İzmir-Dikilili'ler Neredesiniz

nazskoglu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2013
13
1
30
Kızlar merhaba.Ben doğma büyüme Ankaralıyım 24yaşındayım Üniversiteyi Konyada okudum.Bu zamana kadar Ankara ve Konya haricinde hiç başka şehirde yaşamamıştım.Ta ki 1hafta önceye kadar.Babamın tayini dolayısıyla İzmir-Dikili ye yerleştik.Ve sanırım burda biraz yalnızım.Tamam tamam aslında baya yalnızım.İnanılmaz sevimli güzel bir sahil kasabası ama bu kasabayı benim için biraz daha renklendirecek birileri varmıdır acaba ?

Yazın tam bir cennettir dikilim Can'ım çok şanslısın senede sadece 10-15 gün gidebildiğim bir rüya oldu benim için kıymetini bil Can'ım dikiliye iyi bak gelince güzel görelim hoşgeldiniz güzel kasabamıza

Yazın tam bir cennettir dikilim Can'ım çok şanslısın senede sadece 10-15 gün gidebildiğim bir rüya oldu benim için kıymetini bil Can'ım dikiliye iyi bak gelince güzel görelim hoşgeldiniz güzel kasabamıza
İyi bakarım bakmasınada balım yanlız zor oluyor biraz

Bak bebeğim orda da sen haklısın kışı pek durgun olurmuş söylenenlere göre hiç bilmiyorum kış sezonunu ama inşallah güzel gönlüne göre nadide dostlar edinirsin :KK66:❤️

Ben de yazlığa gidiyorum her yaz ailemle. Ama gercekten tatil sezonu bitince hayalet şehre dönüyor. Genelde yerliler de emekli kesim.
Yaz aylarında görüşmek istersen görüşürüz ama kışın çok az kimse olur sanırım.

Ben de yazlığa gidiyorum her yaz ailemle. Ama gercekten tatil sezonu bitince hayalet şehre dönüyor. Genelde yerliler de emekli kesim.
Bulacağım birilerini inanıyorum ☺️

X