Lazer Epilasyon İzmir mediderm lazer epilasyon

Merhaba, yogun islerim nedeniyle uzun zamandir yazamadim. 22 eylulde 2.seansimin kontrol seansina gittim. Ana seansim biraz kisa surmustu. Ben belirtmeden farkina vardilar ve kontrol seansim 1 saatten daha fazla surdu hicbir yer atlanmadi. Fakat regl donemim yakin oldugu icin ilk defa cok fazla kabardim ama gun icerisinde cildim normal haline dondu. Kontrol seansimin uzerinden 3 hafta gecti bacaklarimdaki kucuk kucuk siyah nokta seklindeki batiklar haricinde tek kil bile yok. Batiklar icin de bol bol kese yapip krem suruyorum cok faydasi oluyor. Suan butun bolgelerim bebek poposu gibi puruzsuz :)

Merhabalar. ben de mediderm de tüm vücut için başlamayı düşünüyorum. gidenler bir seans için ne kadar ücret ödüyor paylaşabilirse çok sevinirim.

Bende mediderme gitmek istiyorum perşembe görüşücem Ama kızlar gitmeden fiyat bilgisi verirmisini? Tüm bacak fiyatı nedir? Bilgisi olan var mı?

Mediderme gittiniz mi ? Memnun kaldınız mı ? Yorum yazarsanız çok sevinirim..
Bide fiyat bilgisi verirseniz süper olur :)

Mediderme gittiniz mi ? Memnun kaldınız mı ? Yorum yazarsanız çok sevinirim..
Bide fiyat bilgisi verirseniz süper olur :)
Fiyatta pek indirim yapmadı. İnternette yazan fiyatı neyse oydu. Ben karın, tam bacak, koltuk altı, bikini seans 550 toplu olduğu için karın bedavaya geldi gibi mesela. Ama dediğim gibi bu her gidişte. Ama söylediği şu 2 ay da anca yenileri çıkar. en azından 6 ay en fazla 8 ayda biticek ömür boyu ağda parası vermicem ben böyle düşünerek başlıyacağım:

Merhaba arkadaşlar ben 3.seansıma c.tesi gideceğim genital hariç diğer tüm bölgelerimde yaklaşık 3 ay olmasına rağmen çok az kıl var. Papatyadiyarının da yazdığı gibi seanslar genelde 2ayda bir oluyor zaten ben 2.seansıma 2 ay sonra gitmiştim

Fiyatta pek indirim yapmadı. İnternette yazan fiyatı neyse oydu. Ben karın, tam bacak, koltuk altı, bikini seans 550 toplu olduğu için karın bedavaya geldi gibi mesela. Ama dediğim gibi bu her gidişte. Ama söylediği şu 2 ay da anca yenileri çıkar. en azından 6 ay en fazla 8 ayda biticek ömür boyu ağda parası vermicem ben böyle düşünerek başlıyacağım:

Böyle okuyunca fiyat çokmuş gibi geliyor çünkü ben estralla diye bir yerle görüştüm orasıda 1500 fiyat verdi komple ama 12 seans için.. Sonra novarla görüştüm orasıda paket almanızı tavsiye etmem çünkü 3 seansta da bitebilir kıl yapınıza bağlı olarak dedi. aslında senin yaptığın gibi yapmak daha mantıklı sanki. erken biterse para cebime kalıcak Teşekkürler bu arada bilgilendirdiğin için:KK15:

Böyle okuyunca fiyat çokmuş gibi geliyor çünkü ben estralla diye bir yerle görüştüm orasıda 1500 fiyat verdi komple ama 12 seans için.. Sonra novarla görüştüm orasıda paket almanızı tavsiye etmem çünkü 3 seansta da bitebilir kıl yapınıza bağlı olarak dedi. aslında senin yaptığın gibi yapmak daha mantıklı sanki. erken biterse para cebime kalıcak Teşekkürler bu arada bilgilendirdiğin için:KK15:

