İzmir’de gülüş tasarımı-Zirkon kaplama-emax kaplama

badeemmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2015
86
18
Merhaba bayanlar 4-5 yıl önce ön 6 dişime iki parça olarak bir laboratuvar da yaptırdığım Zirkon kaplamalarımın bir parçası sallanıyor yapışkan etkisi geçmiş.görüntü olarak hiç memnun değildim zaten.şimdi bu kaplamalarım sökülüp yenisini yaptırıcam.3 tane doktorla görüştüm .estetik durması için 10 diş yapılmasını ve diş eti kesimi yapılmasını tavsiye ettiler.ben o zaman ucuza kaçıp laboratuvar da yaptırmıştım.size sorum şu acaba kaplamalar iyi malzemeden yapılmadığı için mi çabuk sallandı (diş bakımımı düzenli yaptım)iyi bir uzmanla uzun yıllar kullanılabilir mi?sizler kaç yıldır kullanıyorsunuz?bu kadar ücret verip 3 5 yılda yeniletmem imkansız. Bir de zirkon mu emax kaplama mı yaptırsam sizce ben kaplamanın belli olmasını asla istemiyorum.gerçek dişe en yakın hangisi sizce?görüşlerinizi merak ediyorum .doktorumu seçtim çok iyi bir hekim ama bir de sizden İzmir’de dr tavsiyesi rica ediyorum .

merhaba ,bende uzun süredir düşünüyorum korkularım ve endişelerim var ,iyi bir dr buldum demişsiniz bilgisini paylaşabiliyor musunuz acaba ?

merhaba ,bende uzun süredir düşünüyorum korkularım ve endişelerim var ,iyi bir dr buldum demişsiniz bilgisini paylaşabiliyor musunuz acaba ?
Merhaba bende çok araştırdım birkaç dr la görüştüm hatta randevu bile almıştım birinden.tabi araştırmaya devam edince başka bir dr çıktı karşıma yorumları çok olumlu görünce bi gideyim dedim.gittim görüştüm içime sindi yaptığı işleri instgramdan görünce daha da sindi.burdan isim vermem doğru mu bilmiyorum ben size özelden yazarım ismini.siz de zirkonyum mu düşünüyorsunuz

Merhaba kusura bakmayın yeni gördüm emax daha doğal diyorlar ama zirkon daha sağlam diyorlar bilemedim

Merhaba kusura bakmayın yeni gördüm emax daha doğal diyorlar ama zirkon daha sağlam diyorlar bilemedim
Evet bana Zirkon olucak dedi Dr ama gidince emax kaplamayı söylücem tavsiye ederse bende emax istiyorum.şuan ön 6 dişim zirkon ama çok kötü görüntü olarak doğal durmuyor.estetik için zaten 10 diş tavsiye ediliyor.belki 10 diş olursa göze çarpmaz bu kadar.bilemiyorum açıkcası kendimi dr un eline bırakmaktan başka çarem yok şuan.umarım güzel sonuçlar alırım.işlem bitince resimlerimi paylaşırım burada size de fikir olur

Merhaba dün gittim eski kaplamalarım söküldü yanındaki dişlerde kaplama için kesildi 4 5 tane dolgu yapıldı.diş etlerim düzenlendi gülünce fazla göründüğü için lazerle yakıldı.şuan geçici dişlerleyim.onlar takılana kadar biraz ağrım vardı takılınca geçti.tek sorunum geçiçi dişler baya büyük konuşamıyorum bile.10 gün bunlarla gezmek zorundayım.:KK43:

Merhaba dün gittim eski kaplamalarım söküldü yanındaki dişlerde kaplama için kesildi 4 5 tane dolgu yapıldı.diş etlerim düzenlendi gülünce fazla göründüğü için lazerle yakıldı.şuan geçici dişlerleyim.onlar takılana kadar biraz ağrım vardı takılınca geçti.tek sorunum geçiçi dişler baya büyük konuşamıyorum bile.10 gün bunlarla gezmek zorundayım.:KK43:
Resim atman mümkün mü çok merak ettim

Resim atman mümkün mü çok merak ettim
[/
inan o kadar kötü ki hiç atmayım.geçici diş plastik gibi birşey.akşam 5 de takılcaktı laboratuvar da yoğunluk varmış 7.30 da takıldı doktor aceleye geldi dedi.kocaman oldu ağzımı kapatamıyorum.çok rahatsızım.bugün aradım değiştirin diye ama malesef bunlarla idare etmemi söylediler.salı günü ilk provam olucak aksilik olmazsa 10 güne biter.bitmiş halini buradan paylaşırım

inan o kadar kötü ki hiç atmayım.geçici diş plastik gibi birşey.akşam 5 de takılcaktı laboratuvar da yoğunluk varmış 7.30 da takıldı doktor aceleye geldi dedi.kocaman oldu ağzımı kapatamıyorum.çok rahatsızım.bugün aradım değiştirin diye ama malesef bunlarla idare etmemi söylediler.salı günü ilk provam olucak aksilik olmazsa 10 güne biter.bitmiş halini buradan paylaşırım
Tamam canım 😕çalışıyormuydun

Tamam canım 😕çalışıyormuydun
Evet kendi işim ama sürekli insanlarla iletişim halindeyim.bugün peçeteyi ağzıma kapatıp konuştum.soranlara diş eti tedavisi oluyorum dedim.hatta maske mi taksam diye düşünüyorum 🤔 belki ben fazla takıyorum ama bu 10 gün zor geçecek benim için

Evet kendi işim ama sürekli insanlarla iletişim halindeyim.bugün peçeteyi ağzıma kapatıp konuştum.soranlara diş eti tedavisi oluyorum dedim.hatta maske mi taksam diye düşünüyorum 🤔 belki ben fazla takıyorum ama bu 10 gün zor geçecek benim için
Belki de, çevrendekiler çok kötü değil dediyse sen belki de biraz fazla büyütüyorsundur. 10 gün uzunca bir zaman dün ilk gündü belki bugün alışırsın

Belki de, çevrendekiler çok kötü değil dediyse sen belki de biraz fazla büyütüyorsundur. 10 gün uzunca bir zaman dün ilk gündü belki bugün alışırsın
Yok valla asla alışılmaz bunlara ağrımayacağını bilsem söküp atıcam.özelden gönderdim sana fotoları

Önceden çektirmiş olduğum dişlerime ait boşluklarım vardı. Ön dişlerim sarı ve lekeliydi. Bir çok hastaneye gittim ama hem bütçe açısından hem de güven açısından zorlandım.

Çekmeköy de bulunan Radixdent Diş Hastanesini keşfettim, gitmez olaydım. Hiç memnun kalmadım !

Radixdent Diş Hastanesi Şikayet

Son düzenleyen: Moderatör:
X