftanın listesi çocuk bezi ve okula giden çocuklara kraker kek süt meyvesuyu bebek şampuanı herzaman kıyafet kabul etmiyorlar karşılayan bi firma varmış belki örgü yelek atkı vs olabilir bide okula giden çocukların okul ihtiyaçları oluyor eğer ilgilelen varsa bunlar acil ve sürekli olan ihtiyaçlar şimdiden gönüllülere teşekkür ederim

Seni ve eşini çok taktir ettim arkadaşım... Ne mutlu size.. Sayende yeni bir şey daha öğrendik.. Süreklilik gerektirmeyen, imkanlar el verdiği sürece herkesin yapabileceği destekler..

Dışarıdan kek, kraker alınabilir bunların dışında evde yapılan kekleri kurabiyeleri de kabul ediyorlar mı merak ettim.. Ne de olsa onların tadı bambaşka :KK43:

Bu topiği bırakma olur mu, senin desteklerine ve tecrübelerine ihtiyacımız var..

Son düzenleme:
çok güzel bi fikir...
istanbuldayım ama destek olmak çok çok isterim..
kargoyla fln yaparım...

Eğitim Gönüllüsü olmak isyeyen arkadaşların dikkatine!

Sitesinden alıntı; GÖNÜLLÜLER - TEGV

"TEGV'de, uygulanan bütün etkinlikler Vakfımızın en büyük gücünü teşkil eden gönüllüler tarafından hayata geçiriliyor. TEGV, her yıl 10.000'in üzerinde gönüllünün desteğiyle faaliyetlerini gerçekleştirebiliyor. Gönüllülerimiz, TEGV Etkinlik Noktalarında çocuklarımızı sevgi ve güleryüzle karşılıyor, beraber geçirdikleri zaman boyunca çocuklarımıza eşlik ediyor, onları yönlendiriyor ve eğitimlerinde yardımcı oluyorlar. 18 yaşını geçmiş herkes TEGV'de gönüllülük yapabiliyor. Gönüllü adayları, kendi bilgi, beceri, deneyim ve tercihleri doğrultusunda, haftada en az 2 saatlerini ayırarak "Etkinlik Gönüllüsü", "Destek Gönüllüsü" ya da "Eğitmen Gönüllü" olarak görev alabiliyorlar. TEGV'in "Adım Adım Gönüllülük" prosedürü çerçevesinde verilen gönüllü eğitimleri sayesinde, gönüllü adayları, etkinliklere donanımlı bir şekilde hazırlanıyorlar. Onların içten ve yaratıcı katkılarıyla TEGV'deki etkinlikler daha da zenginleşiyor.""

Arkadaşlar başvurunuzu yaparken istediğiniz alanı seçebiliyorsunuz, çoçuklarla Tabu ve scrabble oynamak bile seçenekler arasında var..

Tegv tavsiye eden küçü Lily e çok tşk ler.. :KK71:
Sayesinde öğrendik.. Ben birkaç gün önce başvurumu yaptım bile.. 1 ay içinde davet göndermelerini bekliyorum..

Eğitim Gönüllüsü olmak isyeyen arkadaşların dikkatine!

Sitesinden alıntı; GÖNÜLLÜLER - TEGV

"TEGV'de, uygulanan bütün etkinlikler Vakfımızın en büyük gücünü teşkil eden gönüllüler tarafından hayata geçiriliyor. TEGV, her yıl 10.000'in üzerinde gönüllünün desteğiyle faaliyetlerini gerçekleştirebiliyor. Gönüllülerimiz, TEGV Etkinlik Noktalarında çocuklarımızı sevgi ve güleryüzle karşılıyor, beraber geçirdikleri zaman boyunca çocuklarımıza eşlik ediyor, onları yönlendiriyor ve eğitimlerinde yardımcı oluyorlar. 18 yaşını geçmiş herkes TEGV'de gönüllülük yapabiliyor. Gönüllü adayları, kendi bilgi, beceri, deneyim ve tercihleri doğrultusunda, haftada en az 2 saatlerini ayırarak "Etkinlik Gönüllüsü", "Destek Gönüllüsü" ya da "Eğitmen Gönüllü" olarak görev alabiliyorlar. TEGV'in "Adım Adım Gönüllülük" prosedürü çerçevesinde verilen gönüllü eğitimleri sayesinde, gönüllü adayları, etkinliklere donanımlı bir şekilde hazırlanıyorlar. Onların içten ve yaratıcı katkılarıyla TEGV'deki etkinlikler daha da zenginleşiyor.""

Arkadaşlar başvurunuzu yaparken istediğiniz alanı seçebiliyorsunuz, çoçuklarla Tabu ve scrabble oynamak bile seçenekler arasında var..