Arkadaşlar ben mediderm e başladım. İlk seansım geçen aydı ve çok memnun kaldım. Geçen hafta kontrol seansım vardı ve kontrol seansım bile normal seans gibi 1 saat sürdü. Normalde 2 güne bir jilet uygulardım şuan ise kıl falan yok. 2.seans için 1.5 2 ay sonra gel dediler. Şuan için ben çok memnunum kızlar
Hangi lazer ve kac joule uygulaniyor

Merhaba arkadaşlar ben 3.seansıma c.tesi gideceğim genital hariç diğer tüm bölgelerimde yaklaşık 3 ay olmasına rağmen çok az kıl var. Papatyadiyarının da yazdığı gibi seanslar genelde 2ayda bir oluyor zaten ben 2.seansıma 2 ay sonra gitmiştim
canim bende 2.5 yildir mediderme (medislim) gidiyirum ve memnunum.k.alti ve ozel bolgem bitti.3-5 tuy kaldi olmeyen sag k.altinda onuda igneli yaptircam.9 seans gittim.simdi bacak baslayayim diyorum.ama tabi fiyatli biraz.sen ust bacagina alexandrite mi uygulatiyorsun buz lazermi?ust bacagin kil yapis8 daha ince oluyor cunku?

canim bende 2.5 yildir mediderme (medislim) gidiyirum ve memnunum.k.alti ve ozel bolgem bitti.3-5 tuy kaldi olmeyen sag k.altinda onuda igneli yaptircam.9 seans gittim.simdi bacak baslayayim diyorum.ama tabi fiyatli biraz.sen ust bacagina alexandrite mi uygulatiyorsun buz lazermi?ust bacagin kil yapis8 daha ince oluyor cunku?
Benim kalın olduğu için alex uygulanıyor

Merhaba genitalde mı 9 seansta bitti

evet.alt kisimda cok ince bir tuy seklinde 7-8 tane kaldi.onlarda bakinca gozukmuyor.onkarada igneli epilasyon yaptirmayi dusunuyorum.ama bazi yerler sinirleri olduruyor igneliyi ozel bolgeye yaptirmatin diyor.kararsizim
Anladım canım seans ücretleri düştü mu peki bir de ne kadar sürede bitti 9 seans sonrasında çıktı mı tekrar :)

Anladım canım seans ücretleri düştü mu peki bir de ne kadar sürede bitti 9 seans sonrasında çıktı mı tekrar :)
6.seanstan sonra odedigin para yariya dusuyor.tuy yapisiyla alakali seans araliklarina ne kadar surede bir gittigin.benim tuy yapima gore ilk baslarda 2.5 -3 ayda bir gitmek yetiyordu.sonralari 4 ayda bir gitmeye basladim.oyle oyle 2.5 sene oldu.suan 4 aydir gitmiyorum.incelipte uzaktan bakinca gorunmeyen kalan bikac tane kaldi.ekstradan kalinlasmadi yani.onada igneliye basliyorum bugun nasipse.

6.seanstan sonra odedigin para yariya dusuyor.tuy yapisiyla alakali seans araliklarina ne kadar surede bir gittigin.benim tuy yapima gore ilk baslarda 2.5 -3 ayda bir gitmek yetiyordu.sonralari 4 ayda bir gitmeye basladim.oyle oyle 2.5 sene oldu.suan 4 aydir gitmiyorum.incelipte uzaktan bakinca gorunmeyen kalan bikac tane kaldi.ekstradan kalinlasmadi yani.onada igneliye basliyorum bugun nasipse.
Anladım canım tüm genitale kalçada dahil oluyor mu birde o tek tukleri cımbızla alsan olmuyor mu ?

yani kalca derken arka bolgedeki ice uzanan kisimlari aliyorlar tabi.cimbizla ilgili hic sormadim ama yinede cekmem yaa.guclendirebilir belki.
Yani popo kısmı canım :) bende pcos var o yüzden tüylerle basım biraz dertte ;(

X