Kalıcı Makyaj Uygulamaları Izmir KALICI EYELINER

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Merve2407

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
1.259
2.813
31
Arkadaslar 3 sene once kalici eyeliner yaptirdim. Hatayda Sevil Arslan diye cok tatli bir bayandan. Cokta guzel oldu.2-3 yil suresi diye biliyorum benim 3 sene oldu hala duruyor. Eyeliner yaptiranlar suresi ne kadar yoksa omur boyu kalicak mi suan hicbir yeri de cikmadi bana misin demiyor

Arkadaslar 3 sene once kalici eyeliner yaptirdim. Hatayda Sevil Arslan diye cok tatli bir bayandan. Cokta guzel oldu.2-3 yil suresi diye biliyorum benim 3 sene oldu hala duruyor. Eyeliner yaptiranlar suresi ne kadar yoksa omur boyu kalicak mi suan hicbir yeri de cikmadi bana misin demiyor
bende düşünüyordum fakat bana 3 ay dediler o yüzden vazgeçtim

Asssla yaptırmayın. Fresh görünmek istediginizde bile makyajlı dolaşıyorsunuz.
Ben pişmanım.sildirmek çok çok daha pahalive meşakkatli.
Asla tavsiye etmiyorum.babykiner olabilir ama. Kuyruk kesinlikle yaptırmayın. Tavsiye.

5 seneymiş ömrü

Asssla yaptırmayın. Fresh görünmek istediginizde bile makyajlı dolaşıyorsunuz.
Ben pişmanım.sildirmek çok çok daha pahalive meşakkatli.
Asla tavsiye etmiyorum.babykiner olabilir ama. Kuyruk kesinlikle yaptırmayın. Tavsiye.
Ben 18 yasindan beri eyelinersiz cikmazdim disari. Cok memnunum Sevil Arslan cok guzel yapti sekli harika bir de daha yeni dudak renklendirme yaptirdim cok dogak hafif renkli duruyor gunluk makyaj yapma derdim yok ikisinde cok dogal ve sade zaten ozel gjnlerde yapiyorum makyaj

X