İZMİR SU KESİNTİSİ !!!

lamelifAmine

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
5.154
10.077
İzmir'de su kesintisi o tarihe kadar devam edecek - İzmir'de sular ne zaman gelecek?
İzmirlilerin gündeminde su kesintisi var. İzmir'de, Tahtalı Barajı'ndan, Görece İçme Suyu Arıtma Tesisi'ne su taşıyan ana boru patlamasının ardından Buca, Karabağlar, Gaziemir ile Konak ve Bornova ilçelerinin bazı kesimlerine pazar saat 19.00'dan bu yana su verilmiyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gaziemir, Karabağlar ve Buca ilçelerinde yaşanan su kesintisi ile ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Peki sular ne zaman gelecek?
İzmirde su kesintisi o tarihe kadar devam edecek - İzmirde sular ne zaman gelecek

İzmirliler 60 saat sürecek olan su kesintisi nedeniyle günlük işlerini gerçekleştiremiyor. Su kesintisinin yaşandığı ilçelerde ikamet eden vatandaşlar, 23 Aralık’tan bu yana ‘İzmir'de sular ne zaman gelecek?’ sorusuna yanıt ararken; İZSU ve Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den su kesintisi açıklaması geldi....
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gaziemir, Karabağlar ve Buca ilçelerinde yaşanan su kesintisi ile ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. "Tahtalı Barajı isale hattındaki ana borunun patlamasıyla meydana gelen arızanın giderilmesi çalışmalarını an be an takip ediyorum." sözleri ardından hareket planını şu sözlerle duyurdu: "Gördes'ten alınacak suyun, kuzeyden ve güneyden suyu besleyen isale hatlarıyla entegrasyonunun sağlanması yönündeki çalışmaların bir önce tamamlanması talimatını verdim.

Tabii kendisinin bitlenme sorunuda yok 😂 Allah rızası biri su yollasın kurudum 😨 bana bit düşerse zarfa koyup kendisine yollayacam :)
Şirketlerde yetisemiyormus 2 gündür su istiyoruz getirmiyorlar .
Birde instgram hesabındaki kişilerin yorumlarını okudum hala tebrik eden var yahu ,ironi falanda degil çoğu.

Birde gördes denen yer hakkında hic iyi konuşmuyorlar
Demin komşum dedi tanker gelmis su alıp gelelim diye
Ben bunları duyup inanmıyordum gerçekmiş yahu gerçek :)
Burası zorunlu hizmet bölgesi ilan edilmeli 3 ay oldu buraya taşınalı
Ön yargılarımı yıkmak için cok çabaliyorum ama resmen ilkel bir sehir burası ......

Birde Güzel İzmir algısını nasıl oluşturmuşlar onu anlamam lazım 🙋😕
Yani insanlar kendisine bunu neden mustehak görür ki ?
Su an kurunun yanında yananlardaniz....

Sular geldi pazar gecesi 1 gibi gitti 1 saat önce geldi buyük baraj arızası varmış baya zorlandık ama geldi neyse ki
Daha yeni geldi oda boz bulanık ve çok az
Hadi bu öyle de 3 ay oldu neredeyse her ay en az 4 kere ve' en az 6-7 saat gidiyor
Ben köyde yaşarken cekmedim bu eziyeti
En azından orda oluk vardı

Yaz mevsiminden cok korkuyorum

Daha yeni geldi oda boz bulanık ve çok az
Hadi bu öyle de 3 ay oldu neredeyse her ay en az 4 kere ve' en az 6-7 saat gidiyor
Ben köyde yaşarken cekmedim bu eziyeti
En azından orda oluk vardı

Yaz mevsiminden cok korkuyorum
3 aydır mı bi ara her gün kesildi çünkü bizim caddeler yenilendi gündüz gidiyordu aksam geliyordu :KK66:
İlk gelen su bulanıktı evet ben ilk gelince baya bir bütün muslukları akıtıyorum ama tazyiki gayet çok bizde sorun yok artık

X