Tegv tavsiye eden küçü Lily e çok tşk ler.. :KK71:
Sayesinde öğrendik.. Ben birkaç gün önce başvurumu yaptım bile.. 1 ay içinde davet göndermelerini bekliyorum..

ayyyyy:KK17: asıl ben teşekkür ederim dikkate aldığın için
(bu arada çok küçük değilim ama sağ olsun PIRILIMız, güzel ablamız bu sıfatı layık görmüş, bize saygıyla kabul etmek düşer:KK42:)
cambebek sana da çok teşekkür ediyorum İzmir'e inşallah seneye kpssyi kazanırsam taşınmayı düşünüyorum gittiğim zaman da aklımda bulunsun çok sağol
İstanbuldan kargo göndermek isteyen arkadaşa da tavsiyem kendi etrafındaki yuvaları araştırıp ilk elden de yardımda bulunabilirsin sonucta her yerde çocuk yuvası vardır ihtiyaçları hiç bitmeyen...
irtibatı koparmayalım inşallah...
herkese iyi geceler...:KK3:

slm arkadaşlar halamın kızı halam için hayır yapmak istedi ben hemen atladım yuvaya götür onların çok ihtiyacı var dedim hemen aradık kavonoz mama ve lego türü oyuncak istediler kavonoz mamaların büyük bi bölümü karşılandı ama oyuncak almak isteyen ilgilenen arkadaşlara duyrulur

çok güsel düşünmüşşsünğzçç 31 aylık bi oğlum var ondan pek fırsatım kalmior ama o anaokuluna giderken boş vaktim kalıcak nasipse.. birde bişiy sorucam etknliklere tgev in çocuğumla gidebilirmiyim?

SEVGı ATABAY.........OKUL ÖNCESı ÖĞRETMENı

Ben ızmir Ege Üniversitesi mezunu okul öncesi öğretmeniyim.Çocuklarımızın çoğu göçerlerin çocuklarıdır.. hayvancılıkla ya da odunculukla uğraşırlar.. okulumuzdaki çocukların çoğunun ayağında bir çorap bile yoktur.. içlerine giyecek bir külotları bile olmuyor.. bunun yanı sıra ne bir boya, ne de bir kalemleri var.. bizler öğretmen olarak kırtasiye malzemeleri alıyoruz ama çoğu zaman yetmiyor.. sınıfımda bir oyuncak bebek, bir kamyon var.. ve 20 tane çocuğum bunları paylaşmak zorunda.. sınıfımda lego ve plastik bloklar var bol bol.. 4 sınıf var. sabahçı ve öğlenci olarak ikiye ayrılıyor.. bir bebek geliyorsa sınıfa hem sabahçı öğretmenin çocukları hem de öğlenci öğretmenin çocukları kullanıyor.. yaklaşık 40 çocuk bir kamyonu kullanıyor. Okulumda yaklaşık 160 çocuk var..ızmirde staj yaptığım okullarda çocukların çoğunun pastel boyaları, kuru boyaları, hamurları, yapıştırıcıları vb. okullarda kalıyordu. bir sürü bebeği, kamyonu kostümleri, drama kıyafetleri, eğitici oyuncakları vs. olan sınıflar biliyorum... yeni oyuncaklar ya da boyalar alınmasana gerek yok.. yeni kıyafet vs. alınmasına gerek yok.. eskilerden bile bir şeyler gönderebilinirse hem ben çok mutlu olurum hem de çocuklarım...sevgi.atabay@gmail.com 0507 215 85 73

EVREN ANAOKULU EVREN MAHALLESı EVREN TOPLUM Merkezi SııRT.
http://www.kadinlarkulubu.com/newreply.php?do=newreply&p=9498578

selam arkadaşlar:KK3:
yukarıdaki yazı 2 yıl önce paylaşılmış ama yardımda bulunmak isteyenler olur düşüncesiyle bu şahsa e-posta gönderiyorum birazdan hala aynı yerde mi görev yapıyor ve bu ihtiyaçlar halen mevcut mu? eminim ki ihtiyaçlar baki ama bu şahıs belki hala orada görev yapmıyor olabilir bunun ayrıntısını öğrenip tekrar burdan yazarım inşallah
bu arada bu yazıya evlat edinme ile ilgili başka bir topikte rastladım hatta linki de yorumun altına ekledim inşallah bir faydamız olur bu çocuklara

http://www.kadinlarkulubu.com/newreply.php?do=newreply&p=9498578

selam arkadaşlar:KK3:
yukarıdaki yazı 2 yıl önce paylaşılmış ama yardımda bulunmak isteyenler olur düşüncesiyle bu şahsa e-posta gönderiyorum birazdan hala aynı yerde mi görev yapıyor ve bu ihtiyaçlar halen mevcut mu? eminim ki ihtiyaçlar baki ama bu şahıs belki hala orada görev yapmıyor olabilir bunun ayrıntısını öğrenip tekrar burdan yazarım inşallah
bu arada bu yazıya evlat edinme ile ilgili başka bir topikte rastladım hatta linki de yorumun altına ekledim inşallah bir faydamız olur bu çocuklara

Lily cevap alabildin mi cnm, hala aynı okulda mı öğretmenlik yapıyormuş... Hala ihtiyaçları varsa buraya birşeyler gönderelim..

Lily cevap alabildin mi cnm, hala aynı okulda mı öğretmenlik yapıyormuş... Hala ihtiyaçları varsa buraya birşeyler gönderelim..
cnm hayır cevap gelmedi maalesef:KK50:
her zaman gerek maillerime gerekse buraya bakıyorum beli cevap yazmıştır diye
ama niyetim o okulla ilgili bilgilere ulaşıp telefonla aramak okulu, sonuçta illa o öğretmen olması gerekmez ihtiyaç hep var değil mi?
yani unutmuş veya boş vermiş değilim, aklımda...
hatta sadece bir yer değil, internetten araştırıp ihtiyacı olan diğer yerlere de ulaşmak amacım
bakalım Rabbim yol gösterir inşallah da bizim de onların gelişimde bir katkımız olur

X