Göz Makyajı izmirde bildiğiniz iyi bir kuaför

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mayanazz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2014
4
0
kızlar ben kaşlarımı aldırmak istiyorum ama öyle çok gür kaşlarım yok açık tenli olduğum için kaşlarımda biraz az sorun şu ki ben kaşlarımı düz aldırmak istiyorum ve kalemle boyayarakta daha güzel düz bir şekil vermek istiyorum ama 1 senedir kaşlarımı bu şekilde düz ve güzel bir şekilde aldıramadım.izmir hatayda yasıyorumm bildiğiniz iyi bir yer varmıı acill yardımınıza ihtiyacım var.:KK3::KK3::2: $safiye.jpg $IMG_20140128_130920.jpg $marc-jacobs-spring-2013-runway-beauty.jpg

Ama bu sizin kas yapinizla alakali bir durum eger kaslariniz kavisliyse bunu hic bir kuafor bu hale getiremez.yas yapiniz nasil sizin ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar ben kaşlarımı aldırmak istiyorum ama öyle çok gür kaşlarım yok açık tenli olduğum için kaşlarımda biraz az sorun şu ki ben kaşlarımı düz aldırmak istiyorum ve kalemle boyayarakta daha güzel düz bir şekil vermek istiyorum ama 1 senedir kaşlarımı bu şekilde düz ve güzel bir şekilde aldıramadım.izmir hatayda yasıyorumm bildiğiniz iyi bir yer varmıı acill yardımınıza ihtiyacım var.:KK3::KK3::2:Eki Görüntüle 1177356 Eki Görüntüle 1177357 Eki Görüntüle 1177358

Necatibey ortaokulu nun karşısında Gülsüm var. Kuaför değil, manikür pedikür kaş alma filan yapıyor. Ben oraya gidiyorum. Kaşlarımı orada çalışan handan hanıma aldırıyorum.

kızlar ben kaşlarımı aldırmak istiyorum ama öyle çok gür kaşlarım yok açık tenli olduğum için kaşlarımda biraz az sorun şu ki ben kaşlarımı düz aldırmak istiyorum ve kalemle boyayarakta daha güzel düz bir şekil vermek istiyorum ama 1 senedir kaşlarımı bu şekilde düz ve güzel bir şekilde aldıramadım.izmir hatayda yasıyorumm bildiğiniz iyi bir yer varmıı acill yardımınıza ihtiyacım var.:KK3::KK3::2:Eki Görüntüle 1177356 Eki Görüntüle 1177357 Eki Görüntüle 1177358

Karataşta harun kuaför var. Her konuda muhteşemdir, ödüllü bir kuafördür. Elemanlara değil de kendisine aldırırsanız istediğiniz sonucu alırsınız.

Ama bu sizin kas yapinizla alakali bir durum eger kaslariniz kavisliyse bunu hic bir kuafor bu hale getiremez.yas yapiniz nasil sizin ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kaş yapım aslında tam kavisli sayılmaz ama az çok az eskidende biraz kavisli aldırıyordum 1 senedir toparlamaya calısıyorum ama.:2:

Necatibey ortaokulu nun karşısında Gülsüm var. Kuaför değil, manikür pedikür kaş alma filan yapıyor. Ben oraya gidiyorum. Kaşlarımı orada çalışan handan hanıma aldırıyorum.

evet orayı biliyorum ama daha önce hiç gitmemiştim istediğim şekilde bir sonuç alabilirmiyim acabaa.:nazar:

canım tam karataşın neresinde kalıyor harun kuaför.

Valla o tarafı pek bilmiyorum, sırf harun abi için geliyorum o yüzden tam tarif edemeyebilirim. Karataş lisesinin ordan mithatpaşaya girersen yaklaşık bir km sonra sağda. Apartmanın birinci katı. Camda yazıyor kocaman zaten görürsün.

Ben 3 yıldır TufanEr kuaförden başkasına gitmiyorum. Hem kendisi hem ekibi çok güleryüzlü ve işlerini çok iyi yapan insanlar. Ben karşıyaka'dan narlıdere'ye gidiyorum sırf saç kestirmek için ama değmiyor da değil açıkçası.

bornova kesim için MElih Karahan Saç tasarımı var Bornova stadyumun hemen arkasında Fatih Sultan Mehmet caddesinde Tansaş var ondan hemen 150-200 metre ilerde ..tek geçerim.pişman olmazsınız

Karsiyaka ozden guzellik merkezine gitmeyinde nereye gidiyorsaniz gidin kizlar. Onsekiz yasimdan beri ulkenin bir cok sehrinde farkli farkli kuaforlere gittim. Bir cogu berbat etmisti. Ama bu kadar kotu alani girmedim. Suan kara kara ne yaparim uzayana kadar diye dusunuyorum

X